PDA

View Full Version : проблем със социалното положение



fireball121
10-08-2009, 18:40
значи моя проблем е следния...може би имам шанс с едно момиче...ако не се лъжа тя си пада по мен....аз също я харесвам....но тя е доста богата....родителите й са със стабилен бизнес и тя има всичко което пожелае...аз пък съм нормално момче...не съм богат...не мога да кажа че съм и много беден, но все пак не знам дали ще и е комфортно с мен...ще мога да я водя на кино, кафе или на някои други места....но не постоянно...мислите ли че социалното ми положение ще повлияе на мнението й за мен :(

haritov
10-08-2009, 18:47
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

Slave4You
10-08-2009, 18:47
Ако й повлияе това говори по-зле за нея;) Хората са преодолявали какви ли не трудности за да са заедно, социалното положение би трябвало да е от последните пречки, ако наистина те харесва!

LoveRetroMusic
10-08-2009, 18:49
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

w0sh
10-08-2009, 18:57
Определено ще повлияе.
Жените оичат да ги глезят. Пък на нея стандартите и ще са високи.

lubomirky
10-08-2009, 18:59
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

В днешно време влияе и то много. Ако е нормална, няма, но ако е свикнала скъпите дрешки и други глупости, просто можеш да я забравиш ;)

KiNgGRaND
10-08-2009, 19:00
Определено ще повлияе.
Жените оичат да ги глезят. Пък на нея стандартите и ще са високи.

+1

haritov
10-08-2009, 19:00
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

В днешно време влияе и то много. Ако е нормална, няма, но ако е свикнала скъпите дрешки и други глупости, просто можеш да я забравиш ;)

надявам се и ти говориш от личен опит като мен?

golqmumnik
10-08-2009, 19:05
Определено ще повлияе.
Жените оичат да ги глезят. Пък на нея стандартите и ще са високи.

+1Така е,материалистките си проличават и са доста досадни,вервай ми.

haritov
10-08-2009, 19:10
ще го кажа пак


ако го обича ще и е все тая дали ще и взима някви си работи


а момчета момичета да ви питам вие сте богато хлапе което е влюбено в бедно ще го зарежете защо не ви купува играчки ли?

PurpleDream
10-08-2009, 19:15
говориш глупости

Eddie
10-08-2009, 19:37
Ох аз на скоро бях в подобно положение. Излязох на среща с едно много хубаво и интелигентно момиче, но за жалост сме сякаш от различни светове.

Тя започна да ми говори как си прекарва времето, какви важни личности познава, в какви луксозни коли се е возила, с каква кола щяла да иде на бала и т.н.

Аз бях като ударен с мокър парцал. Оставих я тя да говори. На моменти ме засипваше с толкова информация, че направо спирах да я слушам. После два дена се чувствах сякаш живея някакъв маловажен живот и единственото хубаво в него са нищожните си успехи (накрая изленах да пия бира с приятели и ми мина). Как да й обесня че аз мога да карам една седмица с 2 лева в джоба и през свободното си време обичам да играя тенис на маса или белот.

Според мен трудно би се получила връзка между хора които са от различни социални среди, но пък от опит глава не боли. Всъщност най-добре е да опиташ да излезеш с нея да говориш и т.н. за да видиш в крайна сметка нещо ще се получи ли между вас, вместо да седиш вкъщи и да пишеш по някакви форуми дали има някакъв шанс да тръгнете. Пък ако ти откаже - момичета бол, с лопата да ги ринеш, все ще се излъже някоя.

lubomirky
10-08-2009, 19:58
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

В днешно време влияе и то много. Ако е нормална, няма, но ако е свикнала скъпите дрешки и други глупости, просто можеш да я забравиш ;)

надявам се и ти говориш от личен опит като мен?

От опита на приятел?

haritov
10-08-2009, 20:05
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

В днешно време влияе и то много. Ако е нормална, няма, но ако е свикнала скъпите дрешки и други глупости, просто можеш да я забравиш ;)

надявам се и ти говориш от личен опит като мен?

От опита на приятел?

толкова го е обичала значи

признавам че гаджето ми е доста по-добре финансово,но вече половин година не е спряла да ме обича при мен се получи и ми е се тая за парите и

iashxui
10-08-2009, 20:11
ако е материалистика .. незнам едвали
тя ще е свикнала да я глезят и да има всичко .. а вие дори не сте тръгнали :? по добре излез с нея виж я що за човек е, нещата ще станат от самосебе си ;dd ;p

lubomirky
10-08-2009, 20:14
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

В днешно време влияе и то много. Ако е нормална, няма, но ако е свикнала скъпите дрешки и други глупости, просто можеш да я забравиш ;)

надявам се и ти говориш от личен опит като мен?

От опита на приятел?

