PDA

View Full Version : Има ли срамежливи момчета?



Adda
10-11-2009, 15:45
Според вас съществуват ли срамежливи и притеснителни момчета или това е прикритие за да изпробват момичетата? Дали срамежливостта е слаба страна само на момичетата или и на момчетата им се случва? Как действат те когато харесват много, но се притесняват или това не се случва? Изобщо как се действа с момче което дава вид на срамежливо и ако не е срамежливо то какво е тогава?

dead_princess
10-11-2009, 15:49
Естествено, че има срамежливи момчета..

haritov
10-11-2009, 15:52
аз съм такъв 8-)

pwnage
10-11-2009, 15:53
Нз дали пред момиче,което харесвам съм точно срамежлив,обаче определено си бъркам думите и си личи. :oops:
Ама има срамежливи момчета.

Adda
10-11-2009, 15:53
аз съм такъв 8-)
И какво?
Харесваш я супер много, тя ти показва че също те харесва и на всичкото отгоре не е притеснителна, но се държи така че да не ти стане неудобно на теб.
Как действаш?

BlaCkMoOn
10-11-2009, 15:55
Има, да, все пак и те са хора :-D Ми от лични наблюдения, поне при срамежливите момчета, които познавам, не действат те...Чакат момичето да ги свали, а ако тя чака той да предприеме първата крачка си остава само с желанието, или си намира някой по-отворен. Как се действа ли? Забравяш срамежливостта си и го сваляш :D

LoveRetroMusic
10-11-2009, 15:55
Ахаха, има естествено. 8-)

Adda
10-11-2009, 15:58
не казвам че аз имам проблем
но конкретния човек е такъв тип, че не може да се разбере изпробва ли те или си показва какво му е наситина - затова не може да се действа

chilledMind
10-11-2009, 16:01
не казвам че аз имам проблем
но конкретния човек е такъв тип, че не може да се разбере изпробва ли те или си показва какво му е наситина - затова не може да се действа
Точно да те изпробва...едва ли .Че има срамежливи момчета - има , аз също съм такъв .Но както казват и по-горе все някой ще е по-отворен и ще направи първата стъпка , ако ли не-ШАНС.. :D

Adda
10-11-2009, 16:02
ясно... момичето действа в такива ситуации :lol:

chilledMind
10-11-2009, 16:04
ясно... момичето действа в такива ситуации :lol:
В повечето случаи , когато и 2-мата са срамежливи , момичето прави първата стъпка...Давай :)

PurpleDream
10-11-2009, 16:07
голяма рядкост...

lipsvashh_mi
10-11-2009, 16:08
както има срамежливи момичета,така има и срамежливи момчета...срамежливостта е част от характера,която не е присъща само за единия или другия пол...въпреки,че с непознатите и аз съм леко срамежлива или по-скоро предпазлива,предпочитам момчето срещу мен да не е срамежливо,а напротив...ако ми се запъва и 1 смислено ,спокойно изречение не може да ми каже,и това при като знам,че аз супер много обичам да говоря ще се получи неловка и неприятна най-малкото ситуация

Adda
10-11-2009, 16:09
ама аз не съм от срамежливите, по скоро не обичам да ми се играят игрички... :)
а от друга страна и не искам да прибързвам, за да не изглежда че съм някаква неудържима и ненаситна :razz:

andrags
10-11-2009, 16:11
да, аз съм точно такъв... все гледам да не обидя момичето което харесвам или да не изглеждам като глупак в очите й, и точно това ми пречи понякога... иначе като сме само двамата не се притиснявам, но когато има други около мен, езика ми става на възел дето се вика... :?

haritov
10-11-2009, 16:14
аз съм такъв 8-)
И какво?
Харесваш я супер много, тя ти показва че също те харесва и на всичкото отгоре не е притеснителна, но се държи така че да не ти стане неудобно на теб.
Как действаш?

В такива моменти срама ми минава 8-)

Просто искам да кажа изпитвам срам,пред някое момиче,но с времето се отпускам.Ако не стане срам не срам действам си :D

ohluv
10-11-2009, 16:17
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш курви има ли ?

