PDA

View Full Version : Проблем с любовните авантюри на мое величество!ПОМОЩ



petersl55
10-09-2009, 21:02
Здравейте братя и сестри :grin:

Първо, тази тема си я взимам съвсем на сериозно , но все пак я пуснах тук защото нямаше какво да правя, даже се сетих за този сайт догато си разглеждах един друг сайт за автомобили се натъкнах на банер на teenproblem..казах си "абе дай да пусна една темичка, каквато и да е тя за да убия малко време преди да започне господари на ефира"
Не очаквам кой знае каква помощ защото видях че доста от потребителите са тук просто за да дразнят останалите..но все пакк..

..към "проблема"

Обръщам се към женската аудитория на сайта за да ги попитам какво да направя в моето(тежко) положение.Проблемът е че сериозна връзка с момиче не съм имал от доста време :-D Причината(според мен) е в това че се отнасям много брутално(даже гадно) в повечето ситуации когато общувам с момичета, по-голямата част от тях зпочват да ме ненавиждат и мразят 1-2 след като сме се запознали.И сега за "ГРАНД СЮРПРИЗА" - по душа и сърце съм добро и скромно момче!Мисля че проблемът не е в мен, а в компанията с която излизам.Почти всички са тапаци и когато съм с тях (90% от свободното ми време) се държа като боклук..ставам боклук и пропадам..От там идва и омразата на повечето момичетата към мен...

Обаче!! съм забелязал нещо коренно различно в характера ми.Доста пъти когато остана насаме с някое момиче, си проличава че съм добричък :-) Всъщност съм срамежлив и добричък.Почти всеки път когато започна сериозна връзка с момиче, забравям за компанииката ми и прекарвам 90% от свободното ми време с гаджето..обичам я..всичко си е ок, ходиме насам натам, забавляваме се ..ОБАЧЕ идва момент в които не издържам и всичко започва отначало..Пак почвам да излизам с калъфите..Забравям за НЕЯ, не отговарям на СМСи, не и се обаждам и т.н.

Трябва да намеря някъв баланс, но незнам как..Ако говоря за такива работи с момчетата те със сигурност ще ме вземат за лешпер!затова се надявам някой пичага от това форумче да ми даде направление..BTW На 18 години съм

Поздравии!!

Kukumqvka
10-09-2009, 21:08
Помогни си сам.

fenastz
10-09-2009, 21:11
хуу...


и...?

Presley
10-10-2009, 18:37
И кво като общуваш с олигофрени ? Шишове в гъэа ли ти эабиват,эа да си като тях и да отвращаваш момичетат ? Сам си си иэбрал да е така.3начи единственото,което можеш да направиш е сам да си помогнеш.Ти си энаеш как.Ако не энаеш - there is no point.

anyfany2
10-10-2009, 18:52
Опитай се да бъдеш себе си навсякъде, без да се замисляш дори и за секундичка дали ще те приемат другите..
Когато осъзнаваш, че твоята компания се състои от ''калъфи'' - не трябва да бъдеш с тях..
Няма баланс.. Или си такъв, какъвто си - скромен и добричък.. или имаш измислено поведение, само за да те приемат и да те мислят за ''готин''..
Или се отказваш от бандата и животът ти вече ще е нормален, или си оставаш с бандата и не знам дали някога въобще ще изпиташ истинската, платоническа любов, нежността и истинската и искрена привързаност, за която някои хора си дават живота..
БЪДИ ТАКЪВ< КАКЪВТО СИ !!!
Само тогава ще бъдеш истински щастлив ! САМО ТОГАВА ! :P
Хайде.. Успехчета и за нищо на света не се променяй ! Ти имаш морални критериики, които си си ги изградил и осъзнаваш много неща.. Направи нещо по въпроса.. Не дружи с тях.. =D> =D> =D> [-( [-( [-( :wink: :wink: :wink:

fc
10-10-2009, 20:11
Приятел, само докато зададе въпроса си, си в грешка. Момичетата не могат да ти помогнат. Трябва ти съвет от хора, които са минали от този път и знаят. Момичетата не свалят момичета! Те разбират от момчета! Проблема ти е в това, че компанията ти влияе твърде много, липсва ти характер и за това си толкова податлив и си постоянно с тях. Помисли си с какво си различен от тях и поработи над него. Така ще си решиш проблема и пак ще си излизаш с приятелите.