толкова го е обичала значи

признавам че гаджето ми е доста по-добре финансово,но вече половин година не е спряла да ме обича при мен се получи и ми е се тая за парите и

Не съм казал, че няма такива случаи, като твоят. Но просто си попаднал на готино момиче, а не на надута коза ;>

haritov
10-08-2009, 20:18
любовта не се купува с пари ако те обича бъди смел ако не бъди жив и здрав

В днешно време влияе и то много. Ако е нормална, няма, но ако е свикнала скъпите дрешки и други глупости, просто можеш да я забравиш ;)

надявам се и ти говориш от личен опит като мен?

От опита на приятел?

толкова го е обичала значи

признавам че гаджето ми е доста по-добре финансово,но вече половин година не е спряла да ме обича при мен се получи и ми е се тая за парите и

Не съм казал, че няма такива случаи, като твоят. Но просто си попаднал на готино момиче, а не на надута коза ;>

е аз тва казвам бе ако го обича няма проблем ако не да е жив и здрав

fifinkathefreak
10-08-2009, 20:22
Зависи как мисли тя.Чувството "искам да притежавам пари" в различните му нюанси е вродено,а не придобито.(Наблюдение върху мен и околните).

Самата аз днес платих сметката на момчето,което обичам(нямаме връзка) и смятам да продължавам да го правя,защото той никак не е добре финансово.Даже се радвам,че съм по-добре от него в тази област,за да мога да му помагам.

leko_otkachena
10-08-2009, 20:22
незнам хора .. аз не мислех,че още живеем в този свят с различната класа .. е вярно е,все още ги има и лигавите момиченца на татко,които не си мърдат пръста дори и след като станат на 25 , но има и такива които оставят помоща на родителите си на заден план и се мъчат сами .. ммм по темата аз не мисля,че това ще е проблем ако тя наистина те харесва,ноо другото е ,че ако не се чувстваш приятно като я слушаш .. незнам аз не бих търпяла да се въртя около някой който ме кара да се чувствам бедна или да мисля,че имам скучен живот ... ти си пеценяваш .. успех :)

NamelessRomantic
10-08-2009, 21:07
Виж се с нея няколко пъти и сам си прецени - ако излезе материална,просто не си струва...все пак ако наистина те обича,няма да е с теб заради парата,глезотията и големите подаръци а заради самия теб.Ти си знаеш,макар че ако е материална нито на нея нито на теб (считайки че знаеш че е такава) няма да и е приятно.И в крайна сметка ти си знаеш.
Но не забравяй,дори да си като мен и Еди,едно цвете,плюшка или друг дребен жест не вреди...до нас продават за 2 лв прекрасни големи рози,много са яки :)

kindergarden
10-09-2009, 06:21
Ако е свястна,няма да е от голяма значение.Естествено родителите и може да са малко против...ама това си е до личността на човек...абе всичко в тоя свят е според зависи :D

razores
10-09-2009, 06:46
Виж се с нея няколко пъти и сам си прецени - ако излезе материална,просто не си струва...все пак ако наистина те обича,няма да е с теб заради парата,глезотията и големите подаръци а заради самия теб.Ти си знаеш,макар че ако е материална нито на нея нито на теб (считайки че знаеш че е такава) няма да и е приятно.И в крайна сметка ти си знаеш.
Но не забравяй,дори да си като мен и Еди,едно цвете,плюшка или друг дребен жест не вреди...до нас продават за 2 лв прекрасни големи рози,много са яки :)

+1

LizZz
10-09-2009, 08:08
Давай, бе, що почнахте да се чудите на богатите гаджета?!?
Познат на един приятел как се уреди, ако знаеш...

Нападай, ако имаш акъл да влезеш под кожата и на родителите ще ти е още по-добре после. :Д

valdesbg
10-09-2009, 08:12
Нямаш шанс с нея докато си с нагласата че си мухльо. Когато я промениш към нещо по положително - няма да има повод да се притесняваш.

Ей от тук ви идват всичките неволи и проблеми. Мислите се за мижитурки и мрънкате и молите за чуждото одобрение и позволение.

Силвио - споко, ще им дойде акъла...някога...може би...надявам се :)

w0sh
10-09-2009, 08:42
Валес ни предаде и си направи импулс.

Жесток свят.
Вените.
Сбогом.

valdesbg
10-09-2009, 08:44
Живота е радост и тъга, драги ми уош.

Пиши нещо за мен в завещанието ти.... :)

(между другото импулса е отдавна)

LadyDi
10-09-2009, 08:59
Чувствам се отвратително стара...

valdesbg
10-09-2009, 09:02
Марина - "остаряваме бавно, неусетно почти..." се пее в една песен.

LadyDi
10-09-2009, 09:03
Да, ама ти си тоя с имплуса, пък аз разбрах преди 3 седмици що е то.

valdesbg
10-09-2009, 09:07
Да, ама ти си тоя с имплуса, пък аз разбрах преди 3 седмици що е то.

Ех почнахте да ми се подигравате...няма да мога да го преживея ;( Ш'са садна(малчовци, така ли беше израза?)

Бе то и без тва никой не ми пише...за кво го държа, не знам...

Едит: Няма го вечеее :) Сега съм по щастлив, че не държа нещо ненужно покрай себе си.