BomberStomper
10-11-2009, 16:18
Естествено, че има срамежливи момчета..и аз съм срамежлив, ще ме научиш ли да не съм? :oops:

Adda
10-11-2009, 16:20
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш к**ви има ли ?

е нали мъжете са силния пол, не трябва ли да не сте срамежливи ? :lol: :lol:

chilledMind
10-11-2009, 16:22
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш к**ви има ли ?

е нали мъжете са силния пол, не трябва ли да не сте срамежливи ? :lol: :lol:
Всеки човек си има слабост.Жените са слабост на мъжете - факт :D .

ohluv
10-11-2009, 16:22
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш к**ви има ли ?

е нали мъжете са силния пол, не трябва ли да не сте срамежливи ? :lol: :lol:
Аз ти казах мени мъ и срам :oops:
Пък и жените нали искат да са равни с нас ето сега можете вие да действате първи :)

Adda
10-11-2009, 16:24
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш к**ви има ли ?

е нали мъжете са силния пол, не трябва ли да не сте срамежливи ? :lol: :lol:
Аз ти казах мени мъ и срам :oops:
Пък и жените нали искат да са равни с нас ето сега можете вие да действате първи :)

:lol: :lol: :lol:
да, като ви омръзне да действате
'жено, айде ти първа, че ме мързи'

mOBSCENE
10-11-2009, 16:25
да.

ohluv
10-11-2009, 16:25
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш к**ви има ли ?

е нали мъжете са силния пол, не трябва ли да не сте срамежливи ? :lol: :lol:
Аз ти казах мени мъ и срам :oops:
Пък и жените нали искат да са равни с нас ето сега можете вие да действате първи :)

:lol: :lol: :lol:
да, като ви омръзне да действате
'жено, айде ти първа, че ме мързи'
А нали се борите за равноправност между мъже и жени :)
Нас на мързи по рождение :lol:

Adda
10-11-2009, 16:29
Извинети мъ мадам ма мени мнго ма и срам :D
Тва все едно да питаш к**ви има ли ?

е нали мъжете са силния пол, не трябва ли да не сте срамежливи ? :lol: :lol:
Аз ти казах мени мъ и срам :oops:
Пък и жените нали искат да са равни с нас ето сега можете вие да действате първи :)

:lol: :lol: :lol:
да, като ви омръзне да действате
'жено, айде ти първа, че ме мързи'
А нали се борите за равноправност между мъже и жени :)
Нас на мързи по рождение :lol:

ами ако решим и в мързела да сме равни с вас?
така значи - да приемем, че освен многото играчи и има някаква бройка момчета, които са си срамежливи... това ли е извода? :?

ohluv
10-11-2009, 16:30
;-) Точно така

mehasnoname
10-11-2009, 16:33
Ест че има срамежливи момчета .. Поприцнип им трябва време да се отпуснат и да свикнат с човека или обстановката в която се намират . Нормално е . Това е част от характера на индивида и не зависи от неговия пол. :)

golqmumnik
10-11-2009, 16:33
Да,аз съм такъв,но съм и готин 8)

moon_flower
10-11-2009, 16:46
Има много срамежливи момчета.Дотолкова,че като излезете на първа среща започва да се поти и минава 1 минута докато се накани да каже 1 дума.

matty7
10-11-2009, 16:46
Mи аз сега с такъв си имам работа :lol: . Много го харесвам. Той попринцип има страхотно чувство за хумор, ама като застане до мене и го збелязвам как се смущава :-D . Смисъл на няколко пъти го гледам че ме зяпа и като се извърна към него започва да гледа надолу или настарани :-D се ено нишо не е направил. Иначе има навика, може да върви на 2 разстояние от мене, ама като се доближи непременно ще се трясне в мене и ше профучи :lol: :lol: . Някой да ми разтълкува поведението му, че аз не схващам 8-) .

