PDA

View Full Version : Да се правя ли на недостъпен?



peshopurko
10-10-2009, 20:17
Здравейте!
та запознах се скоро с едно момиче. В училище постоянно ми се усмихваше, говорихме няколко пъти в даскало ама нищо особено. После тя ми намери скайпа, сега като ме види на линия не ми дава дъх. Винаги ще намери да ми пише за нещо, търси начин да ме заговори. Знам, защото един път ме накара да и помогна за РС-то, а то всъщност всичко и беше наред. Тя даже намекна да отидем на кафе.Аз нищо не казах ами смених темата. Незнам как да постъпя - ясно, че съм и приятен ама дали не трябва да се правя малко на недостъпен?

Di
10-10-2009, 20:18
тя те иска,не го ли разбра до сега..
ако си струва се вземете,кво му мислиш,апф

PurpleDream
10-10-2009, 20:20
ти харесваш ли я?

mArMaLaDkA
10-10-2009, 20:21
Прави се, прави се. После, като й мине интереса към теб, ще тичаш подир нея, 'щото номера с непукизма е обърнал в грешната посока, ама... шанс.

peshopurko
10-10-2009, 20:22
ти харесваш ли я?
Незнам...
Приятно ми е да съм с нея ама скоро приятелката ми ме заряза и още я обичам... Не мисля, че съм готов за друго точно сега. Обаче незнам и как да и го кажа... Може да ме разбере погрешно. :?

mrtn
10-10-2009, 20:24
ми ако и на теб ти е приятна, не виждам смисъл да се правиш на недостъпен, дори да не я харесваш излез с нея, може да ти сподели какво чувства и ти да и кажеш, че не я харесваш. Ако се правиш на недостъпен мисля, че тя ще се почувства зле. Пък и знаеш ли, ако я опознаеш може да е приятна и забавна.. :)

PurpleDream
10-10-2009, 20:24
не се прави на нищо, излез с момичето и виж какво ще стане...

peshopurko
10-10-2009, 20:26
ми ако и на теб ти е приятна, не виждам смисъл да се правиш на недостъпен, дори да не я харесваш излез с нея, може да ти сподели какво чувства и ти да и кажеш, че не я харесваш. Ако се правиш на недостъпен мисля, че тя ще се почувства зле. Пък и знаеш ли, ако я опознаеш може да е приятна и забавна.. :)
Незнам и аз какво изпитвам към нея. Просто още обичам старата си приятелка, въпреки че ме заряза :(

inkaka
10-10-2009, 20:27
Щом не ти е неприятна, пробвайте се :Р кой знае какво ще излезе.

Crazytu
10-10-2009, 20:27
Щом ти е приятна излез с нея на кафе, какво толкова .. А ако ти намекне за нещо повече и кажи, че още не си готов за връзка и и обясни .. ще те разбере.

mrtn
10-10-2009, 20:28
ми ако и на теб ти е приятна, не виждам смисъл да се правиш на недостъпен, дори да не я харесваш излез с нея, може да ти сподели какво чувства и ти да и кажеш, че не я харесваш. Ако се правиш на недостъпен мисля, че тя ще се почувства зле. Пък и знаеш ли, ако я опознаеш може да е приятна и забавна.. :)
Незнам и аз какво изпитвам към нея. Просто още обичам старата си приятелка, въпреки че ме заряза :(
Отдава ти се възможност да забравиш за старата..

Presley
10-10-2009, 20:28
Ти си малоумен.
3а такова елементарно нещо не энаеш какво да правиш.И эадаваш такъв тъпанарски въпрос.3ле е положението.Аэ те съветвам нищо да не правиш и да спестиш на эаблуденото момиче присъствието си.

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 20:30
Направи се на недостъпен много ясно! Сега му е моментът да се учиш... (:
Следващия път ще знаеш какво да правиш, като се почудиш пак нещо подобно. (:

valdesbg
10-10-2009, 20:30
И после момичетата били криви, че не знаят какво искат... Виждате ли откъде започва всичко...

