PDA

View Full Version : Кипър 4:1 България .. отзиви



travmiriaN
10-10-2009, 19:03
значи след тоя мач се разочаровах напълно .. може да давате мненията си тук..
значи моето мнение за мача е следното.
В началото стояхме добре на терена с изключение на защитниците , създавахме добри положения пред кипърската врата но нямахме и късмет.
Защитата ни е пълна трагедния .. К.Стоянов въобще не се включваше от дясно в атаките , докато В.Минев от ляво се опитваше да направи к'вото може.
И.Иванов и П.Николов - не искам да ги коментирам защото не показаха с нищо, че са за националния.
Благо Геогриев и Ст.Петров играха много добре и всички по опасни атаки бяха създадени от тях.
Марто Петров също се стара да играе и допринесе с к'вото може , Бербо се опитваше да показва техниката си , макар и да отбеляза 1 гол не се отличи с кой знае к'во докато Божинов го запомних със хубавия пас към Мартин Петров когато ударихме първата греда.

Играч на Мача: Димитър Иванков , жалко че се контузи.


Очаквам и вашите мнения :]

WrongLife
10-10-2009, 19:10
Ами тотално разочарование. Защитата е драматична и остави Иванков и Михайлов без шансове при головете. Халфовете са дупка също. Според мен Благо нямаше късмет.
Играчи на мача : Благо и Бербатов

WrongLife
10-10-2009, 19:10
Ами тотално разочарование. Защитата е драматична и остави Иванков и Михайлов без шансове при головете. Халфовете са дупка също. Според мен Благо нямаше късмет.
Играчи на мача : Благо и Бербатов

Rowdy
10-10-2009, 19:15
В интерес на истината на 4тия гол нервите ми не издъжаха и напуснах кръчмата, в която бях.. макар и да очаквах загуба, като се има предвид, че кипърският футбол доста отдавна ни изпревари... а за мен сме си виновни само ние, проблемите са доста по-нависоко от играчи и треньори, така че няма кво да ги съдя тях.

montanchanina95
10-10-2009, 20:08
toq ma4 me razo4arova napulno.Nqmam dumi

lubomirky
10-10-2009, 22:29
Чорбарите нали много ги искахте в националния, нали бяха звезди? Иван Иванов, който беше засегнат от това, че го викнаха за младежите, а не при мъжете, се представи на отлично ниво! Направо беше феноменален! Цигането Стоянов(цецека) също показа, че притежава изключителни качества. За съжаление с този треньор, с това отношение към другите отбори и тези футболисти нищо на никъде.

tsoko
10-11-2009, 06:42
Да те преди да играят така наречените "чорбари" сигурно играехме добре а? Всичко е замислено ! Сега повече няма да ги викнат в националния ! Е неможе изведнъж да ги викнеш понеже виждаш колко си абен и си взел некви негодници ! Тия момчета имат 3 мача за националния ! Вие какво искате ! Просто целия отбор е една голяма пародия ! К У Р ЗА БФС !

PR0
10-11-2009, 06:43
Преди около 15 години биехме Франция, Аржентина, Германия, Мексико, Русия... Когато Кипър падаха от всички. Сега ни бият с 4:1 тъй че след време победа над Лихтенщайн или Сан Марино ще е сериозен успех

psychopath
10-11-2009, 08:57
Докато мен не ме викнат в националния, ще падат... 8-)

