PDA

View Full Version : Животец?



chilledMind
10-08-2009, 13:13
Може мястото на темата да не е тук , но ще пиша , тъй като има малко общо с нея .
Значи ще пиша колкото се може по-кратко:
Живота ми е пълен с глупости или по-точно ПРАЗЕН !Смисъла за живота ми се загуби още преди няколко години , просто изчезна.Карам ден за ден , всичко е 'сиво' и няма почти нищо интересно.Ще го кажа с една дума - НЕЩАСТЕН съм , и то Много!!! :( :( :( Имам много малко приятели , на които мога да вярвам , броят се на пръстите ми на 1-та ръка...С Момичетата винаги съм бил зле . Не съм грозен , но просто трудно допускам хора до мен , близо до мен.Имал съм много възможности да ходя с момичета , но просто не ми се иска .Имаше само 1 момиче , което ме трогна малко повече , но тя се оказа пълен Боклук и така от тогава въобще нямам интерес към връзки.Не съм нещастен заради любовта , заради нещо друго е , но просто незнам какво.С родителите се разбирам добре , но не ме познават изобщо.Мога да кажа дори , че абсолютно никой не ме познава...Всичко е Тъмно и сляпо.Винаги съм бил различен от другите , абсолютно винаги.Доста често се затварям в себе си...Мисля , че единственото нещо , което ми помага е музиката(Не съм Емо).Тя ме кара да се замислям на ново и на ново за всичко , което става около мен , но без болка.Обезболяващо.Много ще съм радостен ако някой , ми отговори , някой да ми каже защо се случва така точно с мен.Защо съм толкова различен , защо съм нещастен !???Благодаря предварително ... :(

ShtrudeL
10-08-2009, 13:17
Не си различен. Просто мрънкаш прекалено много. Престани да се оплакваш. Толкова много си втълпяваш и недоволстваш,че ТИ самият си правиш живота такъв.

MAKEmeFEELgood
10-08-2009, 13:22
Вместо само да мрънкаш,по-добре помисли какъв искаш да е животът ти и эапочни да ДЕЙСТВАШ в своя полэа.

chilledMind
10-08-2009, 13:22
Не си различен. Просто мрънкаш прекалено много. Престани да се оплакваш. Толкова много си втълпяваш и недоволстваш,че ТИ самият си правиш живота такъв.
Напротив.Хубаво щеше да бъде ако мрънках.Всеки от приятелите ми би потвърдил , че съм много различен.Гледам на улицата , насам-натам как хората се радват , а мен ми е мудно , гадно и т.н..Много пъти съм се правил на щастлив , просто за да не ме разпитват.Може би изглеждам щастлив , но дълбоко в себе си аз изобщо не съм...

@МAKEmeFEELgood - Не мрънкам , просто се допитвам.Никому до сега не съм казвал как се чувствам всъщност.Много време съм таил тая тъмнина , без да казвам на никой.Странно ми е да пиша във форум за моя проблем , но просто искам да видя какво е вашето мнение....Иска ми се да стане така както ти казваш , но..нестава..Понякога си мисля , че съм безчувствен .Не ми пука за нищо , но самотата боли..

ShtrudeL
10-08-2009, 13:27
Драматизираш. И то много. + това си слабохарактерен и НЕ искаш да си щастлив. Всъщност едва ли знаеш какво искаш.
Едит: И това,че си недоволен от живота и че си нещастен те прави различен?

chilledMind
10-08-2009, 13:31
Драматизираш. И то много. + това си слабохарактерен и НЕ искаш да си щастлив. Всъщност едва ли знаеш какво искаш.
Едит: И това,че си недоволен от живота и че си нещастен те прави различен?Това си е твое мнение.Не съм казал , че недоволството и това , че съм нещастен ме прави различен , даже напровтив.И ако мислиш , че НЕ ИСКАМ да бъда щастлив , то защо тогава пиша тук ? Ако исках да съм нещастен защо да го правя.И Кой по дяволите иска да е НЕщастен?
едит:Защо просто не приемеш , че наистина съм нещастен , а реално искам да съм щастлив??

MAKEmeFEELgood
10-08-2009, 13:34
@МAKEmeFEELgood - Не мрънкам , просто се допитвам.Никому до сега не съм казвал как се чувствам всъщност.Много време съм таил тая тъмнина , без да казвам на никой.Странно ми е да пиша във форум за моя проблем , но просто искам да видя какво е вашето мнение....Иска ми се да стане така както ти казваш , но..нестава..Понякога си мисля , че съм безчувствен .Не ми пука за нищо , но самотата боли..
3ле е работата.
Виж какво,сега иэлиэам и нямам време.
По-късно като се прибера,ще напища всичко по темата,което ми е на акъла.
Айде.

