PDA

View Full Version : Да му натрия ли носа???



ivanova19931
10-08-2009, 16:38
Направо на въпроса историята е дълга... В началото на лятото си харесах едно момче, което е истински женкар... наистина бях влюбена в него(беше идвал на село за 2 дни),но е от същия град в който и аз живея.На село уж се забивахме незнам си к'во но не сме се целували или нещо от сорта... след като той си тръгна аз помолих общиния ни приятел да му подметне,че съм си го харесала.. той каза че му е казал а господин X така да го нареча е казал че е много несериозен и в момента бил с 2,3 момичета какво друго са си говорили не каза общия ни познат.След това реших че все пак трябва да опитам отново и му писах смс че имам чувства към него,но останах без отговор... след това един друг общ познат ми каза че имам поздрави от него... което незнаех като какво да приема-като съжеление или че наистина ме е харесал...Вече нямам особедно желание за него но тази седмица отново идва на село и разбрах че сме в общия ни приятел на купон и искам да му натрия носа.Та въпроса ми е да го направя ли да му натрия ли носа?Вие как бихте постъпили? :D Благодаря за отделеното време :P

Abigoria
10-08-2009, 16:42
Прави каквото сметнеш за добре... Човек се учи, докато е жив... Въпреки че от моя гледна точка е тъпо :)

smiirnoff
10-08-2009, 16:51
оу ем джи :Д
по - кухо не бях виждала :Д
ше му натриваш носа, щото не ти е отговорил ли ?!
.. :Д:Д

Crazytu
10-08-2009, 17:00
И защо ще му натриваш носа ? :? Според мен няма смисъл ..

fenastz
10-08-2009, 17:22
ДА !!! Най-сладък е вкуса на отмъщението :)

PsychologicalDisorder
10-08-2009, 17:28
натрий му гъза... с коприва.

Supernatural999
10-08-2009, 17:48
Отмъщението в случая е незаслужено!

Откровено да ти кажа мисля,че ако се опитваш да се отмъстиш за случилото си ще сгрешиш – хората не са пригодени за автоматично влюбване,още по – малко,когато момчето,което ти е допаднало не си пада да се спира до нещо определено и прекалено обвързващо ((:
Може би поздравите,които си получила са имали за цел да те умилостивят,поради причината,че общият ви приятел не е донесъл особено благоприятни новини за теб и за момчето в което си се влюбила.
Вариантите са хиляди,но ако искаш да разбереш това,което се е случило,ти предлагам на купона у приятелят ви да поговориш с въпросното момче и да си извлечеш собствените изводи от дадената ситуация.Винаги е по – добре,когато човек има възможност сам да научи истината,макар тя не винаги да е такава,каквато се очаква ((:
Поговори открито с него,изрази чувствата си,но стои далеч от мисълта за отмъщение,защото не можеш да съдиш човек,който не те обича по начина по който би желала,само защото твоите чувства са далеч по – искрени и дълбоки!

PurpleDream
10-08-2009, 17:50
натрий му гъза... с коприва.

мамка му, взе ми думите от устата :(

LadyDi
10-08-2009, 17:55
Луд съм, мамо, ям паркет...

KiNgGRaND
10-08-2009, 17:55
He

Hilary_
10-08-2009, 17:57
аз бих му наложила пълен игнор .. най - голямата обида за един женкар като него е да го игнорираш .. 8) "вервай ми" .. 8-) 8-)

Kukumqvka
10-08-2009, 17:59
Не,глупаво е.

Nadelina
10-08-2009, 18:00
Интересно какво ще е това натриване на носа, ако на него не му пука, сигурно дори няма да обърне внимание.

ivanova19931
10-08-2009, 18:01
и когато го питам има ли приятелка той ми отговаря от време на време но за теб ако е НЯМАМ,вие какво бихте си помислили ...но о Боже защо ли пиша и аз в тоя тъп сайт... всички тук са супер заядливи.. няма една моя публикувана тема,в която да няма някой злобен коментар... тук всики са надути и се мислят за велики явно... все пак благодаря на добре настроените към мен хора отговорили тук...

MetalZone
10-08-2009, 18:03
Луд съм, мамо, ям паркет...

Мани... детска радост - пор в кутийка ^^

ivanova19931
10-08-2009, 18:03
и като гледам не само по моите теми има злобни коментари...

Hilary_
10-08-2009, 18:06
о боже защо ли пиша и аз в тоя тъп сайт...
.. о боже защо пишеш наистина?? ;д

всички тук са супер заядливи.. тук всики са надути и се мислят за велики явно...
.. т'ва "всички" нали знаеш, че не е много достоверно .. ;д

няма една моя публикувана тема,в която да няма някой злобен коментар...
.. различни хора, различни мнения .. нали за това е форума!!! (:

irr3plac3able
10-08-2009, 18:17
Интересно какво ще е това натриване на носа, ако на него не му пука, сигурно дори няма да обърне внимание.


+

ivanova19931
10-08-2009, 18:22
ами като е тъпа темата не отговаряйте...

haritov
10-08-2009, 18:23
Тая в женкар се влюбила...
Радвай се,че е само това,а не е станало нещо повече с него!
А може би искаш да си му част от харема?

