PDA

View Full Version : Помогнете..!?!??!



kukla_69
10-09-2009, 05:26
************************************************** *****
изтриите темата ;І)

LadyDi
10-09-2009, 05:28
Първо, турчин не е друга раса.
Второ, вместо да гадаеш дали е или не е турчин, по-добре го попитай.
Трето... ако наистина е турчин... бягай.

GodLovesYou
10-09-2009, 06:15
родителите ти са ненормални

beautifulstrangerfan
10-09-2009, 07:03
Значи да почна по същество.. Ходя с 21 годишно момче а аз съм на 16 .. ходим вече 3 месеца.. и преди няколко дена го запознах с родителите ми.После те си казаха мнението .. смятат че момчето е от друга раса (турчин) .. казаха също така че смятат за по-добре да се разделя с него..защото ако по тръгнело м/у нас ще стане война..тъй като той бил турчин.Попитах една приятелка дали го смята за такъв и тя каза това че е малко мургав не значи че е .. ! Вижда се че той наистина ме харесва,аз също го харесвам...Какво мислите вие? какво да направя..??!?!?!

Доста се колебаех дали изобщо да коментирам темата, тъй като тя предизвика у мен откровена погнуса. Все пак ще споделя какво мисля.

Първо, разликата във възрастта между двамата е на границата на приемливото, даже от законова гледна точка мъжът си е педофил отвсякъде.

Второ, ако е турчин .. Честно казано почвам да се замислям дали християнска славянска държава, в която националната телевизия излъчва новини на майчин турски (?!?) език, в която целокупното население се радва на G

kindergarden
10-09-2009, 07:24
Разликата в годините ви определено е на границата.Рано или късно ще се стигне до сблъсък на гледни точки.Та това дали е турчин или не е,ти е най-малкия проблем.Вече човекът е израстнал,стремим се към цивилизовани отношения.Хуманизмът е нещото,което ни води,не войните за територии.Спрете да живеете в миналото светът става една общонст и трябва всички заедно да се справим с оцеляването на човешкия вид,не да се избиваме.Дори според християнството Бог съди,хората прощават.Ако момчето,дори и турчин,е добро и уважава българските традиции и обичаи,просто се опитай да поговориш с родителите си.Много малко вероятно е да пренебрегнат своето мнение,заради това на дъщеря си,но все пак нищо не пречи да опиташ

Nadelina
10-09-2009, 07:44
Нека не ходим в миналото, ама в настоящето на нас Доган продължава да ни съсипва и сме заляти отвсякъде със турско. Както и да е.

Недей да гадаеш дали е турчин, а го попитай. Отношенията ви уж са сериозни, за да го запознаеш с вашите, но не и да зададеш един нормален въпрос. Какво...да не би да е срамен?! Ако наистина е турчин, а все си мисля, че ако беше, то щеше да си личи от името на първо място, тогава по-добре слушай родителите си. Какъвто ще да е той, майка му и баща му друго мислят.

PurpleDream
10-09-2009, 07:49
хвани си едно хубаво, младо, бяло българче....

kindergarden
10-09-2009, 07:59
Нека не ходим в миналото, ама в настоящето на нас Доган продължава да ни съсипва и сме заляти отвсякъде със турско. Както и да е.

Недей да гадаеш дали е турчин, а го попитай. Отношенията ви уж са сериозни, за да го запознаеш с вашите, но не и да зададеш един нормален въпрос. Какво...да не би да е срамен?! Ако наистина е турчин, а все си мисля, че ако беше, то щеше да си личи от името на първо място, тогава по-добре слушай родителите си. Какъвто ще да е той, майка му и баща му друго мислят.От къде знаеш какво мислят?Да, и аз не харесвам турските сериали...искам си латиноамериканските сапунки ама няма :( :D

Presley
10-09-2009, 08:15
Аэ не съм расистка.Просто не си поставям отраничения в главата.
Ти си с това момче и е адски тъпо да не энаеш от какъв проиэход е.Говори с него и раэбери.Нормално е да се интересуваш,мамка му.
И най-важното в случая е на ТЕБ би ли ти пречило да си с него,АКО е турчин?Това ще е проблем,а не родителите ти.Идва един момен,в който трябва да вэемеш сам решение,беэ да се влияеш от родители,приятели и т.н.Да направиш нещо,което теб ще те направи щастлива.НО тоэи момент всеки сам усеща кога е дошъл.Още си эависима от тях и това е важна част от всичко.

aloveyou
10-09-2009, 10:57
родителите ти са ненормални

beb4yy
10-09-2009, 11:01
Турчин ли е ужас ебати отвратителните мазни хора които са ни държали 9 века под робство и ти се събираш с такъф боклук хаха нямам думи :D

Kukumqvka
10-09-2009, 11:11
Слушай мама и тати :)

mOBSCENE
10-09-2009, 11:15
Слушай мама и тати :)

fenastz
10-09-2009, 11:24
Турчин ли е ужас ебати отвратителните мазни хора които са ни държали 9 века под робство и ти се събираш с такъф боклук хаха нямам думи :D

девет ? сиг ли си ?

3oPuTy
10-09-2009, 11:28
С него си от 3 месеца и не знаеш,какъв е по народност?! :shock: :lol: :razz: :lol: :shock:

valdesbg
10-09-2009, 11:29
С него си от 3 месеца и не знаеш,какъв е по народност?! :shock: :lol: :razz: :lol: :shock:

Ето това е най-смисления коментар по темата. Също и единствения адекватен, който може да се даде на подобно описание на ситуацията... :)

Аз съм пас.

Hilary_
10-09-2009, 15:46
.. ъъм защо не го питаш дали е турчин?? :shock: 8-) 8-) по - лесно ще е от гадаенето .. :lol:

Python5
10-09-2009, 17:22
Всеки българин, който не е расист спрямо турците, не заслужава да се нарича българин. А онези, чиито мозици вече са промити от западната пропаганда за равноправие и обич между различните етноси и вероизповедания да си ходят на запад.

Убий турчина.

LoveRetroMusic
10-09-2009, 17:28
Ако е свестен няма значение, не мога да повярвам, че го казвам xD
Ти пък 3 месеца с него и не знаеш българин ли е ? Аплодисменти !

Lincheto
10-10-2009, 11:24
beb4yy наистина ли мислиш, че са 9?

По темата: ако е турчин, по- добре не се занимавай с него. Пък и наистина е странно, че сте заедно от 3 месеца, а ти още не знаеш какъв е.