PDA

View Full Version : Как да си я върна ?



spenspleven
10-10-2009, 21:22
....

valdesbg
10-10-2009, 21:35
Гледам че никой не ти отговаря в темата. Аз ще се прежаля.

Няма начин да я върнеш. Няма и да ти каже нищо директно. Ако искаш да запазиш и малкото достойнство което ти е останало пред нея - прекрати връзката ви. Ако ли не - ще изглеждаш червей в очите и.

И така.

3oPuTy
10-10-2009, 21:42
Първа любов,обич за цял живот,самоубийство ... *мрън-мрън* :lol:
Я вземи се стегни и не говори глупости,защото е смешно ... :?
А и що си мислиш,че с тия заплахи за самоубийство ще я накараш да си върне чувствата към теб?!Или искаш да те съжали и да е с теб,но без да изпитва нещо по-специално?! ... Еееее ти си непукист :?

SuperMario
10-10-2009, 21:46
еи шапшал я земи се стегни по добре си карай на чекий ама заради путка путка неставай тегли и 2 путки майни и карай напред в тоя живот нито ще ти е 1вата нито последната!

Di
10-10-2009, 21:47
познато

Lincheto
10-10-2009, 21:50
Това, че живота ти без нея няма смисъл е глупост. Преиграваш.

spenspleven
10-10-2009, 21:54
Това, че живота ти без нея няма смисъл е глупост. Преиграваш.

Не преигравам. С нея сме заедно (бяхме) от доста време и я обичам повече от живота си...

btw не си мислете, че съм поредния 14 годишен хлапак, който не мисли какво пише...изразих чувствата си, това което ми е на сърцето, и не мисля че преигравам :(

SuperMario
10-10-2009, 21:55
обарни внимание на моя пост по горе !

valdesbg
10-10-2009, 21:58
Авторе, по твойта изкривена логика аз трябваше да си тегля куршума преди мнооого време.

Я се осъзнавай на момента, или бягай да си режеш вените. Писна ми само на думи да сте големи.

SuperMario
10-10-2009, 22:00
валдес по подписати изглежда се едно си някаф революционер ;d;d;d

haritov
10-10-2009, 22:08
порасни

SuperMario
10-10-2009, 22:11
порасни
да ви имам и съветите :) най-хубавите години на човек са когато е малак така че недей бързай да порасваш просто давай по смело ;) няма да ти стане нищо ако действаш просто тряа да преодолееш този страх :)

spenspleven
10-10-2009, 22:13
еи шапшал я земи се стегни по добре си карай на чекий ама заради п***а п***а неставай тегли и 2 п**** майни и карай напред в тоя живот нито ще ти е 1вата нито последната!

Може би ще те послушам :(

SuperMario
10-10-2009, 22:17
не ти го казвам с лоша цел да не се обидиш :) ии ако садиш по коментарите на тия тапанари от форума един смислен коментар няма който да те вдъхнови малко :) 1 живот се живей човек ще опита от всичко в тоя свят :)

yYniiKaLnAa
10-10-2009, 22:43
Зарежи я.. не си заслужава да се самоубиваш заради момиче.. има още толкова мноо0гоо по света и ако поискаш моежеш да имаш всяка :wink: ... [чувал ли си, че жените обичат недостъпното (поне някой) :) ]

mArMaLaDkA
10-11-2009, 01:44
Сега поне ще знаеш, че не бива, заради някой друг да променяш себе си и да изоставяш приятелите си.

mechtaq_za_teb
10-11-2009, 05:02
Грешката ти е, че й показваш отчаянието си. Трябва да си безразличен. Ако тя се върне... добре, но мисля, че такова момиче не те заслужава. Сам прецени дали не е по-добре да си спестиш времето, да продължиш напред и да откриеш нещо много по-добро от нея. А такова ще има, сигурна съм.

haritov
10-11-2009, 06:19
порасни
да ви имам и съветите :) най-хубавите години на човек са когато е малак така че недей бързай да порасваш просто давай по смело ;) няма да ти стане нищо ако действаш просто тряа да преодолееш този страх :)

Когато ние скъсахме да не мислиш,че ми беше по-добре?
4 месеца не съм спирал да мисля за нея,бях отчаян,но продължих да я обичам.Един ден оправих нещата и сега пак сме заедно.

ЖИВОТА Е БОЛКА ЗА ДА СИ ЩАСТЛИВ ТРЯБВА ДА ТЕ ЗАБОЛИ МАЛКО

ТИ СИ ЧОВЕКА КОЙТО ТРЯБВА ДА ОПРАВИ НЕЩАТА ВМЕСТО ДА СЕДИ И ДА СЕ ОТЧАЙВА!

ТАКЪВ Е ЖИВОТА

Hilary_
10-11-2009, 07:01
Ако не успея да си я върна ще сложа край на живота си, дори и го казах, а тя - никаква реакция.