Има си кой да му натрие носа.

dreaml1nd_
10-08-2009, 18:35
просто ако пак дойде при тебе .. реши дали искаш нещо явно за 1 вечер или не иии следователно или го отрежи или недей... а и той нищо не е направил ... даже си е казал, че е несериозен , не мисля че има за какво да му натрваш носа

poisonn
10-17-2009, 15:06
Не му обръщай никакво внимание.Бъди недостъпна!!!Извинявай,но той е женкар и върти момичетата около пръста си.Ако тръгне с теб то няма да ходите повече от седмица,защото ще му омръзнеш.Им а един филм John Tucker Must Die .Резюмето е такова:
Ако адът може да се отприщи от гнева на една измамена жена, представете си какво би станало, ако измамените са цели три, при това тийнейджърки! А сега умножете това по три и ще придобиете съвсем лека представа за бедствието, очакващо най-популярното момче в училище и капитан на баскетболния отбор - Джон Тъкър (Джеси Меткалф).В резултат на пълна случайност, репортерката в училищната телевизия Кери (Ариел Кембъл), клакьорката Хедър (Ашанти) и активистката Бет (София Буш) разбират, че той излиза и с трите им. Макар по характер и начин на живот момичетата да са пълни противоположности, общата цел ги сплотява и те сключват пакт да отмъстят на Джон Тъкър на всяка цена. А какво по-голямо наказание за един сваляч от това да съсипеш репутацията му и да разбиеш сърцето му? На помощ на троицата идва новото момиче в училището, свитата Кейт (Британи Сноу), която покрай започналата на игра конспирация намира нещо доста повече от нови приятелки.

poisonn
10-17-2009, 15:10
Влюбва се в нея,а тя го зарязва.Според мен така ще му натриеш носа-накарай го много да те хареса,разигравай го малко,тръгни с него и скоро го зарежи! ....
Може би отговора ми към тази тема е много тъп.... :) :D

mechtaq_za_teb
10-17-2009, 16:08
Според мен си вкарваш филми и се занимаваш с глупости. За какво ти е да му натриваш носа? :?

kukli4kata001
10-17-2009, 16:28
аз бих му наложила пълен игнор .. най - голямата обида за един женкар като него е да го игнорираш .. 8) "вервай ми" .. 8-) 8-)
виж аз ше ти вярвам,дано наистина да си права :oops:

LoveRetroMusic
10-17-2009, 18:17
нЙЕ :shock:

ssiska
10-18-2009, 01:40
аз бих му наложила пълен игнор .. най - голямата обида за един женкар като него е да го игнорираш .. 8) "вервай ми" .. 8-) 8-)

+1

Anon4o
10-18-2009, 09:02
Не слушай какво говорят другите. Слушай мен.

Преди купона иди и купи една замразена риба. Сложи я в 2 до 3 найлонови торби в чантата си. Да, гнусно може да ти е но си струва.

На купона говори с него закачливо, "забивайте" се и се прави, че пиеш. Гледай да му дъжиш вниеманието върху себе си, да не избяга при някоя друга точно тази вечер. Когато прецениш, че вече си го хванала за чепа му намекни, че искаш да ходите у тях, ако не друго да покаже апартамента/къщата си (отвътре). Влизайки в стаята му седни на леглото му и му кажи да ти донесе нещо за пиене. В момента в който той излезе от стаята слагаш рибата под леглото му и си тръгваш. Трябва само да се увериш предварително, че е достатъчно късно за да са си легнали техните, ако живее с тях. Пиши после кво си направила

Hilary_
10-18-2009, 09:07
Не слушай какво говорят другите. Слушай мен.

и от какъв зор?? :o :o

п.с. страхоптна логика си извадил просто .. 8-)

sl0w
10-18-2009, 09:10
Не му обръщай внимание :)

sladkish_14
10-18-2009, 10:09
Не можеш да му го натриеш повече отколкото той е натрил твоя.
Ходиш му по задника момиче, осъзнай се и се спри , защото почваш да изглеждаш смешна в очите на приятелите му и в неговите.
Не си позволявай да станеш за посмешище и пред всички на купона.

ScarletBite
10-18-2009, 10:19
Селска ви работа... До каква степен принизявате любовта! :x

Rhype
10-18-2009, 10:29
Направо на въпроса историята е дълга... В началото на лятото си харесах едно момче, което е истински женкар... наистина бях влюбена в него(беше идвал на село за 2 дни),но е от същия град в който и аз живея.На село уж се забивахме незнам си к'во но не сме се целували или нещо от сорта... след като той си тръгна аз помолих общиния ни приятел да му подметне,че съм си го харесала.. той каза че му е казал а господин X така да го нареча е казал че е много несериозен и в момента бил с 2,3 момичета какво друго са си говорили не каза общия ни познат.След това реших че все пак трябва да опитам отново и му писах смс че имам чувства към него,но останах без отговор... след това един друг общ познат ми каза че имам поздрави от него... което незнаех като какво да приема-като съжеление или че наистина ме е харесал...Вече нямам особедно желание за него но тази седмица отново идва на село и разбрах че сме в общия ни приятел на купон и искам да му натрия носа.Та въпроса ми е да го направя ли да му натрия ли носа?Вие как бихте постъпили? :D Благодаря за отделеното време :P



Ще е по-добре ако отидеш на купона и просто се забавляваш и не му обръщаш внимание

stylo
10-18-2009, 11:52
Ще му натриваш носа?!? :shock: Ако наистина е женкар да не мислиш ,че ще му мигне окото? 8-)

Zarity
10-18-2009, 12:05
Та на колко си години викаш :-o Прави квото искаш бе,момиче.
И аз ли не разбрах ама си се влюбила в него за 2 дни?! :?

Myrrie
10-18-2009, 15:59
Интересно какво ще е това натриване на носа, ако на него не му пука, сигурно дори няма да обърне внимание.
+1

btw за запетайки чувала ли си? :)