ShtrudeL
10-08-2009, 13:37
Драматизираш. И то много. + това си слабохарактерен и НЕ искаш да си щастлив. Всъщност едва ли знаеш какво искаш.
Едит: И това,че си недоволен от живота и че си нещастен те прави различен?Това си е твое мнение.Не съм казал , че недоволството и това , че съм нещастен ме прави различен , даже напровтив.И ако мислиш , че НЕ ИСКАМ да бъда щастлив , то защо тогава пиша тук ? Ако исках да съм нещастен защо да го правя.И Кой по дяволите иска да е НЕщастен?

Ако искаше да си щастлив и ако беше достатъчно силен характер нямаше да пускаш темата изобщо. Никой не обича слабите и недоволните.Не е става въпрос за това да искаш да си нещастен...(не ти,по принцип)
Е? Как мислиш ще се отрази на емоционалното ти състояние мненията на едни виртуални тийнове,които и представа си нямат за живота.

chilledMind
10-08-2009, 13:43
Драматизираш. И то много. + това си слабохарактерен и НЕ искаш да си щастлив. Всъщност едва ли знаеш какво искаш.
Едит: И това,че си недоволен от живота и че си нещастен те прави различен?Това си е твое мнение.Не съм казал , че недоволството и това , че съм нещастен ме прави различен , даже напровтив.И ако мислиш , че НЕ ИСКАМ да бъда щастлив , то защо тогава пиша тук ? Ако исках да съм нещастен защо да го правя.И Кой по дяволите иска да е НЕщастен?

Ако искаше да си щастлив и ако беше достатъчно силен характер нямаше да пускаш темата изобщо. Никой не обича слабите и недоволните.Не е става въпрос за това да искаш да си нещастен...(не ти,по принцип)
Е? Как мислиш ще се отрази на емоционалното ти състояние мненията на едни виртуални тийнове,които и представа си нямат за живота.
Добре , щом смяташ така - уважавам мнението ти.Пуснах темата защото аз съм на 16 , все пак това си е и тийн сайт.Не разбирам само защо ме наричаш СЛАБ и НЕДОВОЛЕН ???Винаги съм ценил всичко , което имам , въпреки количеството.Ценя всичко , но ти явно не ме разбираш , защото очевидно ти не си имал такива моменти.Искам да се изправя и да си кажа:''Ще бъда щастлив винаги'' , но как??Иска ми се до такава степен , че незная вече..Със сигурност изглежда прекалено лесно от страни , но уви не е ..

aNg3L4e
10-08-2009, 13:48
Така първо това го иживяват 1/3 от тийнейджърите .. по точно това че не знаят за какво да живеят (за какво да се борят) и образно казано живеят " ден за ден".Това става когато не се инересуваш от нищо нямаш интереси и не се опитваш да постигнеш нещо в живота си .

Второ не си различен просто си мислиш че другите са "повърхностни" и се радват за малки неща. Мислиш си че знаеш много повече за живота от тях и за това се определяш като " различен " или си мислиш че си по набред с материала от връсниците си.

Трето. Относно любовта връзките и "разкриването" на самоличноста ти .
Запознавай се с повече момичета , започни да общуваш повече и опознай един близак човек толкова добре че да знаеш за какво си мисли и какво ще кажа ... аз през това време му показвай твоята истинка същност :) (ако въобще имаш нещо за показване.. защото си мисля че само си мислиш че имаш какво да покажеш и си по навътре в нещата а всъщност се надценяваш ! :))

ShtrudeL
10-08-2009, 13:49
Слаб си защото вместо да теглиш една майна на всичко,което не ти харесва,се оплакваш и недоволстваш. Слаб си щото търсиш някой,който да ти каже как да си щастлив едва ли не. Какво целиш всъщност с темата си? Мислиш,че ще станеш по-щастлив ако чуеш няколко баналности ли? ЖИвееш в реалността,а не във филм или форум.
На какво точно се дължи нещастието ти? Ако е на това,че нямаш приятелка или са те зарязали,или нямаш приятели (в което се съмнявам пък и сам каза,че имаш,но малко и все пак имаш) то тогава си толкова разглезено същество...На 16 си и вече си нещастен?! По дяволите. Запази си депресийте за след 10-20-30 години. Тогава повече може да имаш нужда от тях.

