PDA

View Full Version : Xора,много важно!



bloodymirror
10-09-2009, 20:21
Значи,по БЕЛ ни дадоха да пишем есе на тема: ''По-важно е да върви човек по своя път и да не забравя никога,че неслучайно е пратен на земята''.. обикновенно имам някаква идея какво да пиша ,ама тука ме закопаха..помагайте плийс ..^^ :) :-o

LovelyGirl
10-09-2009, 20:30
Като прочетеш няколко пъти заглавието и като го осмислиш, не е толкова трудно :)

'По-важно е да върви човек по своя път - т.е. да не подръжава, да следва собствените си цели, да бъде себе си и т.н. и го развиваш, обясняваш всяко едно както можеш.

и да не забравя никога,че неслучайно е пратен на земята - т.е. всеки има цел в живота, просто трябва да разбере каква е неговата и да се опитва по всякакъв начин да я постигне.Нещо такова е според мен.Поне аз бих наблегнала върху това.Разшири го и помисли какво може още да се добави, върху което да разсъждаваш.

bloodymirror
10-10-2009, 06:58
Благодаря ти,наистина ме светна.. :)

impassive7
10-10-2009, 13:09
е МНОГО ВАЖНО, наистина :?

bloodymirror
10-11-2009, 17:45
е МНОГО ВАЖНО, наистина :?

Еми ако за теб ученето не е важно,не си представям кое е :grin: :? ха-ха..

kriSko94
10-11-2009, 19:04
е МНОГО ВАЖНО, наистина :?

Еми ако за теб ученето не е важно,не си представям кое е :grin: :? ха-ха..

еммм все пак това е есе.... :shock:
т.е. можеш дори да не пишеш по темата,а само да използваш думите от нея в някое изречение и пак да ти мине номерът... Жанрът на есето е по-свободен в съпоставка с ЛИС, това дава възможност за свобода на писане. :) не се притеснявай чааак толкова! :wink:

bloodymirror
10-12-2009, 12:08
хаха..не се притеснявам..и озаглавяването на темата беше произволно :)