PDA

View Full Version : Един малък текст..



BrainPants
10-08-2009, 16:38
може те ли да ми ъставите малък текст с думите: страшно, боравя, цветове, форми, движения, звукове... аз не мога нищо да измисля .. благодаря предварително :)

elito0o0o0
10-08-2009, 16:51
Размърдай си сивото вещество..

travmiriaN
10-08-2009, 16:59
Аз съм страшно тъп идиот ! Не мога да си измисля един текст , не си напрягам мозъка и немога да боравя с нищо. Постояноо правя някакви странни движения. Звуците които издавам стряскат родителите ми! Мислят ме за луд.. Не мога да различавам цветовете - делтонист съм. тялото ми е обрисувано с татуировки с различни форми.

Усех , дано искраш 6-ца :]

slynchoo
10-08-2009, 17:22
Аз съм страшно тъп идиот ! Не мога да си измисля един текст , не си напрягам мозъка и немога да боравя с нищо. Постояноо правя някакви странни движения. Звуците които издавам стряскат родителите ми! Мислят ме за луд.. Не мога да различавам цветовете - делтонист съм. тялото ми е обрисувано с татуировки с различни форми. ( квадратна глава , плоско тяло и т.н)

Усех , дано искраш 6-ца :]

:lol: :lol: :lol: Браво!Шестицата й е в кърпа вързана :lol:

melinor
10-08-2009, 17:25
Аз съм страшно тъп идиот ! Не мога да си измисля един текст , не си напрягам мозъка и немога да боравя с нищо. Постояноо правя някакви странни движения. Звуците които издавам стряскат родителите ми! Мислят ме за луд.. Не мога да различавам цветовете - делтонист съм. тялото ми е обрисувано с татуировки с различни форми. ( квадратна глава , плоско тяло и т.н)

Усех , дано искраш 6-ца :]
:razz: :razz: :razz: :razz:

fluffka1
10-08-2009, 19:34
Аз съм страшно тъп идиот ! Не мога да си измисля един текст , не си напрягам мозъка и немога да боравя с нищо. Постояноо правя някакви странни движения. Звуците които издавам стряскат родителите ми! Мислят ме за луд.. Не мога да различавам цветовете - делтонист съм. тялото ми е обрисувано с татуировки с различни форми.

Усех , дано искраш 6-ца :]

е браво! :razz: :razz: :razz: :razz: тва ме разби!!! виж че хората могат да мислят бе! напъни се и ти малко :razz:

bori96
10-09-2009, 05:48
Абе аз ако започна да карам хората да ми пишат домашните, защото мен ме мързи да мисля, то съвсем ще затъпея. А стегни се малко!

elito0o0o0
10-09-2009, 06:21
Аз съм страшно тъп идиот ! Не мога да си измисля един текст , не си напрягам мозъка и немога да боравя с нищо. Постояноо правя някакви странни движения. Звуците които издавам стряскат родителите ми! Мислят ме за луд.. Не мога да различавам цветовете - делтонист съм. тялото ми е обрисувано с татуировки с различни форми.

Усех , дано искраш 6-ца :] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: