PDA

View Full Version : Перфектното момиче...



kataklysmBG
10-09-2009, 10:50
Ами ще се опитам да го напиша максимално кратко:
Преди 2 месеца се запознах с едно момиче от квартала и всяка вечер се събираме на една алея и така... 1во начално я исках само като приятелка, но постепенно я опознах и характера и ме грабна. Просто нямам думи за това момиче и съм луд по нея. Но до тук с доброто.
Аз съм на 15, тя е на 16 и нормално за всяко момиче, тя си харесва по-големи ''батковци'' (принципно не изглеждам като за възрастта си, височината за тези години и тн., но не се хваля с това ;]])
Е.. един такъв ''батко'' започна да я я заговаря, но я иска само, за да я напие, да си направи сефтето и на следващия ден да я изостави. Пък и тя трудно си харесвала момчета, но този набор 92, си го харесала много... Той я нараняваше, буташе я, говореше и мръсотии по неин адрес.. Абе говедо.
Тя знае, че няма шанс да тръгнат, защото знае какъв характер е и що за човек е. Харесвала ме, но баткото я е привличал повече.
ОК. Те спряха да се виждат, но все пак пред егн-то ми стои 1 годинка по-малко, което явно не я задоволява.. Объркана е в чувствата си и не говори много за тях пред мен. Само на най-добрите си приятели споменава, но нищо повече от приятели.

Ами ако имате предложения, ще съм радостен ако ги споделите. ;]

valdesbg
10-09-2009, 10:55
Ми бъди директен, но не и нахален. Бъди забавен, но не и клоун. Бе бъди човек здраво стъпил на краката си.
С една дума - действай :)

beb4yy
10-09-2009, 10:58
Ми бъди директен, но не и нахален. Бъди забавен, но не и клоун. Бе бъди човек здраво стъпил на краката си.
С една дума - действай :) =D> Е тука вече мога да съм съгласна с теб.

Crazytu
10-09-2009, 13:47
покажи и че факта ,че си една година по-малък не означава, че си някой лигльо, а си сериозен и искаш да си с нея...но не я притискай много, за да не стане още по-лошо :)
Съгластна съм .. :wink:

GossipGirl89
10-09-2009, 13:51
покажи и че факта ,че си една година по-малък не означава, че си някой лигльо, а си сериозен и искаш да си с нея...но не я притискай много, за да не стане още по-лошо :)
Съгластна съм .. :wink:

И аз.

desitoyoy
10-09-2009, 13:59
Аз като момиче също си харесвам батковци, но това не значи, че не мога да тръгна и с по-малък от мен... Съмнявам се за нея това да е проблем...Може би просто трябва да и покажеш колко държиш на нея...

Kukumqvka
10-09-2009, 14:00
Пхах 'батковци ' 8-) .Иначе съм напълно съгласна Addicted2Chocolate .Успех :)

fenastz
10-09-2009, 17:06
Fuck a батко.

Ми бори се за нея бре :)

FromAutumToAshes
10-09-2009, 17:10
Нема такъв дзвер бате ... Рано или късно ще се обедиш в това.

w0sh
10-09-2009, 17:20
Нема такъв дзвер бате ... Рано или късно ще се обедиш в това.

язък ти за годините.

FromAutumToAshes
10-09-2009, 17:22
К'во да прайш :)

w0sh
10-09-2009, 17:27
Модерно е да слагамае по-грамотните букви.

Зграда
Оважавам

FromAutumToAshes
10-09-2009, 17:30
Много ясно , аз съм фЙешЪнчИиИИИИии

w0sh
10-09-2009, 17:31
Тъй е редно.

LoveRetroMusic
10-09-2009, 17:32
страхотна логика ... аплодисменти !

FromAutumToAshes
10-09-2009, 17:32
Нали какво разправяш... Аайде спирам да флуудя излишно теамта (: Лека вечер.

PurpleDream
10-09-2009, 17:54
еми смятай колко и е мозъка...

Dizziness
10-09-2009, 19:30
Ами мен, виж сега... аз съм същият случай, аз съм на 17, моят приятел е на 16. Е и?! Бих казала аз. :P Номерът е да покажеш, колко сериозни разговори може да провеждате, когато тя поиска, колко хубави комплименти й правиш, когато тя облече или се пръсне с нов парфюм, колко мил можеш да бъдеш, когато тя е наранена, колко земен и човечен можеш да бъдеш на фона на всички злетаци в България, едва тогава, тя ще види в теб не 15 годишно момче, а 15 годишен млад мъж. :)

buffalo88
10-10-2009, 06:45
Братле перфектни няма,не се заблуждавай.

kilurkataKill
10-11-2009, 09:30
Хах - ще посмея да засегана темата "Идеалното момиче" - възпитана съм,имам акъл и постижения постигнати от собствения ми опит и стремеж и борба,не съм нахална,ами хитра ,сръчна,проблемите ги оправям,сериозна,постоянна ,умея да забавлявам - защитавам правилото "Жената трябва да е дама в обществото и курва във леглото" - имам достатъчно любов във сърцето си,какво тогава искате още??? На бившия - чувствата му не били вече същите??? ааа няма да се занимавам - грешката не е в мен,но какво още искате от момичетата? :( :( :( :( :( :( :( :( :smt010

