PDA

View Full Version : Учители



fluffy1
10-10-2009, 14:46
мм аз съм ученичка в ''Братя Миладинови'' Бургас.Моийте учители са строги и това влиае страшно добре на образованието ми.Наскоро спорихме с една приятелка ,кои учители са по-добри строгите или демократичните {по-отпуснатите } Кажете вашето мнение по въпроса И ОБЯСНЕТЕ ЗАЩО? :wink:

mrtn
10-10-2009, 14:53
По строгите, разбира се! Те ще те научат, на повече от колкото другия тип учители, докато при тея "демократични" учители няма да оценяват реално оценката и учениците лесно ще им се качат на главата и после няма отърване.

Unendlich
10-10-2009, 14:55
Зависи в кой смисъл разбираш "по-добри". Един учител не значи, че не е компетентен по предмета си, ако е по-отпуснат..

По-скоро класът се държи различно при различните учители. При по-строгите е нормално да има дисциплина, това е хубаво, защото се разбират много неща. При по-отпуснатите учители пак може да се научи много, но от друга страна дисциплината е по-разпусната, а това от своя страна влияе лошо, че по-малко неща се разбират, по простата причина, че времето вече е свършило... ;)

PurpleDream
10-10-2009, 15:10
всичко зависи от ученика, ако искаш да научиш нещо, ще го учиш без значение какъв ти е преподавателя...

fluffy1
10-10-2009, 16:04
съгласна съм :-P





пишете мнението сии де хора :oops:

balon4eee
10-10-2009, 17:55
имам чувство че има някой до мене отляво

tochica
10-10-2009, 18:07
и строги да са, пак може да не са добри
само да изискват, а да не предлагат адекватно образование насреща