PDA

View Full Version : 3 дупки на ухото ( мека част )



silwinka
10-08-2009, 15:36
Утре съм решила да си правя 2 дупки и + едната моя и стават 3.. Който знае как се почиства и какви методи има след това , може ли да ме посъветва - Ще съм ви мноого благодарна : ) :grin:

slynchoo
10-08-2009, 15:54
Ами аз лично не знам много много,защото имам само 1 и тя е доста време.Ще те посъветвам да питаш в студиото (или каквото е там),където ще си дупчиш ушите и те ще ти кажат най-добре. :)

meche95
10-08-2009, 16:23
защ0о0о има 2 еднакви теми :shock: :shock:

FuCkInBuBbLeGuM
10-08-2009, 16:39
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт, след 1-2 седмици да започнеш да си раздвижваш обеците, за да се оформи дупчица. Съветвам те да се продупчиш в студио, защото моите дупки (дупчени от козметичка ) се възпалиха.. не знам защо, но за по - сигурно отиди в студио. Слагат ти медицински обеци, предполагам знаеш. Можеш да си сложиш твои месец-месец и половина след дупченето ... Тва е в общи линии. Ако има нещо питай.

ifilin4ica
10-08-2009, 17:29
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт, след 1-2 седмици да започнеш да си раздвижваш обеците, за да се оформи дупчица. Съветвам те да се продупчиш в студио, защото моите дупки (дупчени от козметичка ) се възпалиха.. не знам защо, но за по - сигурно отиди в студио. Слагат ти медицински обеци, предполагам знаеш. Можеш да си сложиш твои месец-месец и половина след дупченето ... Тва е в общи линии. Ако има нещо питай.

И аз се дупчих при козметичка и засега всичко е наред.
FuCkInBuBbLeGuM, може да си ги закачила с блузата си докато си се обличала или де да знам, защото попринцип при козметиците се държи много на хигиената и на стерилността.

marin4itu
10-08-2009, 17:33
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт

Възпалили са ти се от спирта.

Дупките трябва да се почистват с кислородна вода или физиологичен разтвор. И както каза FuCkInBuBbLeGuM , обиците да се въртят от време на време.

ifilin4ica
10-08-2009, 17:43
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт

Възпалили са ти се от спирта.

Дупките трябва да се почистват с кислородна вода или физиологичен разтвор. И както каза FuCkInBuBbLeGuM , обиците да се въртят от време на време.

Добре де...и аз ги почиствах със спирт и нищо ми няма. Как така ще е от спирта :o

marin4itu
10-08-2009, 18:00
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт

Възпалили са ти се от спирта.

Дупките трябва да се почистват с кислородна вода или физиологичен разтвор. И както каза FuCkInBuBbLeGuM , обиците да се въртят от време на време.

Добре де...и аз ги почиствах със спирт и нищо ми няма. Как така ще е от спирта :o

Аз моите преди като ги почиствах със спирт, по-зле ставаше. Толкова се възпаляваха, чак рани съм имала на ушите. Спрях спирта и веднага се оправиха.

ifilin4ica
10-08-2009, 18:19
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт

Възпалили са ти се от спирта.

Дупките трябва да се почистват с кислородна вода или физиологичен разтвор. И както каза FuCkInBuBbLeGuM , обиците да се въртят от време на време.

Добре де...и аз ги почиствах със спирт и нищо ми няма. Как така ще е от спирта :o

Аз моите преди като ги почиствах със спирт, по-зле ставаше. Толкова се възпаляваха, чак рани съм имала на ушите. Спрях спирта и веднага се оправиха.

По-скоро да си имала ранички и да е смъдяло от спирта, ама не знам.

FuCkInBuBbLeGuM
10-08-2009, 19:45
Ами може и от блузата да е не знам. Но се пак мисля, че е по - добре в студио. А козметичката ми каза да ги промивам с ракия, водка или лавандулов спирт... :D

marin4itu
10-09-2009, 09:33
Еми като ти пробият ухото трябва да си го почистваш по 1-2 пъти на ден със спирт

Възпалили са ти се от спирта.

Дупките трябва да се почистват с кислородна вода или физиологичен разтвор. И както каза FuCkInBuBbLeGuM , обиците да се въртят от време на време.

Добре де...и аз ги почиствах със спирт и нищо ми няма. Как така ще е от спирта :o

Аз моите преди като ги почиствах със спирт, по-зле ставаше. Толкова се възпаляваха, чак рани съм имала на ушите. Спрях спирта и веднага се оправиха.

По-скоро да си имала ранички и да е смъдяло от спирта, ама не знам.

Аз ти говоря за ранички около дупките ми, няма как да съм ги имала преди това. Добре де, няма значение :)

DarkKisss
10-09-2009, 10:38
Игла, памук, салицилов спирт 2% и 2 бучки лед.
Замразяваш си за 40 секунди ухото, хващаш иглата, която предварително е почистена със спирт както и ухото и дупчиш, след това поставяш почистената обеца и готово. Бързо лесно без пари 8-)
Имам 6 дупки по ушите, всичко е мое творение (без хрущяла).

brokeninside13
10-09-2009, 10:45
DarkKisss на хрущяла мислиш ли че ще стане? :-o макар че аз сама тва не мога да го направя :shock:

иначе като ми продупчиха ушите за 2ри път (имам 4 дупки) ги мазах с гентамицин известно време........месец? :-o не помня

tonie__
10-09-2009, 10:47
^НЕ си пробивай сама хрущяла :?