П.П Женско дете съм. Оо

aNg3L4e
10-08-2009, 13:49
извинявам се за правописните грешки :(

chilledMind
10-08-2009, 13:58
Слаб си защото вместо да теглиш една майна на всичко,което не ти харесва,се оплакваш и недоволстваш. Слаб си щото търсиш някой,който да ти каже как да си щастлив едва ли не. Какво целиш всъщност с темата си? Мислиш,че ще станеш по-щастлив ако чуеш няколко баналности ли? ЖИвееш в реалността,а не във филм или форум.
На какво точно се дължи нещастието ти? Ако е на това,че нямаш приятелка или са те зарязали,или нямаш приятели (в което се съмнявам пък и сам каза,че имаш,но малко и все пак имаш) то тогава си толкова разглезено същество...На 16 си и вече си нещастен?! По дяволите. Запази си депресийте за след 10-20-30 години. Тогава повече може да имаш нужда от тях.

П.П Женско дете съм. Оо
Чакай , чакай , просто попитах защо така се случва.Не търся щастието във форум , още по-малко от деца(като мен ^^).Не смятам изобщо , че ще стана по-щастлив като видя коментарите ви , просто искам МНЕНИЕ.Благодаря ти , че поне спориш с мен.Пак ти казвам , че очевидно не си имала такъв момент и нямаш представа какво е.Това не е поредната детска депресия.Повярвай , не е.Изобщо не смятам , че съм разглезен.Харесвам адски много работи , но нищо не ме прави щастлив , сещаш ли се?Няма го чувството , самото чувство.Приятелите не са ми проблема , най-малко пък момичетата.
п.п. не съм се вкарал във Драма Филм :D
п.п.2 съжалявам относно пола ти :)

Kukumqvka
10-08-2009, 14:02
просто попитах защо така се случва.

Щото има периоди,когато не всичко е розово.Т'ва е живота .. я се стягай!

aNg3L4e
10-08-2009, 14:03
[quote=ShtrudeL][b]Харесвам адски много работи , но нищо не ме прави щастлив , сещаш ли се?
По точно че нищо не харесваш . С това "харесвам адски много работи "казваш че не знаеш какво харесваш и от какво се интересуваш . Намери нещото което най - много те влече и амбицира и се занимавай с него :)

chilledMind
10-08-2009, 14:05
[quote=ShtrudeL][b]Харесвам адски много работи , но нищо не ме прави щастлив , сещаш ли се?
По точно че нищо не харесваш . С това "харесвам адски много работи "казваш че не знаеш какво харесваш и от какво се интересуваш . Намери нещото което най - много те влече и амбицира и се занимавай с него :)Има неща , които ми харесват , но те не ме правят щастлив.По-точно казано е , че съм щастлив докато ги правя и не мисля за нищо друго , но след това какво??

ShtrudeL
10-08-2009, 14:10
Казах ти защо е така.
Имала съм момент,който е достатъчно запомнящ се и който никога не се забравя. Доста трагичен при това. Ужасно помнещ се. А аз помня по много и всичко. Но не съм изпаднала в позиция,че да споделям нещастни работи,(които са проява на слабост) на някой.
Най-много да се подиграя на "нещастието" на другите на моята възраст,понеже знам,че проблемите им са нищожни,а с оплакващите трябва да се държиш грубо.Толкова грубо,че да се ядосат от думите ти,да се осъзнаят и да си живеят живота както трябва.

ShtrudeL
10-08-2009, 14:12
но след това какво??

След това мисли положително бе мамка му Оо

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-08-2009, 14:12
Не схващам. Нещастен ли си, или просто апатичен? Има разлика между тези неща, нали знаеш. И ще те оправдая да си нещастен само ако си нямаш никого, не си нахранен, облечен и нямаш покрив над главата си. И пак можеш да си щастлив, стига да си достатъчно самоосъзнат. Имаш родители, имаш приятели, макар и малко - но и не ти трябват много, стига да са верни. Знаеш ли какъв ти е проблемът? Че точно както всички останали пубери се опитваш да намериш себе си и мястото си в света и в момента това търсене те обърква.

Щастието не става така: "Ще бъда щастлив", и хоп! Трябва да си го спечелиш. Не да стоиш и да пишеш безсмислени постове във форум и да се обръщаш срещу всеки всеки, който казва мнение. Но виж, мрачното настроение се постига много лесно, когато си го набиеш в главата и се инатиш, че това е положението и няма какво да се направи. Ти точно така постъпваш.