Adda
10-11-2009, 16:47
Mи аз сега с такъв си имам работа :lol: . Много го харесвам. Той попринцип има страхотно чувство за хумор, ама като застане до мене и го збелязвам как се смущава :-D . Смисъл на няколко пъти го гледам че ме зяпа и като се извърна към него започва да гледа надолу или настарани :-D се ено нишо не е направил. Иначе има навика, може да върви на 2 разстояние от мене, ама като се доближи непременно ще се трясне в мене и ше профучи :lol: :lol: . Някой да ми разтълкува поведението му, че аз не схващам 8-) .
глупак е, но те харесва...
ама е глупак :D

matty7
10-11-2009, 17:02
ама верно е голям сминдух! и накрая ше се откажа от него и да го видим :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ама пиши в мойта темичка, обясних за облеклото // :razz: :razz: тва вече стана като общ чат 8-)

minyovski
10-11-2009, 17:08
Жив пример 8-)

fenastz
10-11-2009, 17:16
Ми аз. Поне като става дума за запознанство.

ohluv
10-11-2009, 17:34
ама верно е голям сминдух! и накрая ше се откажа от него и да го видим :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ама пиши в мойта темичка, обясних за облеклото // :razz: :razz: тва вече стана като общ чат 8-)
Що не го заговориш ти ? :-o
Или направо го грабни за ушото и му кажи да тръгва с теб и няма друг избор :D

BloomF
10-11-2009, 17:37
Има срамежливи момчета и то доста... дори имам чувството, че 80% от момчетата са срамежливи!

LiRRRa
10-11-2009, 17:43
Ъъм.. по мои наблюдения, срамежливите момчета към срамежливите момичета са нещо като . . . 1/5 . . .
Тъй че, да, разбира се, има супер много срамежливи момчета . . .
Направо отчайващо срамежливи . . .
Иии според мен, никое момче няма да се прави на срамежливо, само за да привлече вниманието на момиче или да "опипа почвата", защото просто е . . . нелогично.
Има много по-добри начини и тактики, лично мнение.
:?

matty7
10-11-2009, 18:12
ама верно е голям сминдух! и накрая ше се откажа от него и да го видим :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ама пиши в мойта темичка, обясних за облеклото // :razz: :razz: тва вече стана като общ чат 8-)
Що не го заговориш ти ? :-o
Или направо го грабни за ушото и му кажи да тръгва с теб и няма друг избор :D

Ми заговарям го от време на време, той отговаря и след тва се прави на разсеян, а ако го фана за ушото има опасност сички да ме гледат странно :lol: :lol: . Пък не е имало възможност да останеме сами, се е с прители или ходи до бюфета да зоба. Освен да се завлека в лафката и да си лафим на опашката :lol: :lol: , коеот няма да го направя щото смърди на изгоряла мерудия :razz: :razz: :razz: .

ohluv
10-11-2009, 18:30
Кофти>Може да трябва да свикне с теб :-o

dead_princess
10-11-2009, 18:30
Естествено, че има срамежливи момчета..и аз съм срамежлив, ще ме научиш ли да не съм? :oops:

проблеми нямаш 8)

kidwestern
10-11-2009, 18:33
има педалчета

fc
10-11-2009, 18:42
Голяма част от момчетата са така, просто не се показва.

BomberStomper
10-11-2009, 18:56
Естествено, че има срамежливи момчета..и аз съм срамежлив, ще ме научиш ли да не съм? :oops:

проблеми нямаш 8)жалкууу че ни си ут софията

moneycomeme
10-11-2009, 18:59
Да разбира се,както има и срамежливи момичета... :)

dead_princess
10-11-2009, 19:32
Естествено, че има срамежливи момчета..и аз съм срамежлив, ще ме научиш ли да не съм? :oops:

проблеми нямаш 8)жалкууу че ни си ут софията

бях, вече не съм..тоест преди живеех там :Д
сега съм само за по 1-2 дена там :)