Авторе, отивай да играеш WOW, CS или каквото имаш на компа. Рано ти е з амомичета, че си идиот го разбрахме преди 2 теми ;)

inkaka
10-10-2009, 20:31
Ти си малоумен.
3а такова елементарно нещо не энаеш какво да правиш.И эадаваш такъв тъпанарски въпрос.3ле е положението.Аэ те съветвам нищо да не правиш и да спестиш на эаблуденото момиче присъствието си.

Не така грубо де :Р Момчето си каза, че още има драма с предишната си приятелка и е объркан :Р

desitoyoy
10-10-2009, 20:31
Абе ти старата си приятелка си я обичай, ако искаш даже се събери с нея ама няма да си решиш проблемите като се правиш на недостъпен... Тоя номер поне на мен не ми минава де... Някой кат ми се прай на интересен хич не се занимавам с него... Не знам ама според мен трябва да решиш дали искаш да си със старото си гадже или с това момиче. Според мен каквото и да решиш трябва да излезеш с това момиче, мое да ти стане добра приятелка, защо трябва да я губиш просто така

Presley
10-10-2009, 20:33
Ти си малоумен.
3а такова елементарно нещо не энаеш какво да правиш.И эадаваш такъв тъпанарски въпрос.3ле е положението.Аэ те съветвам нищо да не правиш и да спестиш на эаблуденото момиче присъствието си.

Не така грубо де :Р Момчето си каза, че още има драма с предишната си приятелка и е объркан :Р
3ащо просто не си написа мнението,а тръгна да критикуваш моето ?

LovelyGirl
10-10-2009, 20:33
ти харесваш ли я?
Незнам...
Приятно ми е да съм с нея ама скоро приятелката ми ме заряза и още я обичам... Не мисля, че съм готов за друго точно сега. Обаче незнам и как да и го кажа... Може да ме разбере погрешно. :?

Че какво погрешно може да разбере? :-o
Не я харесваш, обичаш бившата и толкова.Ако не искаш нищо с нея, по-добре и го покажи в най-скоро време, защото е явно, че тя много е лапнала и ще бъде тъпо да и даваш напразни надежди.

inkaka
10-10-2009, 20:34
Е, написах го. Един-два поста по-нагоре е. :-D

Neopitom3na
10-11-2009, 08:53
Иска те... :P

fenastz
10-11-2009, 14:23
Момче, като ти дават - взимай.

Manekena7
10-20-2009, 20:48
E кво да я зима като момчето казва,че си обича старата и страда за нея... Аз знам кво е,дори и да е хубава тая другата просто нямаш желание просто мислиш заа другата..

UNITED
10-20-2009, 21:01
На мен една ми се правеше на недостъпна 2 месеца.Заебах я и после тя започна да ми звани и да ме търси,така че ако момичето ти харесва ДАВАЙ !!! (ако ме разбираш)
8-)

dreaml1nd_
10-20-2009, 21:15
Имаш два варианта ...
1. Тръгваш с нея и малко или много я използваш, за да забравиш приятелката си.
2. Обясняваш й, че нищо няма да излезе, но не се дърпаш по - най селдкия начин, все пак и тя има чувства :)

alex4u
10-20-2009, 21:24
На бас,че си на..колко..14-15

Не е пич виж ся момичето си те харесва..от теб си зависи или сега или никога..после ще й мине мерака и ше съжеляваш :-P

jghgh
10-21-2009, 08:46
Тва момиче е доста досадно.
От начина, по който пишеш за нея, не мисля, че я харесваш ;)
Има разлика в това да те привлича и в това просто да ти е симпатична.
По-добре изобщо не се пробвай. Само селяните са на принципа "Като ти дават - вземай, като те гонят - бягай".. Не бъди селянин xD (условно казано)

Факт е, че не искаш нищо от това момиче.
Факт е, че обичаш бившата си.