Crazytu
10-10-2009, 20:35
Поведението ти не трябва да зависи от компанията, с която си .. както казаха по-горе трябва навсякъде да си себе си. Това е единствения "съвет", който можем да ти дадем ние, ти трябва сам да си помогнеш ..

stupiddog
10-10-2009, 20:40
Ти си еб*хти бебето , брат

brokeninside13
10-10-2009, 21:04
Здравейте братя и сестри :grin:



аухааухуаухухаухуахуахуау хуаху :razz:

poisonn
10-19-2009, 16:47
Ами според мен,за да задържиш момичето си трябва да забравиш лошата компания,защото се влияеш от нея и изпростяваш.А честно казано момичетата май,май..(извинявай за израза)- не харесват простаци! :?

Scepticism
10-19-2009, 19:09
в психологията си е казано че човек като е с една компания несъзнателно приема техните навици и държание до някаква степен. ноо в твоя случея си има даже думичка : ПОЗА! мда.. ти си един голям мазен позьор.. всичко го правиш щот иначе няма да си готиния пич нали? и решението ти е много просто.. следващия път като трябва да кажеш на някое момиче кво е грозно вземи да се замислиш дали е така.. или по-скоро дали ти си такъв.. ако ти стига акъла ще се сетиш че на тея годинки вече гъзарията пред момичетата повече те топли отколкото лапешките изцепки с приятелчетата..

Valeriq90
10-20-2009, 13:18
Почти всички момчета на тази възраст държат да се правят на интересни. На нас обаче не ни трябват лигльовци, а стабилни хора. :) Дръж се като мъж, а не като шестокласник, който иска да се докаже пред компанийката с поредната глупост. :?

ShtrudeL
10-20-2009, 13:21
пхЪ! И тоз е в обкръжението на тАпаци.

ъъм...увода ти слабо ни интересува. Не,че и темата де,но все пак увода беше ненужен.

Marinchety
10-20-2009, 14:19
С какъвто се събереш такъв ставаш :) Ако ти харесва да си грубияна, който момичетата мразят продължавай така и още дълго време няма да имаш сериозна връзка!Единствено ти може да си помогнеш като си промениш държанието и отношението към момичетата без значение от компанията, ако са ти приятели биха те разбрали

LoveRetroMusic
10-20-2009, 14:21
не съм ти сестра. :smt102

FromAutumToAshes
10-20-2009, 14:43
Отговора е един и е много прост... Ти си идиот :) Да заявявам го напълно сериозно. Ти си идиот. Щом пред т.нар. ти "приятели" се държиш по един начин, а с момиче по друг. Не ! Ти определено не си добър по душа или там каквото го изтъкна (не си направих труда да го запомня). Ти си едно най-обикновено тъпо леке ! Разбери най-накрая кой си всъщност. Спри да заблуждаваш както себе си така и околните. Нито за тях, нито за теб е добре това. Пожелавам ти да намериш пътя си скоро. Peace \\//

taffy
10-20-2009, 18:55
Баланса, човече.. баланса.. 8-)
Ъм, аз пък дооста често се натъквам на момчета, които с приятели са едни, на саме - коренно различни. Даже си имах работа с един. Е, с него всичко се прецака, отчасти точно по тая причина.. Щото не можеше да се държи нормално в компанията си.. Той е някъв.. особен.. Случи ми се и да видя истинската му страна... и съвсем не е гадняра и лигльото, който ходи с онея момчета..
Човече, докато сам не се научиш да балансираш, незнам ние как можем да ти помогнем... Просто избягвай да срещаш момичето и приятелите си.
И поне като тръгнете, балансирай между тях. Единия ден бъди с нея, другия с компанията си.. Щото иначе като прекарваш .. 90% от времето си с нея просто ти писва в един момент.. И за тфа.. 8-)
Баланс, бате .. баланс .. :)

Zarity
10-20-2009, 19:28
Нова компания,друг изход не виждам :)