FromAutumToAshes
10-11-2009, 19:43
Аз аз. Мени многу мъ и срам :oops: :oops:

y0uRfav0ritedRuG
10-11-2009, 19:56
Разбира се,че има.

flowerlina
10-11-2009, 20:05
Има

MimmZzZchYyY
10-11-2009, 20:07
Имаа!! Поняк0га даже имам чувств0т0, че м0мчетата са п0-срамежливи 0т м0мичетата :D

BigFakeSmile
10-11-2009, 20:20
да, има срамежливи момчета, доста са..
а тези, които се правят (за щастие не съм попадала на такъв) може би искат да се представят като забележително сладки или..знам ли ги :D сигурно нямат други качества..освен да умеят да се преструват..

BomberStomper
10-11-2009, 20:31
Естествено, че има срамежливи момчета..и аз съм срамежлив, ще ме научиш ли да не съм? :oops:

проблеми нямаш 8)жалкууу че ни си ут софията

бях, вече не съм..тоест преди живеех там :Д
сега съм само за по 1-2 дена там :)Чудесно ще имаш удоволствието да се запознаеш с едни сдухан тип.

lastborn
10-11-2009, 20:50
ами които не е срамежлив, но до сега не е бил с момиче ? ко праим 8)

PainMonopoly
10-11-2009, 22:03
Според вас съществуват ли срамежливи и притеснителни момчета или това е прикритие за да изпробват момичетата? По-голяма глупост не съм чувал.

Дали срамежливостта е слаба страна само на момичетата или и на момчетата им се случва? Случва им се, разбира се.

Как действат те когато харесват много, но се притесняват или това не се случва? Обикновено се колебаят прекалено много и пропиляват всякакви шансове. С течение на времето се научават обаче.

Изобщо как се действа с момче което дава вид на срамежливо и ако не е срамежливо то какво е тогава?По-вероятно е срамежливо момче да дава вид на несрамежливо.

Nakadah
10-11-2009, 22:32
аз съм срамежливу :oops:

Tim
10-12-2009, 02:31
Има, да, все пак и те са хора :-D Ми от лични наблюдения, поне при срамежливите момчета, които познавам, не действат те...Чакат момичето да ги свали, а ако тя чака той да предприеме първата крачка си остава само с желанието, или си намира някой по-отворен. Как се действа ли? Забравяш срамежливостта си и го сваляш :D
Много правилен отговор...Това горното се едно за мен е писано :shock: :D

Hilary_
10-12-2009, 03:51
Според вас съществуват ли срамежливи и притеснителни момчета или това е прикритие за да изпробват момичетата?
Съществуват си съвсем реално .. просто вече станаха рядкост ..

Дали срамежливостта е слаба страна само на момичетата или и на момчетата им се случва?
"слаба страна" ли?? :? Някои момичета (като мен) харесват срамежливостта у някое момче .. аз лично го намирам за сладко < 3 .. :oops:

Как действат те когато харесват много, но се притесняват или това не се случва?
Ами действат по - полека .. което ги прави още по-слакди и заинтригуващи (или поне за мен) .. :D

Изобщо как се действа с момче което дава вид на срамежливо и ако не е срамежливо то какво е тогава?
Пак казвам .. действа се полека, има тръпка при тях .. на мен са ми слабост!!! < 3 :D:D

sladkish_14
10-13-2009, 10:34
Според вас съществуват ли срамежливи и притеснителни момчета или това е прикритие за да изпробват момичетата? Дали срамежливостта е слаба страна само на момичетата или и на момчетата им се случва? Как действат те когато харесват много, но се притесняват или това не се случва? Изобщо как се действа с момче което дава вид на срамежливо и ако не е срамежливо то какво е тогава?

Има и дори съм се сблъсквала с такива .. Ами не е слаба страна само на момичетата , но определено срамежливостта в характера на момчето е доста по - слаба и лоша страна ,, Ми действа се като с бавно развиващ 8-) , всичко ти тярбва да вършиш , да го подбутваш и така .. Само да видиш след време колко отракани стават след като си ги отворил ,, /женско съм бе 8-) /