PDA

View Full Version : Искам съвет какво да правя...



d3sincet0y
10-10-2009, 20:59
такаааам... тъп ми е въпроса, ама на мене пък ми се върти само тва в главатаа... има едно момче, което мисля, че ме харесва... смисъл в часовете постоянно ме гледа... не спира да ми повтаря, че косата ми била много яка, че съм била много умна, все гледа нещо да ме закачи... все ме защитава... казах му, че не съм учила по история и в същия час даскалката ме вдига да ме изпитва и той и вика: изпитайте мен, нея я изпитайте другия път, макар, че той знаеше дори по-малко от мен и така ме спаси от 3-ка и следващия час изкарах 6 :P та според мен няма съмнение, че определено не е безразличен към мен... обаче има НЯКОЛКО проблема... първият е, че и аз не съм съвсем безразлична към него, смисъл симпатичен ми е, ама е малко... абе има някои недостатъци, които не са повод за умиране, но са и дразнещи... вторият проблем е, че повече ме кефи приятелят му, макар, че е по-грозничък (ама пък е по-умен)... третият проблем е, че той никога не би ми признал, дори и наистина да ме харесва... просто не е срамежлив, даже е малко по-отворен отколкото трябва понякога, ама стане ли въпрос за момичета е много ама много срамежлив, а аз на него не мога... смисъл не мога да го питам харесва ли ме, щото ако не е така ще има да ми се подиграва с години... та някой би ли ме посъветвал какво да правя... не, че е болка за умиране чак, ама искам да изясня всичко, щото много се изнервям така да не знам какво става... :? :? :? предварително благодаря

Xpa6pocTb
10-11-2009, 14:57
В даскалото няма да стане
постави го в реални условия излес него
не го питай директно ;P
няма нищо да ти стане ако пробваш...ако не пробваш можеш да загубиш много.

BloomF
10-11-2009, 18:14
Определено не е безразличен към тебе. Да рискува да получи слаба оценка, вместо теб... тва е доста кавалерска постъпка!

bojilow
10-12-2009, 18:06
BloomF е напълно прав!
Малко са момчетата който ще направят такова нещо в днешно време :)

Питай го директно, докато не е истинал към теб, не крий чуствата си !

Помисли какво можеш да загубиш и какво може да спечелиш ?

Успехи :-P

Converse333
10-13-2009, 11:29
А вие контактувате ли извън даскало ? Излезте някой път дори и да не сте само двамата,за да го опознаеш още по-добре.Късмет. :-)

btw На колко си години? (просто ми е интересно 8-) )

d3sincet0y
10-13-2009, 19:33
Converse333, ами дори и рядко-да, общуваме и извън даскало... благодаря ви за съветите, макар, че аз тези неща си ги знам... но мисля, че няма да се получи с него... аз го познавам достатъчно добре... знам му 90 % от тайните, знам го какъв е, ама точно заради това ще си го карам постаро му... ше си мисля за приятеля му, който определено е с по-голям мозъчен капацитет (много ценно качество напоследък)...