PDA

View Full Version : Футболни тренировки-къде?



FernandoTorres
10-09-2009, 20:30
Моля да ме ориентирате, къде в София мога да тренирам футбол любителски - може и да не е към определен отбор?

lubomirky
10-09-2009, 20:37
Какво ще рече любителски? Или тренираш, или отиваш събота и неделя с приятели да поразцъкате малко. Ако наистина си решил сериозно да тренираш, отиди в Левски или Славия.

psychopath
10-10-2009, 10:21
Какво ще рече любителски? Или тренираш, или отиваш събота и неделя с приятели да поразцъкате малко. Ако наистина си решил сериозно да тренираш, отиди в Левски или Славия.Точно така.

Кажи къде живееш, да те насочим къде ще ти е най-удобно 8-)

rusnaka09
12-01-2009, 21:12
Здравейте пичаги моят въпрос е същия къде мога да тренирам сериозно футбол?? Аз обаче имам следния проблем годинките са ми много за да започна в ЦСКА Левски Славия и другите по ивестни школи. За това ако можете да дадете някакво инфо за някои по скромен отбор където 18те ми години да не са проблем!

П.С. тренирал съм в ЦСКА и в Спартак София

lubomirky
12-02-2009, 08:04
ми разпитай за някой малък отбор от окръжните или от В група дали играят в Сф.. аз в момента не се сещам, ама ще потърся и ще кажа :)

iLovePussyJuice
12-02-2009, 13:19
Здравейте пичаги моят въпрос е същия къде мога да тренирам сериозно футбол?? Аз обаче имам следния проблем годинките са ми много за да започна в ЦСКА Левски Славия и другите по ивестни школи. За това ако можете да дадете някакво инфо за някои по скромен отбор където 18те ми години да не са проблем!

П.С. тренирал съм в ЦСКА и в Спартак СофияПробвай се в Академик, Люлин...

трябва да излизам след 1 минута, довечера ще пиша ако не забравя

gsh
12-02-2009, 19:18
В люлин е идея

rusnaka09
12-02-2009, 20:11
някакви подробности можете ли да ми дадете защото люлин ми е доста далечко в коя група играят някакви такси къде точно да отида, да питам, а за академик е точно до нас само че стария или на новия стадион тренират ? Мерси за идеите :)

iLovePussyJuice
12-03-2009, 18:27
Ами Люлин принципно са в Югозападна В група.
За такси не знам, защото в тази възраст (старша или мъже) такси мисля, че няма.
Стадиона си е там...Люлин май се казва.
За Академик не съм много запознат, но имам приятел, който играе там и ще го питам.
В Люлин също познавам момчета...и тях ще ги попитам за някакви отвизи...

Други варианти... Локо 101 или ФК Елит

Иначе от софийските на Славия и Левски са най-добрите школи.
Но ще е трудно, освен ако не си наистина добър.

Като цяло проблемите в ДЮШ са много сериозни.
Като се започне от лошите бази и се стигне до пробутването на т.нар. "връзкарчета"...

Можеш да се пробваш в някой отбор от В група или окръжни...
Не знам, ти трябва да прецениш за къде ти стигат качествата...
колко сериозно смяташ да се захванеш...
Все пак никога не е късно ;)

Пожелавам ти успех, ако има нещо питай, ако можем ще помагаме. :)

HanopkaH
12-05-2009, 07:19
Академик :?

iLovePussyJuice
12-05-2009, 10:15
За Септември се сетих също. :)