PDA

View Full Version : Салвия



balon4eee
10-09-2009, 13:13
Колко от вас знаят какво е това ? Много зарибяваща идея . Племена в миналото са има ритуали члез които са викали духа на Салвия да дойде при тях . Но салвията може да ви разкрие истини , които бехте предпочели да не разбирате ! Не е за всеки . Но аз не мога да ви опиша колко силно съм навита да видя това . Със сигурност ще е ебати преживяването , но ако успееш да вникнеш . Ехх .. ;]]
Тия които не знаят какво е Салвията да кажат и ще пусна информация . Доста интересно е . ;]

Still1ME1Still1HERE
10-09-2009, 13:31
Колко от вас знаят какво е това ? Много зарибяваща идея . Племена в миналото са има ритуали члез които са викали духа на Салвия да дойде при тях . Но салвията може да ви разкрие истини , които бехте предпочели да не разбирате ! Не е за всеки . Но аз не мога да ви опиша колко силно съм навита да видя това . Със сигурност ще е ебати преживяването , но ако успееш да вникнеш . Ехх .. ;]]
Тия които не знаят какво е Салвията да кажат и ще пусна информация . Доста интересно е . ;]Знам от един приятел,който живее в Америка :D

Това било,на места,нещо като легален нароктик.И държало 10 минути,но някъв негов приятел,който седял до него като го употребил,му казал след това,че виждал супер марио да подскача около него :D Salvia divinorum Е растение,което е психо активно и е вярно,че можеш да чуеш истини,които не те кефят - или по скоро сам да си ги кажеш - т.е. да кажеш неща от подсъзнанието ти.Със сигурност салвията не е митично чудовище :D Но индианците квит са си напушалки принципно,кат са се напушвали сигурно шаманите са виждали Салвия :D Растението е от рода на градниския чай между другото :D

Still1ME1Still1HERE
10-09-2009, 13:33
Можеш да дадеш и твойто инфо :D Принципно ритуалите,с които викали Салвията,сигурно са били подкрепени с обилно количество от растението :D

woshata
10-09-2009, 14:02
Можеш да дадеш и твойто инфо :D Принципно ритуалите,с които викали Салвията,сигурно са били подкрепени с обилно количество от растението :Dна 100 % 8-)

HexGirl
10-09-2009, 14:06
мога да ти кажа че знам каде се продава и на колко пари живо растение ама ми пиши на лично за да ти обесня :P
иначе трипа е 15 мин и в повечето случеи е лош 8-)

OtherDimension
10-09-2009, 14:52
госпойцата пак се е нашмулила и бълва простотии

w0sh
10-09-2009, 14:56
Хич и не искам да пробвам, щото знам какво е.

PsychologicalDisorder
10-09-2009, 15:00
wtf?

machoka
10-09-2009, 15:02
нещА да гледам наркомански теми.