Различен си от другите просто защото природата така те е създала: няма двама еднакви. Дори близнаците имат различни характери. Ако искаш да си приличаш с някого, слагаш розовата ризка, шалчето, броеницата, огромните очилца, слушаш си Гергана, Ивана, Богдана, Калояна и Амет и влизаш в най-голямото стадо.
И тогава ли ще има мир и любов? Едва ли, просто трябва да спреш да мрънкаш и да мърмориш като обран поп, че всичко ти е празно, а да си го напълниш. Не знаеш с какво? тоагва пробвай различни неща. Само не бездействай и не се занимавай с постване на безсмислени теми, в които дори не искаш да разбереш обективното мнение.

chilledMind
10-08-2009, 14:36
Казах ти защо е така.
Имала съм момент,който е достатъчно запомнящ се и който никога не се забравя. Доста трагичен при това. Ужасно помнещ се. А аз помня по много и всичко. Но не съм изпаднала в позиция,че да споделям нещастни работи,(които са проява на слабост) на някой.
Най-много да се подиграя на "нещастието" на другите на моята възраст,понеже знам,че проблемите им са нищожни,а с оплакващите трябва да се държиш грубо.Толкова грубо,че да се ядосат от думите ти,да се осъзнаят и да си живеят живота както трябва.
Сещам се на къде биеш за грубоста.Явно си много голяма фенка на ''силния аз'' . Според мен това е доста глупаво , че ако споделиш проблем с някой - то ти си СЛАБ.Незнам за твоя проблем , нито за другите , но смятам , че всеки би бил в затруднение ако бъде нещастен ? Аз също съм имал лоши периоди , операции и т.н. , но това нещо ме притеснява далеч повече.Знам отлично какво е лош период , но точно думата ПЕРИОД значи , че е за определено време.Страх ме е , че моето не е Период , момент...Иска ми се да обичам , искам с шепи да греба от живота , но нямам чувствата.Всякаш да караш колело без гуми.Не искам да меря моя проблем с други проблеми.Може пред вас той да е нищожен , но според мен далече не е Нищожен.

chilledMind
10-08-2009, 14:44
Не схващам. Нещастен ли си, или просто апатичен? Има разлика между тези неща, нали знаеш. И ще те оправдая да си нещастен само ако си нямаш никого, не си нахранен, облечен и нямаш покрив над главата си. И пак можеш да си щастлив, стига да си достатъчно самоосъзнат. Имаш родители, имаш приятели, макар и малко - но и не ти трябват много, стига да са верни. Знаеш ли какъв ти е проблемът? Че точно както всички останали пубери се опитваш да намериш себе си и мястото си в света и в момента това търсене те обърква.

Щастието не става така: "Ще бъда щастлив", и хоп! Трябва да си го спечелиш. Не да стоиш и да пишеш безсмислени постове във форум и да се обръщаш срещу всеки всеки, който казва мнение. Но виж, мрачното настроение се постига много лесно, когато си го набиеш в главата и се инатиш, че това е положението и няма какво да се направи. Ти точно така постъпваш.

Различен си от другите просто защото природата така те е създала: няма двама еднакви. Дори близнаците имат различни характери. Ако искаш да си приличаш с някого, слагаш розовата ризка, шалчето, броеницата, огромните очилца, слушаш си Гергана, Ивана, Богдана, Калояна и Амет и влизаш в най-голямото стадо.
И тогава ли ще има мир и любов? Едва ли, просто трябва да спреш да мрънкаш и да мърмориш като обран поп, че всичко ти е празно, а да си го напълниш. Не знаеш с какво? тоагва пробвай различни неща. Само не бездействай и не се занимавай с постване на безсмислени теми, в които дори не искаш да разбереш обективното мнение. Добре , харесва ми мнението и най-вероятно си права.Всъщност не съм се обърнал към никого , казвам всичко с най-добри желания.Всъщност пиша тук , за да получа някакъв съвет или логично обяснение.Между другото думата 'пубер' ми звучи много грозно....Хайде мерси на всички , които са се отзовали.Ще 'замълча' и ще опитам да се оправя..И пак казвам - всичко с най-добри чувства го казвам . Желая ви лек ден на всички :)

LeMoi
10-08-2009, 14:44
Драматизираш. И то много. + това си слабохарактерен и НЕ искаш да си щастлив. Всъщност едва ли знаеш какво искаш.
Едит: И това,че си недоволен от живота и че си нещастен те прави различен? +1 не дочетах другите коментари..

chilledMind
10-08-2009, 14:59
накратко Ти Си Гей :)
Да де , само дето харесвам момичета , имал съм гаджета и мъжкия пол не ме привлича..Се тая е , иди да спамиш другаде , умни човеко....

