PDA

View Full Version : Търся един филм



damdam
10-11-2009, 11:57
Търся един филм, но не помня много от него. Имам само спомен за един мъж и една жена, които се срещат не знам как. Единият от двамата написа нещо на едан книга, а другият-на една банкнота, после правиха нещо с тях и трябваше всеки едн от двамата да намери предмета с написаното от другия. Спомням си нещо и че имаше някаква среща в асаньор( за това не съм сирурна.) Ако някой има идея кой е този филм, да ми каже. Мисля, че хилмът не е от най-новите, струва ми се, че съм го мяркала много отдавна.

billytalent
10-11-2009, 12:01
http://zamunda.net/details.php?id=677

damdam
10-11-2009, 12:10
Сигурна ли си, че е този?

billytalent
10-11-2009, 12:14
Да,направих грешката да го гледам преди 1 месец някъде

damdam
10-11-2009, 12:22
Аха, мерси много.
Не е ли интересн? Защото по това, котео помня ми се струваше хубав.
За какво по-точно се разправя, че в описанието не е обясненето подробно.

billytalent
10-11-2009, 12:26
На мен не ми хареса,защото по принцип не си падам по такива филми,иначе не е лош...мъж и жена се запознават в един магазин,той и иска номера,тя го написа на една банкнота и каза,че ако той я намери им е писано да са заедно нещо ей такова беше :-D гледай го най-добре

swidinka93
10-11-2009, 12:31
За да не права нова тема,искам и аз да попитам за един филм.
Едно момче е в армията,а едно момиче е туркиня и е от богато семейство и те не могат да се виждат.Влюбват се и си пишат писма,като ги дават на продавачка в Търговски Център.След това бягат двамара заедно и женят се в родната му страна и така.Моля ви кажете ми как се казва,спешно ми трябва.Благодаря предварително.

LovelyGirl
10-11-2009, 13:44
Филмът на мен ми хареса страшно много :)
Гледала съм го няколко пъти по диемата.

vaniliika
10-29-2009, 21:53
За да не права нова тема,искам и аз да попитам за един филм.
Едно момче е в армията,а едно момиче е туркиня и е от богато семейство и те не могат да се виждат.Влюбват се и си пишат писма,като ги дават на продавачка в Търговски Център.След това бягат двамара заедно и женят се в родната му страна и така.Моля ви кажете ми как се казва,спешно ми трябва.Благодаря предварително.


мда .. и на мен много ми хареса :P :P :) :) :) ... ако някой го знае да пише ..

lubomirky
10-29-2009, 22:32
За да не права нова тема,искам и аз да попитам за един филм.
Едно момче е в армията,а едно момиче е туркиня и е от богато семейство и те не могат да се виждат.Влюбват се и си пишат писма,като ги дават на продавачка в Търговски Център.След това бягат двамара заедно и женят се в родната му страна и така.Моля ви кажете ми как се казва,спешно ми трябва.Благодаря предварително.

аве става ли дума за богати туркини - gumus ;>