PDA

View Full Version : Приятелка ли е , или просто се прави ..



silwinka
10-08-2009, 13:00
Моета уж най - добра приятелка с която бяхме добри приятелки в последните 3 години .. сега прави неща , които ме нервят и полудявам ..
1- не си написа домашната , преписа я от мене ( 1 час я правих ) - и после дигна ръка и я каза в даскало хах сякаш тя я е решила ( звуча кът някъв дребоосък хах )
нерви ми се
вика ми
заповядва ми
щипе ме
скуби ме
хапи ме
пренебрегва ме с друго момиче .. ( уж нейна приятелка )
дразни ме ..
когато и потрябвам ме търси , през другото време - Не

к'во да я правя , маай не е истинска колкото си мислих ,. кажеете ако не е добра фр , кааак да намеря нова най-добра и да си остана все няк'ва приятелка с т'ва момиче .. :? СТРОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ , ЧЕ ОБЪРКАХ ТЕМАТА .. НО Я СЛОЖИХ ТАЗИ ТЕМА , ЗАЩОТО МИСЛЯ , ЧЕ ИМА ПОВЕЧЕ РАЗУМНИ ХОРА ТУК , ОТКОЛКОТО В ТЕМАТА '' УЧИЛИЩЕ И ПРИЯТЕЛИ '' ,

brokeninside13
10-08-2009, 14:10
Това здравен проблем ли е?

Abigoria
10-08-2009, 14:36
Това здравен проблем ли е?
Не, болест

brokeninside13
10-08-2009, 14:38
Това здравен проблем ли е?
Не, болест


:lol: знаех си

mrtn
10-08-2009, 15:06
Желателно е да потърсиш медицинска помощ, но ти си поговори с нея..може вече за такъв прериод да си и омръзнала..и да се опитва да се отдели от теб, и само си търси поводи. А ако наистина смяташ нейното поведение за грубо и ти се дръж така, да видиш тя как ще се почувства и тогава ще разбереш доста работи!

petiam
10-08-2009, 15:33
от всички тези признаци личи, че не ти е истинска приятелка . Отдалечи се от нея колкото може по-бързо. Тя само те използва 8)

ameli
10-08-2009, 17:41
изполвачки бол ... :?

clever
10-08-2009, 19:16
Това здравен проблем ли е?
Не, болест


:lol: знаех си :shock: :lol:

AlaBalaa
10-08-2009, 19:46
ами от теб зависи може тя да има труден момент или не знам изчакай още малко :)

Red_Hair
10-14-2009, 19:17
ами аз съм един от най-добрите маниполатори според моите приятели така аче ако искаш вместо тя да те използва и да те прави на глупачка ти да я маниполираш не се притеснявай а ми пиши няколко часово обучение и ще направя от теб човек способен да накара 3ма човека да се сбият кой да иде до магазина да ти купи вафла

bloodyF
10-14-2009, 19:26
( звуча кът някъв дребоосък хах ) -ти нали си голямата какичка...на 12 :D

щипе ме
скуби ме
хапи ме
-отвръщай и със същото..пфу

portokalka1994
10-17-2009, 15:15
( звуча кът някъв дребоосък хах ) -ти нали си голямата какичка...на 12 :D

щипе ме
скуби ме
хапи ме
-отвръщай и със същото..пфу


мм да мн добър савет :?
относно темата .. най-добре говори с нея..питай я защо постъпва така с теб,ако не получиш нормален отговор най-добре не се занимавай повече с нея...
а относно това как да намериш нови приятели ... почни да разговаряш с всички през междучасието и когато ходиш до лавката викай някой др не това момиче...и така

NIKY
10-17-2009, 15:53
Пълно е с такива.. Ще са научиш да не даваш да преписват... Просто не и позволявай да се държи така.. Тя е тъпата. :)

zvezdichkaaa
10-17-2009, 18:51
ами аз съм един от най-добрите маниполатори според моите приятели така аче ако искаш вместо тя да те използва и да те прави на глупачка ти да я маниполираш не се притеснявай а ми пиши няколко часово обучение и ще направя от теб човек способен да накара 3ма човека да се сбият кой да иде до магазина да ти купи вафла


Пиши,пиши :-D

m0
10-17-2009, 19:02
Абе ма**а му зарежи я :D Хич даи не пука за миналото :P