Abigoria
10-08-2009, 15:02
Чувал ли си понятието 'депресия'? Всеки тийнейджър преминава през такова състояние. Нормално е. Мога само да те посъветвам да не се заравяш в себе си прекалено. Излизай навън, без значение какво ще правиш, ходи на танци, рисуване, занимавай се с нещо, което ти доставя удоволствие... И си купи някоя друга жълта, червена или оранжева тениска, цветовете зареждат положително ;)

buffalo88
10-08-2009, 15:09
Вместо малко да подкрепите пича вие само храните тука.. да ви имам и форума убит.

fenastz
10-08-2009, 16:02
EMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

не ве спх ти си като мен - все нещо не ми е наред, а когато всичко е наред, пак намирам за кво да съм сад. Баси живота :-D

chilledMind
10-08-2009, 16:25
EMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

не ве спх ти си като мен - все нещо не ми е наред, а когато всичко е наред, пак намирам за кво да съм сад. Баси живота :-D
Както съм писал в първия пост - не съм ЕМО ..

PsychologicalDisorder
10-08-2009, 16:30
:razz:

lubomirky
10-08-2009, 16:50
Подкрепям всички коментари на ShtrudeL.

А искам да ти кажа, че операциите изобщо не са трудни периоди. Да, изпитваш болка и са свързани с някакви ограничения, но не са и трудни. Представи си обаче как всеки ден съученици/момчета и момичета, които са около теб те мачкат и те унижават. ВСЕКИ ДЕН. Според мен една операция е нищожна, сравнение с насилие и нападки, на които не можеш да отвърнеш.

chilledMind
10-08-2009, 16:52
Подкрепям всички коментари на ShtrudeL.

А искам да ти кажа, че операциите изобщо не са трудни периоди. Да, изпитваш болка и са свързани с някакви ограничения, но не са и трудни. Представи си обаче как всеки ден съученици/момчета и момичета, които са около теб те мачкат и те унижават. ВСЕКИ ДЕН. Според мен една операция е нищожна, сравнение с насилие и нападки, на които не можеш да отвърнеш. Да , знам.Пак казвам , че не си сравнявам проблема.Явно повечето не виждате всъщност какво искам да кажа.Все тая..

lubomirky
10-08-2009, 17:00
Ами обясни ни, моля те. Само ти си знаеш какво искаш да кажеш и ние сме виновни.

chilledMind
10-08-2009, 17:04
Ами обясни ни, моля те. Само ти си знаеш какво искаш да кажеш и ние сме виновни.
Пич изписал съм доста и съм 100% сигурен , че не си прочел нищо.Заеби темата и не се занимавай направо..

lubomirky
10-08-2009, 17:12
Прочетох всичко. Но не разбирам защо мислиш, че си различен от останалите? Нямаш общи интереси с тях, не се смееш на простотии, чувстваш се тъжен, когато те са щастливи - това не те прави различен. Не си намерил хора със същите интереси/хобита като твоите. А за момичетата - на 16 години или 15 трудно ще намериш момиче, на което да можеш да се довериш и да искаш дълготрайна връзка с нея, трябва да си голям късметлия. Каза, че когато правиш някакви неща(не спомена какви) си усмихнат и те забавляват. Решението е просто - мисли за тях през по-голямата част от времето ти. Ако харесваш футбола, гледай мачове, извикай някой твой приятел да отидете на мач, играйте в училище, интересувай се от отборите и така. Просто намери нещо, което те прави щастлив през цялото време. Спорт, учене или излизай по-често с приятелите ти.

Написал съм го набързо, може да съм се повтарял, но това е г/д. Ако нещо не ти е ясно питай.

chilledMind
10-08-2009, 17:19
Прочетох всичко. Но не разбирам защо мислиш, че си различен от останалите? Нямаш общи интереси с тях, не се смееш на простотии, чувстваш се тъжен, когато те са щастливи - това не те прави различен. Не си намерил хора със същите интереси/хобита като твоите. А за момичетата - на 16 години или 15 трудно ще намериш момиче, на което да можеш да се довериш и да искаш дълготрайна връзка с нея, трябва да си голям късметлия. Каза, че когато правиш някакви неща(не спомена какви) си усмихнат и те забавляват. Решението е просто - мисли за тях през по-голямата част от времето ти. Ако харесваш футбола, гледай мачове, извикай някой твой приятел да отидете на мач, играйте в училище, интересувай се от отборите и така. Просто намери нещо, което те прави щастлив през цялото време. Спорт, учене или излизай по-често с приятелите ти.

