PDA

View Full Version : FREE HUGS



RuSsNakA
10-09-2009, 13:08
"как едно малко нещо като една прегръдка е способно да сътвотри толкова много усмивки..."


http://www.youtube.com/watch?v=fQ6lh_PFJy8

пп: моля помогнете в инициативата и разпространете клипчето :)


http://vbox7.com/play:9dd3b9d9

ето и линкче кам бокса :)

balon4eee
10-09-2009, 13:17
преди 1-2 години беше мноого готино да пишеш free hugs навсякъде и да прегръщаш някви по коридорите в даскало и всичко е толкова лицемерно и позьорско и тъпо че ми се драйфа . Пука ми че някъв глупак който не понясам ще ме пригърне и ще напрай няква тъпа мазна физиономия и после пак ще си бъде същия позьорски тъпанар , проблемите ме още ще ги има и всичко е същотоо притрябвало ми е free hugs Не мога да разбера защо пише по някви статии че прегръдките били лечебни независимо от кой са Еми ми батеее ще ми хареса да получа прегръдка от някой важен за мене другото е само правене което може само да ме дразни и да ми пречи на нервната система .

PsychologicalDisorder
10-09-2009, 13:18
я вазирай... такива инициативи от 2007 не важат вече. :lol:

stefity
10-09-2009, 13:25
Клипчето ми се вижда супер позитивно и ме накара да се усмихна. :)
Въпреки, че наистина инициативата се прави от много отдавна, то това не значи, че прегръдките също са остаряли...

Там е работата вече, че тези които са си песимистично настроени и 100 лева да им дадеш пак ще ти намерят някакъв косур. ;) Така че и с тая работа с прегръдките е същото... Колкото се опитваш да зарадваш някого, той двойно повече се старае да провали всичко.

lDoLLl
10-09-2009, 13:33
няма смисъл..

То самата прегръдка като действие се обезсмисли вече: нормално е да гушкаш някой, който се виждал не повече от 10тина пъти и знаеш само името му :?

PsychologicalDisorder
10-09-2009, 13:36
да и вървиш си с тая табела, и виждаш някъв клошар се запътва към теб... да не би да го прегърнеш?

SuNsEt
10-09-2009, 13:37
Преди 1-2 месеца на НДК имаше някви момичета,които се разхождаха насам натам с голям надпис "free hugs" и се хилеха.Хората си минаваха а те нищо не правеха.То целта на това нещо е Ти,който носиш надписа да прегръщаш хората,а не те теб...Няма значение,изглеждаха изключително глупаво.

stefity
10-09-2009, 13:41
И к'во? Трябва да се притесня от това, че е мръсен... или може би беден, така ли? И поради тази причина няма да го прегръщам, а ще клоня към уж готините момченца и няк'ви мадами... Е те т'ва е лицемерието вече, а не инициативата с прегръдките.

PsychologicalDisorder
10-09-2009, 13:50
И к'во? Трябва да се притесня от това, че е мръсен... или може би беден, така ли? И поради тази причина няма да го прегръщам, а ще клоня към уж готините момченца и няк'ви мадами... Е те т'ва е лицемерието вече, а не инициативата с прегръдките. абе, заеби... не ме разбра.

TellMeYourName
10-09-2009, 13:52
шибани емота сте, ей...

balon4eee
10-09-2009, 13:53
шитни

RuSsNakA
10-09-2009, 14:05
да и вървиш си с тая табела, и виждаш някъв клошар се запътва към теб... да не би да го прегърнеш?

да прегърнах клошар :)

и прегръщах наред.. дигах хората от пейките и тем подобни
не само познати даже половината от хора от клипа не ги познавам, но се запознахме и си напрайхме кефа вечерта..

просто материала който имахме е от 2 дена и 2 часа и немаше как да сместим всичките моменти в клипче от 4 мин (щото ако е по дълго нема да се гледа)

а какво е това мислене.. че нещо като е старо и е правено преди години не става вече.. тъпо е :)

пп: никой никого не задължава да харесва самата идея (само ще помоля без обиди и излишен спам)

пп2: мислих че това е един от наи позитивно заредените форуми в бг.. а то се оказа най отрицателния... ;]

Still1ME1Still1HERE
10-09-2009, 14:11
преди 1-2 години беше мноого готино да пишеш free hugs навсякъде и да прегръщаш някви по коридорите в даскало и всичко е толкова лицемерно и позьорско и тъпо че ми се драйфа . Пука ми че някъв глупак който не понясам ще ме пригърне и ще напрай няква тъпа мазна физиономия и после пак ще си бъде същия позьорски тъпанар , проблемите ме още ще ги има и всичко е същотоо притрябвало ми е free hugs Не мога да разбера защо пише по някви статии че прегръдките били лечебни независимо от кой са Еми ми батеее ще ми хареса да получа прегръдка от някой важен за мене другото е само правене което може само да ме дразни и да ми пречи на нервната система .Зависи от хората,които участват.Ако са като твойте е противно.Ако хората го правят,за да вдигнат настроението на другите и да покажат,че има човечност е малко по-различно.

DisturbiaV
10-09-2009, 14:11
Мене ме изпълват такива инициативи,стига да не са от лигльовци и да се смеят като идиоти по улицата.Момчетата от клипа са супер лъчезарни и си личи,че го правят за веселбата.Изкефих се,че не прегрящат само момичета и познати,а някакви дечица,по-възрастни жени и т.н.Поне аз се изкефих на клипчето.Успя да ме усмихне :)


ПП евала на момчетата с какъв кеф си го правеха и адските чаровни усмивки.И въпреки,че фрий хъгс е старо,всеки човек има нужда от прегръдка пък било то и от непознат,но усмихнат човек :)

SouthStandServiceLad
10-09-2009, 16:20
Ако някой непознат понечи да ме прегърне на улицата ще получи много, ама много здрав тупаник. Ако е пиче, може да получи и бонус. ( но тупаника е задължителен ) :grin:

DebelaManekenka
10-09-2009, 16:29
само да не са мазни

PinkFloydSound
10-09-2009, 17:26
И без такива "инициативи" си прегръщам почти всички. :lol: 8-)

miminia
10-09-2009, 17:44
Хахах .. сещам се за едно неуспешно такова 8-)
започна зад една църква .. свърши в едни фонтани :lol: 8-) шттт!

HanopkaH
10-09-2009, 17:44
Аре и аз искам :-o

FuCkInBuBbLeGuM
10-09-2009, 18:02
И без такива "инициативи" си прегръщам почти всички. :lol: 8-)

xHARDCANDYx
10-09-2009, 20:23
Няма нужда от разпространение на клипа...
Излезте и го направете...
Заслужава си да видиш усмивките по лицата на хората :)

woshata
10-09-2009, 20:30
:razz: 8-)
с едни лилави коси и едни зелени спрейове.. 8-)