PDA

View Full Version : За коса с блясък :]~



vaniliika
10-10-2009, 09:45
моля ви кажете някой продукт за блясък на косата ... но да е ефикасен ;) ... :) .. мерси предварителн0 .. :) ...

Abigoria
10-10-2009, 09:52
По едно време си бях купила някаква пяна, която хем беше добра, хем придаваше блясък на косата ми... Много добра, жалко, че не си спомням откъде я взех...

Иначе в махазините има разни шампоани, балсами, бла бла... Нивеа, Гарние.. Една приятелка си беше купила Syoss Shine, наистина е добър, като по рекламите й става коста... Но всичко е индивидуално :)

drumhead1
10-10-2009, 09:55
Течни кристали за коса :)

vaniliika
10-10-2009, 09:56
По едно време си бях купила някаква пяна, която хем беше добра, хем придаваше блясък на косата ми... Много добра, жалко, че не си спомням откъде я взех...

Иначе в махазините има разни шампоани, балсами, бла бла... Нивеа, Гарние.. Една приятелка си беше купила Syoss Shine, наистина е добър, като по рекламите й става коста... Но всичко е индивидуално :)



ами тва на Syoss Shine е балсам ,шампоан,маска ... или кво 8-) .. че за 1 път го чувам 8-)

Abigoria
10-10-2009, 10:10
По едно време си бях купила някаква пяна, която хем беше добра, хем придаваше блясък на косата ми... Много добра, жалко, че не си спомням откъде я взех...

Иначе в махазините има разни шампоани, балсами, бла бла... Нивеа, Гарние.. Една приятелка си беше купила Syoss Shine, наистина е добър, като по рекламите й става коста... Но всичко е индивидуално :)



ами тва на Syoss Shine е балсам ,шампоан,маска ... или кво 8-) .. че за 1 път го чувам 8-)

Да, и 3- те ги има. Професионална козметика за коса е. Фр ми има само шампоана :)

POLLINA
10-10-2009, 10:12
миналата покрай професионалната :D

vaniliika
10-10-2009, 10:28
По едно време си бях купила някаква пяна, която хем беше добра, хем придаваше блясък на косата ми... Много добра, жалко, че не си спомням откъде я взех...

Иначе в махазините има разни шампоани, балсами, бла бла... Нивеа, Гарние.. Една приятелка си беше купила Syoss Shine, наистина е добър, като по рекламите й става коста... Но всичко е индивидуално :)



ами тва на Syoss Shine е балсам ,шампоан,маска ... или кво 8-) .. че за 1 път го чувам 8-)

Да, и 3- те ги има. Професионална козметика за коса е. Фр ми има само шампоана :)



е зачовърка ме .. 8-) .. и неска ше си го зема .. мсС много ... :-)

drumhead1
10-10-2009, 10:39
Течни кристали за коса! :)

YourFavoriteDrug
10-10-2009, 10:49
миналата седмица си купих тоя syoss, като си измия косата след 2 дена изглежда така все едно вода не е виждала :o

иначе има една маска за коса - schwarzkopf gliss hair repair / wild rose oil - цикламена кутийка 8-) , изключително съм доволна :grin:

lDoLLl
10-10-2009, 17:01
Мда, кристали (особено Seri)
кокосовото масло също придава много блясък :)

Neopitom3na
10-10-2009, 19:14
кристали за коса :P

heiress
10-10-2009, 22:30
Кокосово масло.