LadyDi
10-09-2009, 09:12
Аз още го виждам :D

sh3_1s_7h3_0n3
10-09-2009, 09:13
Е да, да... аз докато отворя импулса и вече деактивиран. ;/ Да живее Мърфи с неговите закони.

А пък относно социалното положение на младежа... уви - нямаш шанс с мадамата. Не, защото тя много имала пък ти не чак толкова..., а защото на теб това ти е направило впечатление и няма да ти даде мира. Дори и да се пребориш със себе си и да се направиш, че ще спреш да го забелязваш... в един момент като се сдърпате за нещо, това пак ще излезе на дневен ред за теб и ще те 'човърка' отвътре.

Затова си намери момиче, което няма дори несъзнателно да ти накърнява егото. (:

valdesbg
10-09-2009, 09:13
Лъжеш.... няма го вече :Р

LadyDi
10-09-2009, 09:30
Браво, Влади, ти си мойта гордост!

valdesbg
10-09-2009, 09:48
Браво, Влади, ти си мойта гордост!

*огромна усмивка*

Сега ще има ли бира за мен? :Р

Шефке - каквото те интересува, питай.

LadyDi
10-09-2009, 10:11
Сега ще има ли бира за мен? :Р
Естествено. Когато дойдеш към Варна, обади се да те черпя бира :P

valdesbg
10-09-2009, 10:39
Така ще се получи, Марина. Скоро очаквай :)

3oPuTy
10-09-2009, 10:40
Почти всичките ми гаджета (като под гаджета имам предвид момчетата,с които съм имала няк'ва по-сериозна връзка,а не нещо кратко за месец-два) са били с по-малко пари от мен ама на мен пукало ли ми е?!-НЕ!
Не парите определят човека :?
Тя ако е сериозна мацка (а не поредната разглезена пикла) ще е с теб заради това,което си!!!




Едит:*бой!бой* :x Батеее ... Спамер такъв :? Спри се :x

ShtrudeL
10-09-2009, 20:16
...мислите ли че социалното ми положение ще повлияе на мнението й за мен

Да. Не заради парите,а заради това,че вече се е изградила със самочувствие на разглезено лигаво девойче най-вероятно... и ще очаква много от теб (не само материално)

desitoyoy
10-09-2009, 20:32
Абе вие защо си мислите, че момичето и лигаво и разглезено... Нашите също имат доста пари, но аз си знам колко труд сме положили за тях, а и момчето, което харесвам е по-бедно от мен, но това ме кара да го обичам още повече

poisonn
10-19-2009, 16:54
Ако те харесва,няма да и пука за твоето социално положение! :)

fireball121
10-19-2009, 17:08
ако искате заключвайте темата...с нея не се получи...3 дена бяхме заедно и тя си показа рогата...не заради парите....просто тва момиче не е за мен и има по различни разбирания за любовта, връзките и всичко друго

umri
10-19-2009, 17:34
Виж не е задължително, ако си имаш приятелка винаги да и плащаш сметките. Ако социалните ви положения се различават може и тя да си плаща нейната част, но никога не трябва да плаща твоята! Според мен е добре да имаш приятелка на твоето или по-високо социално равнище, защото тогава ще знаеш, че наистина намира нещо в теб, което я привлича, а не е с теб заради парите ти.

Според мен най-важното е да се опиташ да не се комплексираш от това, че си по-беден от нея. Ако по някакъв начин ти каже или показва, че социалното ти положение те афектира и, че си под нея... изобщо не се занимавай.

hahavteen
10-19-2009, 17:51
И моя приятел се притесняваше че моите родители имат пари и той няма да може да ми предложи това на което съм "свикнала". Аз обаче му казах че няма нужда да го мисли изобщо. Не очаквам гаджето ми да ми плаща сметката или да ми купува разни неща. На първата ни среща аз платих билетите за киното а той пуканките. На втората ни среща го оставих да ме черпи но следващия път като излязохме аз си платих мойта част. Не мога да разбера каква е тая мания на момичетата някой да им плаща сметката непрекъснато... Естествено че ще го оставя от време на време да ме черпи за да се почувства добре и че е "мъж" и може да се грижи за мен но все пак и аз си имам достойнство а и е студент за Бога! Така че според мен се пробвай. Ако е готина изобщо няма да го направи на въпрос.

moneycomeme
10-19-2009, 19:06
Не-е-ееееее !Моля дори нямаш право да надигаш такъв въпрос.. Не вярвам,че момичето..Извинявай,не го приемай като лична нападка,но как може да смесваш нещо толкова извисено,като ЛЮБОВТа с финикийските хартийки,наречени с името пари и нищо не значещи сами по себе си... :)

moneycomeme
10-19-2009, 19:08
fireball121..хубаво е че още от самото начало си усетил как стоят нещата :)

lllXayclll
10-20-2009, 20:09
Пич, ако си достатъчно отворен, няма да има никакви проблеми във взаимоотношенията ви. Само гледай техните да не разберат че ходите... 8-)