PDA

View Full Version : Приятели..



xmiimsx
10-08-2009, 13:32
Има(х) една приятелка по интернет .. с която сме родени в един и същ ден ; тежим еднакво и сме еднакво високи. Характерите ни са абсолютно еднакви .. или поне бяха. Познаваме се от 1 година ..
Всичко беше наред докато не я запознах с един мой фр по интернет пак .. Той спря да ми обръща внимание .. По едно време почна да ме нагрубява по някаква причина :( .. Тя реши да остане с мен..
Но по едно време почна ту със мен да се кара .. ту със него ..
имаше време , в което всичко беше мн хубаво..
На 2 септември нашата мечта се изпълни .. срещнахме се :)

Ноо .. след време .. тя почна да ми разправя че не ме чувствала като бфф .. но по-късно разбрах че тя просто е искала да ме зареже за да остане с него :neutral: Главата ми неможе да побере всичко това ..
Вече месец не си говорим .. Имам чувството че сърцето ми кърви .. опитвам се да съм силна .. Толкова сълзи пропилях .. сякаш умирам отвътре .. Личи си че вече не и пука! А на мен ми пука до болка ..
Иска ми се да и пиша .. да и се обадя .. но знам че тя не ме желае повече в живота си :-k Много трудно е да се откажа от нея.. просто тя беше човека , който най-добре ме разбираше.. тя е във всяка една моя мисъл.. Без нея всичко е пойнтлес ..

Какво мислите? Какво трябва да направя? Да се откажа?
или да и пиша? но е очевидно , че не й пука :( HELP!!

nefchi_bs
10-08-2009, 13:43
Щом на нея не й пука,не трябва да ти пука и на теб .. Колко такива хора има,ако за всички реагираш така,няма да имаш време да живееш нрмално ... Продължаваш напред и такам ;)

mrtn
10-08-2009, 15:21
Щом на нея не й пука,не трябва да ти пука и на теб .. Колко такива хора има,ако за всички реагираш така,няма да имаш време да живееш нрмално ... Продължаваш напред и такам ;)
Точно така..живота продължава, не го пропилявай точно заради такива хора, още колко такива ще минат през ръцете ти и на идея си нямаш.. :)

slynchoo
10-08-2009, 16:04
Щом на нея не й пука,не трябва да ти пука и на теб .. Колко такива хора има,ако за всички реагираш така,няма да имаш време да живееш нрмално ... Продължаваш напред и такам ;)
Точно така..живота продължава, не го пропилявай точно заради такива хора, още колко такива ще минат през ръцете ти и на идея си нямаш.. :)

xmiimsx
10-08-2009, 18:09
Благодаря ви много на всички :cry: :-)

PurpleDream
10-08-2009, 19:29
намери си друга 'интернет приятелка'

fluffka1
10-08-2009, 19:31
горката.. не си случила на приятелка а... Жалко че не си го разбрала по-рано. И аз имах една такава "приятелка", но никога не съм й се доверявала много, щото знаех каква е, но все пак като се замисля колко добре сме си изкарвали, въпреки някои определени случки, и ми става малко кофти :? сега даже не се поздравяваме. Та във твоя случай, ако наистина си сигурна че тя 'не те иска' , не й се обаждай, с времето ще го преодолееш, колкото и да ти е гадно сега. А ако й се обадиш, сигурно ще й стане кофти и ще се държи мило с тебе за извесно време и после пак ще стане същото. Незнам, така мисля аз, по добре я остави, с времето всичко ще се оправи ;)

CaSsIe
10-09-2009, 17:37
намери си друга 'интернет приятелка'