Написал съм го набързо, може да съм се повтарял, но това е г/д. Ако нещо не ти е ясно питай. Разбирам те.Питането ми беше друго , но все пак мерси за отговора.Чувствам се нещастен , а незнам защо..Но както и да е , може да е моментно(вече няколко години) , знам ли..Смея се на простотии , смея се на много неща , но като цяло съм нещастен , сещаш ли се? :)

lubomirky
10-08-2009, 17:21
Добре, помисли си 20-30 мин какво те кара да се чувстваш така, ебаси... Ако толкова не можеш да измислиш, накарай ваш'те да те заведат при специалист.

chilledMind
10-08-2009, 17:25
Добре, помисли си 20-30 мин какво те кара да се чувстваш така, ебаси... Ако толкова не можеш да измислиш, накарай ваш'те да те заведат при специалист.Хаха мислиш ли , че не съм мислил.За кво иначе ще пиша във форум!?Не ми трябва специалист , мога да преживея и така , но просто искам да видя мненията ви.Това нещастие се отразява лошо на приятелите ми , сам почвам да усещам , че съм станал яко груб и немога да се овладея...Шанс :)

PurpleDream
10-08-2009, 17:53
мен не можеш да ме заблудиш - ЕМО си...
живей си само с музика, щом нищо друго не ти харесва...
ебаси как може да има толкова депресирани хора, и то депресирани за глупости, а замислял ли си се за децата, които няма какво да ядат??

да ти имаТ маловажните проблеми...

chilledMind
10-08-2009, 18:12
мен не можеш да ме заблудиш - ЕМО си...
живей си само с музика, щом нищо друго не ти харесва...
ебаси как може да има толкова депресирани хора, и то депресирани за глупости, а замислял ли си се за децата, които няма какво да ядат??

да ти имаТ маловажните проблеми...
Нищо лично , но ти Идиот ли си ?
Безчувствен съм , не ми пука за нищо , не съм щастлив , ЗА ТОВА Е ТЕМАТА.Не съм казал нищо за гладуващите деца и т.н. , но това е тема за друго нали ? По твойта мега оригинална логика ще трябва на всяка тема , в която човек има даден проблем да му казваш за гладуващите деца.Припомни си пак първото нещо , което те питах.И накрая отново казвам - не съм ЕМО , не мисля да ставам емо ! Аман от прословути всезнайковци като тебе.....

PurpleDream
10-08-2009, 19:16
мен не можеш да ме заблудиш - ЕМО си...
живей си само с музика, щом нищо друго не ти харесва...
ебаси как може да има толкова депресирани хора, и то депресирани за глупости, а замислял ли си се за децата, които няма какво да ядат??

да ти имаТ маловажните проблеми...
Нищо лично , но ти Идиот ли си ?
Безчувствен съм , не ми пука за нищо , не съм щастлив , ЗА ТОВА Е ТЕМАТА.Не съм казал нищо за гладуващите деца и т.н. , но това е тема за друго нали ? По твойта мега оригинална логика ще трябва на всяка тема , в която човек има даден проблем да му казваш за гладуващите деца.Припомни си пак първото нещо , което те питах.И накрая отново казвам - не съм ЕМО , не мисля да ставам емо ! Аман от прословути всезнайковци като тебе.....

аман от депресирани глупаци като тебе...

chilledMind
10-08-2009, 19:27
мен не можеш да ме заблудиш - ЕМО си...
живей си само с музика, щом нищо друго не ти харесва...
ебаси как може да има толкова депресирани хора, и то депресирани за глупости, а замислял ли си се за децата, които няма какво да ядат??

да ти имаТ маловажните проблеми...
Нищо лично , но ти Идиот ли си ?
Безчувствен съм , не ми пука за нищо , не съм щастлив , ЗА ТОВА Е ТЕМАТА.Не съм казал нищо за гладуващите деца и т.н. , но това е тема за друго нали ? По твойта мега оригинална логика ще трябва на всяка тема , в която човек има даден проблем да му казваш за гладуващите деца.Припомни си пак първото нещо , което те питах.И накрая отново казвам - не съм ЕМО , не мисля да ставам емо ! Аман от прословути всезнайковци като тебе.....

