PDA

View Full Version : Незнам... Думи нямам !!!



babyjoinmeindeath
10-09-2009, 22:10
Добър вечер на всички !
Та направо към проблема. Има едно момче с което преди доста време ходихме. Аз го харесвах, той също ме харесваше обаче нещата някак си не се получаваха и не мина даже и 1 седмица и се разделихме. Останахме си приятели. Да, но след това постоянно се карахме с него, като куче и котка сме и винаги той започва пръв да се дразни с мен (абсолютно говедо) , а аз съм ... избухлива личност :-o . Както и да е, примирих се, че всичко е свършило, въпреки че продължавах да го харесвам, даже повече от преди, но не го показвах... правих се, че н е ми пука за него и т.н. Бях свикнала вече с това положение, но защо мамка му, му трябваше на него една вечер след като бяхме останали сами да ме целува ?!? След това всичко си продължи както преди... но винаги когато останем сами той се държи толкова мило и е толкова нежен... Но до сега не ми е казал какво чувства към мен, аз също си мълча. Веднъж ме попита и аз му казах само, че имало някакво превличанеи той каза, че и той мислел същото. Да бе привличане... та аз съм луда по него ! А той понякога е бахти смифката ! По принцип е много добър човек както и приятел (познажам го от малка) мога да му споделя почти всичко.Личи си 4е ме харесва, виждам как се дразни когато ходя с някое мом4е и мнооого други неща още ноо неможело да сме заедно. А аз съм влюбена в него и това продължава вече повече от 1 година, ще се побъркам направо. Чудя се дали ще е по-добре да избягвам да оставам на саме с него и изобщо да се отчуждя от него. :? Незнам какво да мисля. Ще се радвам ако някой помогне... :(

w0sh
10-09-2009, 22:23
Или може просто да пренебрегнеш изкривеното си чувство за достойнство и да му кажеш, та сичко да се реши.

babyjoinmeindeath
10-09-2009, 22:32
Е ще му кажа и наи-вероятно пак ще започне с неговото "Веднъж вече пробвахме ... няма смисъл пак само да се измъчваме..." Бла бла бла! А аз неискам той да си мисли, че по някакъв начин завися от него и изобщо да показвам слабост

w0sh
10-09-2009, 22:37
Може да му кажеш и опасенията си.

Нема да те разпне.

babyjoinmeindeath
10-09-2009, 22:45
Просто на мен гордостта ми идва в повече и за да му го кажа това първо ще ми трябва известно количество алкохол. А и незнам като му го кажа дали проблема ще се реши или ще стане още по-зле :x

sl0w
10-09-2009, 22:56
Просто на мен гордостта ми идва в повече и за да му го кажа това първо ще ми трябва известно количество алкохол. А и незнам като му го кажа дали проблема ще се реши или ще стане още по-зле :x

anonimchetou
10-10-2009, 06:49
абе хора защо всичките спирате до едно положение и тъпчете там.. Как може 1 година ти да мислиш за това и са го искаш.. не сте ли чували че в живота се продължава напред? .. все повече теми такива виждам тук..

Hilary_
10-10-2009, 07:41
".. ноо неможело да сме заедно. "

защо?? .. добре де карали сте се да ама след като продължават нещата въпреки караниците ви значи и от двете страни има голямо желание .. защо просто не се опитате да си кажете нещата открито и да опитате пак?? :-o

TheGirlNextDoor
10-10-2009, 09:10
абе хора защо всичките спирате до едно положение и тъпчете там.. Как може 1 година ти да мислиш за това и са го искаш.. не сте ли чували че в живота се продължава напред? .. все повече теми такива виждам тук..

мнението ти ме хвърли в размисли.. ;д

колкото до авторката..освен да говориш с него и да изясните положението веднъж за винаги не виждам друга алтернатива.Както каза anonimchetou трябва да продължиш напред : ))

PurpleDream
10-10-2009, 09:12
кажи му това което написа тук, пък нека той реши дали иска да пробвате пак, ако не - забрави го!

Abigoria
10-10-2009, 09:31
Просто на мен гордостта ми идва в повече и за да му го кажа това първо ще ми трябва известно количество алкохол. А и незнам като му го кажа дали проблема ще се реши или ще стане още по-зле :x

В любовта няма място за гордост... Ако го искаш, пренебрегни си гордостта и действай, иначе ще си стоиш сама и нещастна :)

pwnage
10-10-2009, 09:45
И аз нямам думи обаче. Както каза Wosh, някой има изкривени представи.
А по темата: Мисля,че тоя човек е един лицемер с раздвоение на личността.

Supernatural999
10-10-2009, 10:23
Гордостта в случая няма да ти помогне,а единствено ще ти попречи да бъдеш щастлива,заедно с любимия.Моето мнение е,че той се чувства точно както теб – влюбен,но не достатъчно смел,за да направи първата крачка … Чрез дистанция се опитва да те забрави.
Може би греша,а може би не – просто трябва да събереш сили и да си излееш душата пред правилия човек,когато сте сами,разбира се (: Ако не го направиш,със сигурност ще съжаляваш,че си пропиляла шанса си и не си имала възможност да узнаеш истината.
Всичко е въпрос на време и на смелост – направи първата крачка,за да осигуриш сигурност и облекчение на душата си.Успех ((:

kobrichka
10-10-2009, 10:37
Според мен трябва да се опиташ да го забравиш...Аз съм човек, който се бори за това, което иска, но в твоята ситуация според мен трябва да се откажеш. Не, защото няма да успееш да го спечелиш,ами защото той не те заслужава. Това го разбрах от факта, че когато сте сами той те целува, а когато сте пред хора се държи ужасно. Има много причини за това така да се държи, но според мен го е срам да признае пред хората, че е с теб. Аз лично не бих била с такъв човек, човек който го е срам от мен.

RaZzer
10-10-2009, 13:48
Помисли добре какво ви е попречило да поддържате връзка предишния път и ако смяташ, че е поправимо и че този път ще е различно - преглътни гордостта си и говори с него...

LiRRRa
10-11-2009, 18:31
Щом се държи така с теб само, когато сте сами . . .
Не си заслужава да се бориш за него.
:?