PDA

View Full Version : Болка.... помощ?!



CoCaInA05
10-11-2009, 12:16
Здравейте, момиче съм на 16 години. От месец някъде насам имам странни болки долу, където е пикочния мехур, и днес забелязвам, че има тъпа болка малко над дупето ми, горе-долу, където е кръста. Не трябва да ми идва скоро ми свърши. Менструацията ми закъсня и продължи 2 дена повече от колкото попринцип. Имам менструация от 2-3 години. Имам обилно бяло течение, което вече започна да жълтее малко, но попринцип не ми се случва за първи път. Моля ви помогнете, каква е причината...?! По възможност нека някой компетентен да отговори. Благодаря предварително! :-)

П.С. Закъснението на менструацията ми може дължи на това, че започнах да пия витамини за подсилване на имунната система и т.н., а нали витамин C забавял цикъла... уж... и може би затова да ми е закъсняло...

vesito0
10-11-2009, 12:23
дори само ''обилното бяло течение ' би трябвало да те накара да ходиш на лекар, а от там и за другите неща може да споделиш ;)

CoCaInA05
10-11-2009, 12:56
еми аз ходих преди месец изписа ми едни спирали... имах кондиломи прегледа ме вътре как стоят нещата и на видеозон са ме гледали и със спекулум вътре нямам нищо. Изгориха ми кондиломите след това излязоха, но почнах да си подсилвам имунната система и те изчезнаха и сега нямам. Но въпреки това ме е страх да не би да имам рак на шийката на матката, защото нали има някакви такива симптоми... Искам някой по-компетентен да ми отговори, да не би да е нещо свързано с пикочните канали възпаление някакво.... цистит или друго... :(

kalpazanka
10-11-2009, 13:04
На 16 с кондиломи?! ](*,)
За подсилване на имунната система изопринозин пиеш ли/имаш ли намерение да пиеш/?
Жълтеникавото течение е достатъчен повод да си запазиш час за акушер гинеколог. И започвай с цитонамазките!

clever
10-12-2009, 14:36
отиди първо при опл-то защото може проблемът ти да не е гинекологичен ..