Madn3s5
10-09-2009, 11:50
Игла, памук, салицилов спирт 2% и 2 бучки лед.
Замразяваш си за 40 секунди ухото, хващаш иглата, която предварително е почистена със спирт както и ухото и дупчиш, след това поставяш почистената обеца и готово. Бързо лесно без пари 8-)
Имам 6 дупки по ушите, всичко е мое творение (без хрущяла).

+1

имам 4+2 дупки на ушите и всички без първите съм си ги правила аз..
никога не ми се е възпалявало и съм нямала проблеми с зарастването..

xHARDCANDYx
10-09-2009, 12:06
http://piercing-bg.com/

vampire_girl_
10-09-2009, 12:10
Игла, памук, салицилов спирт 2% и 2 бучки лед.
Замразяваш си за 40 секунди ухото, хващаш иглата, която предварително е почистена със спирт както и ухото и дупчиш, след това поставяш почистената обеца и готово. Бързо лесно без пари 8-)
Имам 6 дупки по ушите, всичко е мое творение (без хрущяла).


Така,така 8-)
И аз,моите дупки сама съм ги правила и не ме е боляло изобщо,нито съм имала проблеми.
Ако случайно имаш някакви проблеми - почистваш с кислородна вода/спирт / лавандулов спирт и мажеш с гентамицин (:

foreverr
10-09-2009, 13:55
Ми аз като съм я пробила първите 2 седмици я въртя като сутрин слагам и слюнка.А след тея две седмици си позолявам да я вадя почивствам с спирт 0,1 % и ухото си чистя с тоя спирт.Имам 4 дупки на меката част, едната е от бебе, а другите сама съм ги дупчила :)

adskoty
10-09-2009, 17:15
Аз имам 3 на меката част на ухото и една на хруштяла всичките са ми правени на едно и също място и първите даже не са се васпалявали.Като си пробих втората и третата си играех с обицата за да се уформи дупка и ги чистех със спирт.

krisscha
10-10-2009, 07:09
Аз си промивам новите дупки и на хрущяла, и на меката част с кислородна вода. Започнах около седмица след като ми ги направиха, медицинската не съм я чакала един месец. Бяха ме филмирали, че за хрущяла трябват някакви специални мазила и гелове. Като цяло, наистина е по-добре да се пробиеш в студио, макар че аз винаги съм се пробивала при козметичка, но не беше много умно от моя страна. Не ми даде никакви съвети за почистване втория път, а дупкта на хрущяла ми я направи с пистолет... За щастие нямам проблеми.

silwinka
10-10-2009, 09:00
хеей , хора направих си ги , мега сладко седят - сега казаха ми 15 дена да не ги махаам и да ги въртя .. за кислородна вода викат - няма нужда !?

TheGirlNextDoor
10-10-2009, 10:55
хеей , хора направих си ги , мега сладко седят - сега казаха ми 15 дена да не ги махаам и да ги въртя .. за кислородна вода викат - няма нужда !?

ако как няма нужда..добре е да ги почистваш :-o

YourFavoriteDrug
10-10-2009, 11:04
ше боли ли при козметичка на меката част на ухото с пистолет ? 8-)

elsy
10-10-2009, 11:06
^^По-добре си ги промивай...
Аз имах проблеми с 3тата точно, заради нередовно промиване и тва, че махнах медицинската много рано...

elsy
10-10-2009, 11:08
ше боли ли при козметичка на меката част на ухото с пистолет ? 8-)
Мен само с пистолет са ме пробивали на меката част и не болеше... то цялата работа става за секунди 8-)

YourFavoriteDrug
10-10-2009, 11:11
охх мн искам 2-3 дупки още на ухото + тая дето си я имам от малка,
ама някво ме е шубе ддз ;ДД

elsy
10-10-2009, 11:13
Няма от кво 8-)

silwinka
10-10-2009, 16:19
охх мн искам 2-3 дупки още на ухото + тая дето си я имам от малка,
ама някво ме е шубе ддз ;ДД
Действай , хич не чаакай .. т'ва е работа за секунди - но за цял живот ! Супеер сладурско е .. и не боли ;) , бъди спокойна .. но все пак всеки има различно усещане за болка :grin:

sanq9
10-25-2009, 10:11
много хубаво стой няма от какво да се плашиш!Не боли хич докато си се усетила ще са ти сложени!Аз имам 3 на едното и 3 на другото и нямам никакви проблеми !Промивала съм ги само 1-2 пъти и то след 2 седмици от дупченето защото не трябва да се свалят!Няма нищо страшно ако си решила действай! :)

dazzleedd
08-28-2015, 14:31
Здравей аз съм на 13 и имам вече 6 дупки на ушите..Първия път ме боля но другите пъти ходих с удоволствие и леко щипе даже си мисля и за пирсинг