Priceless
10-11-2009, 10:44
покажи и че факта ,че си една година по-малък не означава, че си някой лигльо, а си сериозен и искаш да си с нея...но не я притискай много, за да не стане още по-лошо :)
Съгластна съм .. :wink:

И аз не бих могла да бъда по съгласТна.

bilqnavod
10-11-2009, 17:59
Хах - ще посмея да засегана темата "Идеалното момиче" - възпитана съм,имам акъл и постижения постигнати от собствения ми опит и стремеж и борба,не съм нахална,ами хитра ,сръчна,проблемите ги оправям,сериозна,постоянна ,умея да забавлявам - защитавам правилото "Жената трябва да е дама в обществото и к***а във леглото" - имам достатъчно любов във сърцето си,какво тогава искате още??? На бившия - чувствата му не били вече същите??? ааа няма да се занимавам - грешката не е в мен,но какво още искате от момичетата? :( :( :( :( :( :( :( :( :smt010
Браво момиче само така. Поздравления!!!
:smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

LiRRRa
10-11-2009, 18:03
Хах - ще посмея да засегана темата "Идеалното момиче" - възпитана съм,имам акъл и постижения постигнати от собствения ми опит и стремеж и борба,не съм нахална,ами хитра ,сръчна,проблемите ги оправям,сериозна,постоянна ,умея да забавлявам - защитавам правилото "Жената трябва да е дама в обществото и к***а във леглото" - имам достатъчно любов във сърцето си,какво тогава искате още??? На бившия - чувствата му не били вече същите??? ааа няма да се занимавам - грешката не е в мен,но какво още искате от момичетата? :( :( :( :( :( :( :( :( :smt010
Браво момиче само така. Поздравления!!!
:smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

+1

rfvtgbyhn
10-12-2009, 18:47
Хах - ще посмея да засегана темата "Идеалното момиче" - възпитана съм,имам акъл и постижения постигнати от собствения ми опит и стремеж и борба,не съм нахална,ами хитра ,сръчна,проблемите ги оправям,сериозна,постоянна ,умея да забавлявам - защитавам правилото "Жената трябва да е дама в обществото и к***а във леглото" - имам достатъчно любов във сърцето си,какво тогава искате още??? На бившия - чувствата му не били вече същите??? ааа няма да се занимавам - грешката не е в мен,но какво още искате от момичетата? :( :( :( :( :( :( :( :( :smt010

Е,може да си грозна...Замисляла ли си се ? 8)

Neopitom3na
10-12-2009, 19:11
Докажи и, че си много по- зрял от тези... батковци :P

kypo
10-12-2009, 21:27
като я боднеш, бодни един пост тука да се похвалиш.
ае стига тъпизми за тия страхотни мацки, колко били готини... тая попара и ние сме я яли и ако не бях ги бодвал как си требва, щях да съм си загубил времето само :lol:

Nellynka
10-13-2009, 06:52
Перфектни няма.
Бъди себе си и й покажи че можеш да си по-сериозен от онези "батковци".

DKEy
10-13-2009, 12:24
Хах - ще посмея да засегана темата "Идеалното момиче" - възпитана съм,имам акъл и постижения постигнати от собствения ми опит и стремеж и борба,не съм нахална,ами хитра ,сръчна,проблемите ги оправям,сериозна,постоянна ,умея да забавлявам - защитавам правилото "Жената трябва да е дама в обществото и к***а във леглото" - имам достатъчно любов във сърцето си,какво тогава искате още??? На бившия - чувствата му не били вече същите??? ааа няма да се занимавам - грешката не е в мен,но какво още искате от момичетата? :( :( :( :( :( :( :( :( :smt010

Снимка или сънуваш. ..

milenkaaa
10-13-2009, 14:29
по темата..покажи и колко много значиш за нея и се опитай да грабнеш нейното внимание както тя теб те е грабнала :Д най-малкото което можеш да направиш е да и покажеш че си засегнат от това че би предпочела по-големия просто щото е по-голям (от теб и нея ;д) и да се отдръпнеш ако трябва за изаестно време ..за да може да реши на спокойствие какво иска и да осети че и липсваш..тогава вече би трябвало всичко да се нареди ;] успех в любовта

sladkish_14
10-13-2009, 14:36
Еми според мене каквито и съвети да ти дават тука - нямаш шанс ,,
Има неща , който не можем да променим нито с време, нито с пари , нито и с най - голямата сила на Света ,, Едно от тях е ЕГН-то 8-) ,,
Според мене доста я притеснява факта , че си по - малък.И не мисля ,че ще го 'преглътне' ,, По - скоро си останете приятели.И други ще има който ще те грабнат.