и как ще ти помогне това в случая?? :? Виж живота не свършва с едно момиче .. ок първата ти истинска любов е ок .. но това не значи, че след нея не може да има други .. може да намериш момичето, което наистина ще те оцени .. но няма как да разбереш ако се самоубиеш .. 8-) Живота е твърде ценен, за да ти минават такива мисли през главата .. не си заслужава .. просто я отпиши от живота си ..

dead_princess
10-11-2009, 07:23
спри да я търсиш, запази си поне малкото достойнство.
ако тя те потърси значи още те обича/харесва


бту не вярвам, че ще се самоубиеш, ако не се съберете :lol:

Irenchety
10-11-2009, 07:31
И моето момче постъпи така и просто не знам как да продължа напред...

Hilary_
10-11-2009, 07:33
И моето момче постъпи така и просто не знам как да продължа напред...

:( :( :smt003

По-добре да не се връщате към това, което ви е наранило (в случая скъпите ви хора) .. в живота още много .. ще ги срещнете и ще видите, че сегашните изобщо не са това, което заслужавате .. :? Трудно е да се продължи, но не е невъзможно .. :-)

Irenchety
10-11-2009, 07:35
И моето момче постъпи така и просто не знам как да продължа напред...

:( :( :smt003

По-добре да не се връщате към това, което ви е наранило (в случая скъпите ви хора) .. в живота още много .. ще ги срещнете и ще видите, че сегашните изобщо не са това, което заслужавате .. :? Трудно е да се продължи, но не е невъзможно .. :-)
не мога просто така да забравя всички мигове прекарани с него пък и все още го обичам...

Hilary_
10-11-2009, 07:39
И моето момче постъпи така и просто не знам как да продължа напред...

:( :( :smt003

По-добре да не се връщате към това, което ви е наранило (в случая скъпите ви хора) .. в живота още много .. ще ги срещнете и ще видите, че сегашните изобщо не са това, което заслужавате .. :? Трудно е да се продължи, но не е невъзможно .. :-)
не мога просто така да забравя всички мигове прекарани с него пък и все още го обичам...

никой не е казал да ги забравиш .. запази ги в себе си като хубав спомен за тогава когато ви е било хубаво заедно .. обичай миналото .. защото тогава той не е постъпвал така както сега .. :-o Лошото в случая е, че ти един вид си му простила след като и сега го обичаш .. :( а не трябва!! Не заслужава .. миналото не оправдава сегашните му грешки, които е направил спрямо теб .. :?

Supernatural999
10-11-2009, 07:47
Хората казват,че първата любов е най – хубава,но е факт,че света не свършва,когато тя си отиде ;) Апокалипсисът е далече xD А и някой неща просто не се променят – момичето си е отишло,вероятно когато сте започнали връзката,си бил наясно,че няма да е вечна – всяко нещо има край ((: Може би в живота й е навлязло друго момче,а може би чувствата й вече наистина не са толкова истински както преди – чудо голямо,в живота има още много за което да се живее ;) Пък и народа е казал,че ако много обичаш някого,трябва да го пуснеш да си отиде и да го оставиш да бъде щастлив,макар далеч от теб ;)

Irenchety
10-11-2009, 07:54
И моето момче постъпи така и просто не знам как да продължа напред...

:( :( :smt003

По-добре да не се връщате към това, което ви е наранило (в случая скъпите ви хора) .. в живота още много .. ще ги срещнете и ще видите, че сегашните изобщо не са това, което заслужавате .. :? Трудно е да се продължи, но не е невъзможно .. :-)
не мога просто така да забравя всички мигове прекарани с него пък и все още го обичам...

никой не е казал да ги забравиш .. запази ги в себе си като хубав спомен за тогава когато ви е било хубаво заедно .. обичай миналото .. защото тогава той не е постъпвал така както сега .. :-o Лошото в случая е, че ти един вид си му простила след като и сега го обичаш .. :( а не трябва!! Не заслужава .. миналото не оправдава сегашните му грешки, които е направил спрямо теб .. :?
права си може би сме си разменили ролите, може би трябва той в момента трябва да съжалява че е постъпил така и че кара момичето което го обича да страда и плаче за него...
но едва ли е така...
сигурно изобщо не го интересува за мен, щом каза че от тук на сетне нямаме бъдеще просто ей така... :-# :cry:
че не зависело от него и т.н...

Neopitom3na
10-11-2009, 09:10
Според мен преиграваш.. да първа любов.. обичаш я, но според мен не те заслужава.Няма как да искаш някой човек, който дори да не ти каже какво мисли в очите.... може и аз да греша, ноо.. :?

Priceless
10-11-2009, 10:40
Аре стига драми. Убедих се, че и да ревеш, и да се тръшкаш няма смисъл, ако всичко е изгубено. Желание трябва да има и от двете страни. Когато е само от едната страна .. най-много да е с теб от съжаление, а едва ли някой би искал това.

Неска съм изключително мъдра, мамка му!

haritov
10-11-2009, 11:32
Аре стига драми. Убедих се, че и да ревеш, и да се тръшкаш няма смисъл, ако всичко е изгубено. Желание трябва да има и от двете страни. Когато е само от едната страна .. най-много да е с теб от съжаление, а едва ли някой би искал това.

Неска съм изключително мъдра, мамка му!

САЛАТКЕ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: