PDA

View Full Version : проблем..дайте ми съвет моля!!!



danibebi
10-11-2009, 16:56
Здравейте..и аз като всички тийнове понякога имам проблеми та искам да споделя с вас моя проблем и да ми дадете съвет..! :) Значи имам една приятелка с която сме всеки ден заедно,но нещо много започна да ми се прави на отворена и да се заяжда..имам чувството,че с приятелките ми нещо не е наред-гадно ми е защото не искам да се караме и да си казваме грозни думи,но незнам как да постъпя! Знам,че е абсурдно да го мисля,но ме е страх някой ден да не застанат срещу мен и постоянно да се караме,гадно ми е и не искам да се случва-незнам какво да правя помогнете ми моля ви!!! :( :(

kriSko94
10-11-2009, 19:01
хмм... това да сте като "дупе и гащи" е ужасно малоумна идея! запазила съм повечето си приятелства като не съм била като залепена за някого... просто,когато хората си дишат въздуха става изнервящо!

когато си в един клас с приятелка или си намериш нови фр там трябва да поработиш над себе си и самоконтрола си, защото обстановката в училище е напрегната и се стига до противоречия и кавги!

опция в твоя случай- вземи си "почивка"- отдели се от нея за известно време, докато напрежението поспадне :)

SomewhereInTime
10-11-2009, 19:08
Замисли се дали няма някаква грешка в теб.