MiRaCuLiX
10-11-2009, 10:18
Във връзка с болният лефскар.Обвиняваш само цскарите нали?Кой искаше да викне Мъри?Можеше единствено М.Венков или В.Илиев.С последният са в конфликт и за това не го вика(и голяма грешка).Ето ги и мойте отзиви.Играхме много слабо в защита и халфовете не се справиха добре в дефенс.За първият гол имат вина К.Стоянов,че го допусна да навлезе,но и трябваше да има подкрепа и от полузащитата,някой отзаде трябваше да го покрие.След това като я центрира топката ниско по земя,имаше фал с/у Николов и после Минев направи голямата глупост и остави топката да мине буквално до него и да отиди при нападателя на Кипър който вкара гол.Също така Иванков малко необидително се хвърли доста по рано преди да е стигнала топката до играча и по този начин онзи не я би по земя а си го прехвърли направо.Вторият гол беше цялостна грешка на защитата най-вече на Николов ,че не го покри.Третият гол беше подарена топката от Ст.Ангелов(който игра изкл. слабо в този мач,и не само в този).Той даде такъв силен и спорен пас към И.Иванов който се опита да я достигне и неможа и така вкараха гол.Някой ще кажат ,че И.Иванов е сгрешил.Еми не е така.Тъй като футболиста на Кипър е на скорост,а И.Иванов е единственият му съперник ,щеше да го мине,тъй като защитника е на едно място и трудно ще направи бърз старт.А както се и видя нападателя беше най-бързият в състава.Четвъртият гол вече си беше грешка на Иван Иванов,който неможа да си спре топката,но и без това шансове нямаха...Благо направи добър мач,но нямаше късмет в завършващите удари.Ст.Ангелов много слаб мач.Ст.Петров с 2-3 чудестни паса и нищо повече.М.Петров и той така.Божинов не се вкл. добре.Бербатов игра стабилно,показа класа и нюх.К.Янев влезна и с голямо желание игра и показа ,че има място в отбора.Домовчийски с нищо не показа,че е за националния.Дори не можа един точен пас на 1 метър да направи.Н. Михайлов нямаше шансове при 4-тия гол.Според мен грешката е най-вече в тактически план .Мъри не се справи добре.ВЪН ОТ НАЦИОНАЛНИЯТ МЪРИ И НАСКО!1.Грешка при постройката на защитата 2.Грешка при нареждането при статични положение.Неможе К.Стоянов да пази 2-рия най-висок,а Бербо да пази полузащитник,след като той трябва да пази защитник! 3.Пускането на Домовчийски,еми неможе да разчитаме на вдървени футболисти,Кипър разчитаха на бързи футболисти и се получи,имаше една страхотна опция-И.Стоянов (който стана баща вчера.Да му е честито момичето,2 часа преди мача).Видяхме ,че изпитват проблеми в защита Кипърци към бързите топки ,но и ние сме бавнички,един М.Петров не стига...

Това са отзивите след мача.

spenZo
10-11-2009, 10:22
Чудно какви ще са отзивите като се очакваше да е хикс тоя мач... >.>
Даже някой казваха, че ще е 2...

MiRaCuLiXbb
10-11-2009, 13:32
Както някой беше казал, трябва да се радваме, че е само 4:1... За всички е ясно, че националният ни отбор по футбол е НЕКАДЪРЕН. Колкото и антипатриотично и болезнено да звучи това е истината. Това е Кипър бе ебаси, смeeeeeeeex. Чудя се в момента колко ли би завършил сериозен мач Германия, Бразилия, Англия-Бълария. Сигурно 10+:0. Какво има да се коментира въобще - позор.

BlueGirl
10-11-2009, 13:40
Каквато ни държавата,такъв и футболът.
Да не казват,че само Левски били "евроидиоти"...
За мен причините са комплексни.Не може да се хвърля вината само върху играчите или само върху треньора.Видяхме колко треньори и футболисти минаха напоследък през националния и все същото...
Просто се примирете,че няма как първенството ни да е слабо и да имаме силен национален отбор.

Vali0
10-11-2009, 18:23
просто докъто не се уволнят всички тея тикви който само прибират пари няма да се получи нищо... и да ни назначат един германец за трениор и може да стане нещо..

gsh
10-11-2009, 20:10
трябва да сме големи мазохисти, да търпим насраско и мъди

koko1357
10-13-2009, 13:22
Ами тотално разочарование. Защитата е драматична и остави Иванков и Михайлов без шансове при головете. Халфовете са дупка също. Според мен Благо нямаше късмет.
Играчи на мача : Благо и Бербатов

Съгласен съм с wronglife .. :? :? :?

cunt
10-13-2009, 17:00
Пламен Марков човека го уволниха за загуба с 6:1 от Сърбия в приятелски мач,а Хасковският каун още го траят след този резил вчера. Докато Перуката е в БФС ще сме си все толкова трагични.

KpbCTHuKbT
10-15-2009, 05:35
Все ми беше тая за тоя мач. Хубаво е, че бихме ама предишния мач просто :-x