PDA

View Full Version : Автоматично изключване на компютъра



Stracciatella
10-10-2009, 13:56
Абе, от известно време си търся някаква програма, която изключва компа за известно време примерно от 3 до 5 часа и да трябва парола да си влезеш. Ама през останалото време да не трябва парола. Ама как го обясних.. Търсих, търсих, ама нищо не намерих, сиг защото не знам какво да търся :D

Идеи? :(

DarkAngelOfHope
10-10-2009, 14:36
К'во точно си търсиш ? програма която да изключи компа и след 3-4-5 часа да се включи сам или програма която след известно време да изключва компа (монитора) и после да ти иска парола да влезеш ? :)

doomkillerr
10-10-2009, 15:03
Абе, от известно време си търся някаква програма, която изключва компа за известно време примерно от 3 до 5 часа и да трябва парола да си влезеш. Ама през останалото време да не трябва парола. Ама как го обясних.. Търсих, търсих, ама нищо не намерих, сиг защото не знам какво да търся :D

Идеи? :(

Така... Първо за програма за "автоматично изключване на компютъра след определено време" бих ти препоръчал програмата "Kill WinAmp"! Аз нея използвам - много е удобна... Въвеждаш след колко време (в минути) да ти се изгаси компютъра или само да спре, или затвори WinAmp-а. Относно твоето искане да се изизква парола за влизането... Освен с два профила на "Users" да го направиш, защото не се сещам за точна програма, каквато искаш...

DevilInDisguise
10-11-2009, 14:07
аз съм го направил с GSM (използвам го главно за включване) 2 мин преди да се прибера пращам една стрела и като съм си у нас вече е заредил... прави се схема с мобилен телефон и сим карта но ако не разбираш от електроника не ти препоръчвам варианта...