PDA

View Full Version : Симптоми



amphetaminetoy
10-09-2009, 10:56
Винаги ли има симптоми при бременност?

Erica1
10-09-2009, 12:28
Зависи ..

SummerRain
10-09-2009, 13:06
Първият и най-основен симптом-отсъстване на цикъла го има винаги.

buzka
10-09-2009, 13:14
Първият и най-основен симптом-отсъстване на цикъла го има винаги.а в други случаи го има цикъла -при цветната бременност.Симптомите при едни ги има а при други са по-слаби,зависи от много неща

Presley
10-09-2009, 13:36
Основен симптом - коремът эапочва да расте.

И има симптоми,да.Но не се появават на следващия ден от эачеването.3ащото тук съм чела доста иэкаэвания на притеснение момиченца от типа на: "С гаджето ми вчера правихме секс,преэервативът беше цял,но после пак правихме секс ,а не помня дали той си го иэми..днес цял ден ме боли корем,повръща ми се - дали не съм бременна?????"

SummerRain
10-09-2009, 13:42
Първият и най-основен симптом-отсъстване на цикъла го има винаги.а в други случаи го има цикъла -при цветната бременност.Симптомите при едни ги има а при други са по-слаби,зависи от много неща
Цветната бременност се случва мнооого рядко и пак кървенето е доста по-различно от менструация.

buzka
10-09-2009, 13:52
Първият и най-основен симптом-отсъстване на цикъла го има винаги.а в други случаи го има цикъла -при цветната бременност.Симптомите при едни ги има а при други са по-слаби,зависи от много неща
Цветната бременност се случва мнооого рядко и пак кървенето е доста по-различно от менструация.майка ми с мен е била в цветна и е разбрала че е бременна във 2-рия месец така че при всеки си е различно това исках да кажа :)

aloveyou
10-09-2009, 13:59
Мисля че винаги има симптоми,но не съм сигурна