аман от депресирани глупаци като тебе...
Добре , само дето не намерих къде казах , че съм депресиран ? Май ти си глупакът , по-добре не се обаждай тука , моля те.Явно онзи пич , дето беше написал по-горе беше прав : "
Вместо малко да подкрепите пича вие само храните тука.. да ви имам и форума убит." А тебе няма повече да те коментирам , личи си , че си комплексарче =)

PurpleDream
10-08-2009, 19:31
мен не можеш да ме заблудиш - ЕМО си...
живей си само с музика, щом нищо друго не ти харесва...
ебаси как може да има толкова депресирани хора, и то депресирани за глупости, а замислял ли си се за децата, които няма какво да ядат??

да ти имаТ маловажните проблеми...
Нищо лично , но ти Идиот ли си ?
Безчувствен съм , не ми пука за нищо , не съм щастлив , ЗА ТОВА Е ТЕМАТА.Не съм казал нищо за гладуващите деца и т.н. , но това е тема за друго нали ? По твойта мега оригинална логика ще трябва на всяка тема , в която човек има даден проблем да му казваш за гладуващите деца.Припомни си пак първото нещо , което те питах.И накрая отново казвам - не съм ЕМО , не мисля да ставам емо ! Аман от прословути всезнайковци като тебе.....

аман от депресирани глупаци като тебе...
Добре , само дето не намерих къде казах , че съм депресиран ? Май ти си глупакът , по-добре не се обаждай тука , моля те.Явно онзи пич , дето беше написал по-горе беше прав : "
Вместо малко да подкрепите пича вие само храните тука.. да ви имам и форума убит." А тебе няма повече да те коментирам , личи си , че си комплексарче =)

да да добре, режи си вените и по тихо :wink:

chilledMind
10-08-2009, 19:41
Добре , отивам да ги режа . Добре че сме във форум , иначе с удоволствие бих те напсувал как си требе...Ае сиктир , повече няма да се занимавам с дебили като тебе...Грешил съм.. :?

PurpleDream
10-08-2009, 19:45
супер....
има ЛС може да кажеш каквото имаш да ми казваш....

Tukanemanikoi
10-08-2009, 19:59
Знам какво автора има впредвид...аз лично изпаднах в такова състояние, в което не ти пука общо взето за нищо...нито какво ядеш,нито кога ставаш,нито кога лягаш,нито какво ще правиш,ученето,парите,дрех те и т.н. Това стана след като лежах в болница след месеци тежко и болезнено(физически) лечение...След като ме пуснаха от болницата гледах как другите си живеят живота и грабят от него с пълни шепи докато аз стоях отстрани и не намирах никакъв смисъл в това.Когато ходех на училище си слагах маската на "happy person", но вътрешно се чувствах като нещастник...смеех се на малоумните шеги ама едно такова през сълзи(не буквално естествено :) ). Мислех си точно аз ли трябваше да се разболея...защо на мен? Истината е че нещата за мен се оправиха от самосебе си.Според мен трябва да се срещаш с повече хора и да се забавляваш...как?-само ти знаеш.Когато човек е депресиран трябва да се среща с хора, защото ако седи сам депресията се задълбочава...докато не се превърне в начин на живот, така че живей си живота и се съсредоточи в/у нещо, което ще ти е от полза в бъдеще като образованието или работи над фигурата си...можеш да ходиш на фитнес,бокс,бойни изкуства и др. всичко, което ти е интересно и си искал някога да пробваш.

fenastz
10-08-2009, 20:03
^^ пише се предвид, не впредвид :)


Purple Dream-автора 1-0

Tukanemanikoi
10-08-2009, 20:07
^^ пише се предвид, не впредвид :)


Purple Dream-автора 1-0
<<<Неграмотен бивш депресант :D

chilledMind
10-08-2009, 20:11
Както и да е .Мерси за всичко.Не си правете повече труда да коментирате , мисля по-добре сам да се оправям...Лека вечер :)

PurpleDream
10-08-2009, 20:12
Мерси за всичко.
няма защо, пак заповядай

Лека вечер :)
лека и на теб

NamelessRomantic
10-08-2009, 20:38
Намери си приятели...в много по-мизерно положение съм,почти всеки ден ми е в стил "има дни",но мълча просто,и си изливам всичко пред истинските приятели...не съм ги броил,не ги подреждам по "най-добър" и надолу,знам че ми са колкото пръстите на едната ръка...но в крайна сметка накрая те ме спасяват.Поговори с някой,утре ще ти мине..до следващия път.