По-добре се съобрази с емоционалното си състояние и деликатно отрежи момичето.
Да ти кажа няма по-тъп съвет от това да те карат да ходиш с някого, който не харесваш. То просто не става..едно такова гадно е.
Затова не ги слушай тука форумците, послушай сърцето си.

Щом не искаш нищо с нея (нямаш възможността, не се чувстваш комфортно), не й връзвай, ами й кажи да си ходи и толкоз.

Предполагам ме разбра. 8-)

AutomatiC
10-21-2009, 14:50
Аз съм в подобен случай :D .Гадното е че всеки път му пишех,но в момента съм решила да спра,защото той се прави на недостъпен(глупак).Само снощи му писах,защото беше написал любимия ми футболен отбор на скайпа си...упса,отклоних се малко.. А ти не и се прави на недостъпен.Излезте заедно,ти я покани.Може да се получи нещо мн по-хубаво,ако тя е човек на който мислиш,че може да се разчита.За сега всичко зависи от теб,но ако не искаш да имаш нищо с нея и кажи,че в момента не ти е до обвързване заради старата любов.. Нз,аз защитавам нея,защото съм горе-долу в същата ситуация... :(

П.С.сори ако има грешки

EleCtr0
10-23-2009, 17:04
mi ba4e ti si zn ama...;d vij be 6tom ti pokazva kvo misli se vuzpolzvai :D

Dimana99
10-23-2009, 17:23
Прави се ако искаш да я изгубиш

stupiddog
10-23-2009, 17:38
НЕ !

bananche
10-23-2009, 17:45
Ако не я харесваш поне и кажи,да не се надява,защото е гадно да се надяваш дълго време и накрая нищо да не излезе.

Hilary_
10-23-2009, 17:47
Пфф за к'во да се праиш на недостъпен?? :lol: Не се ли осъзнаваш, че момичето те харесва .. пфф ... :razz: :razz: :razz:

treisi90
11-01-2009, 22:59
Не виждам смисъл да се правиш на недостъпен.Ако все още харесваш бившата си приятелка по-добре си дай още време а недей да залъгваш момиче,което наистина показва интерес към теб..а ако смяташ,че си я преодолял - действай нищо не губиш :wink:

Neet
11-01-2009, 23:05
Ех, и аз да имам някоя която да ми се е лепнала така... :oops:

radybt
11-01-2009, 23:13
А според мен,авторът е хлапе,което не е излизало с момиче до сега и го е страх от обвэрзване,щото не знае какво е. Казвам го защото и аз си чувствах така,като бях на 14 :D

Ashcrow
11-02-2009, 16:00
да се правиш на недостъпен не е добре. По този начин ще и омръзнеш...

skateprinces19
11-02-2009, 16:07
Първоначално ще си й интересен, но бързо ще й омръзна
еш :) Излез с нея, може пък да се окаже свястна и ако не връзка, то поне едно приятелство повече е винаги от полза :)

stoney
11-02-2009, 16:57
Здравейте!
та запознах се скоро с едно момиче. В училище постоянно ми се усмихваше, говорихме няколко пъти в даскало ама нищо особено. После тя ми намери скайпа, сега като ме види на линия не ми дава дъх. Винаги ще намери да ми пише за нещо, търси начин да ме заговори. Знам, защото един път ме накара да и помогна за РС-то, а то всъщност всичко и беше наред. Тя даже намекна да отидем на кафе.Аз нищо не казах ами смених темата. Незнам как да постъпя - ясно, че съм и приятен ама дали не трябва да се правя малко на недостъпен?


Леле, да ти имам мисленето.... правилно, момичетата трябва да те ухажват, ти все пак си момче.... =D>

gabiiTu
11-14-2009, 16:36
Ако наистина я харесваш не се прави на недостъпен,защото тя ще си помисли ,че ти изобщо не я харесваш и супер ще я нараниш!!! :xxx