Liar
10-10-2009, 18:46
Ами,ти сам казваш,че си самотен и на никой не споделил какво ти е.Тоест нямаш някой близък,в който да си напълно сигурен,а явно ти трябва.Като казваш,че щастието ти е моментно,разбирам,че излизанията с приятелите ти и обичайните ти действия не те задоволяват напълно.Значи ти трябва цел,нещо,което зачиташ,за което да се бориш,може би някаква кауза?Надявам се да го намериш.Дано ти мине по-бързо!

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 19:35
Твоето се нарича пубертет.

Проблемът идва вече, ако си поодъртял малко повече и се чувстваш депресиран, неразбран, нещастен и т.н...

BigFakeSmile
10-10-2009, 20:25
попринцип през пубертета се изгражда характерът на човека, даже по от раничко
и аз преди се чувствах така, то нещо като депресия..
всичко е на психическа основа, просто трябва да си зададеш въпроса ''Какъв точно е моят проблем?'' и да си отговориш, реално погледнато :)
ти сам каза, че имаш приятели, на които можеш да разчиташ, е, от това по-хубаво, здраве му кажи*
не ми хареса, че каза, че тези приятели са твърде малко, тъпо от твоя страна, това показва, че не размишляваш много правилно (меко казано). Трябва да знаеш, че няма значение колко са, и един да е, важното е да е истински :) . Второ, ти също каза, че си имал възможност да имаш приятелка, но не си искал...когато не се получи веднъж, не е нужно да спираш да живееш. Намери си едно момиче, но не й гледай недостатъците. Повярвай ми, знам какво е да чувстваш, че нищо в тоя (както ти го нарече) жевотец...мизерен..няма смисъл. Рано или късно този гаден период ще отмине и ще осъзнаеш, че всяко малко нещо си има своя чар и може да те направи поне малко щастлив :-o . Другото, за родителите ти, ето..разбираш се с тях..не търси проблем в нищото. Знаеш ли колко хора си мечтаят за това. Сега ще кажеш, че незнаят нищо за теб, че ги има като непознати, но тук вече само ти можеш да си помогнеш. Ако можеш, промени това, че не допускаш никой до себе си, защото от там идва целият проблем, хората вярно, че са изроди...но има и такива които не искат да ти навредят и могат да те накарат да се чувстваш наистина добре. Бъди по-самоуверен и се замисли над всичко това което си написал, имаш доста неща (колкото и тъпо да ти звучи сега), само трябва да ги оцениш и да им се радваш
П.П. помисли поне малко, доста време го писах :D успех :)

chilledMind
10-11-2009, 05:47
попринцип през пубертета се изгражда характерът на човека, даже по от раничко
и аз преди се чувствах така, то нещо като депресия..
всичко е на психическа основа, просто трябва да си зададеш въпроса ''Какъв точно е моят проблем?'' и да си отговориш, реално погледнато :)
ти сам каза, че имаш приятели, на които можеш да разчиташ, е, от това по-хубаво, здраве му кажи*
не ми хареса, че каза, че тези приятели са твърде малко, тъпо от твоя страна, това показва, че не размишляваш много правилно (меко казано). Трябва да знаеш, че няма значение колко са, и един да е, важното е да е истински :) . Второ, ти също каза, че си имал възможност да имаш приятелка, но не си искал...когато не се получи веднъж, не е нужно да спираш да живееш. Намери си едно момиче, но не й гледай недостатъците. Повярвай ми, знам какво е да чувстваш, че нищо в тоя (както ти го нарече) жевотец...мизерен..няма смисъл. Рано или късно този гаден период ще отмине и ще осъзнаеш, че всяко малко нещо си има своя чар и може да те направи поне малко щастлив :-o . Другото, за родителите ти, ето..разбираш се с тях..не търси проблем в нищото. Знаеш ли колко хора си мечтаят за това. Сега ще кажеш, че незнаят нищо за теб, че ги има като непознати, но тук вече само ти можеш да си помогнеш. Ако можеш, промени това, че не допускаш никой до себе си, защото от там идва целият проблем, хората вярно, че са изроди...но има и такива които не искат да ти навредят и могат да те накарат да се чувстваш наистина добре. Бъди по-самоуверен и се замисли над всичко това което си написал, имаш доста неща (колкото и тъпо да ти звучи сега), само трябва да ги оцениш и да им се радваш
П.П. помисли поне малко, доста време го писах :D успех :)
\:D/ Мерси . Имало и нормално мислещи в тоя форум :D