PDA

View Full Version : Относно уроците по химия...



gilotinator
10-11-2009, 19:56
Здравейте!Имам желание да кандидатствам стоматология във София или Варна.По химия се справям добре,но не съм много наясно относно работата с уроците.Много мои познати ходят на уроци по химия и казват едва ли не,че си купуваш изпита(кандидатстудетския) .Какво е вапето мнение относно въпроса.А,забравих,момчета а влизат с по-нисък бал.Знаете ли колко горе-долу? :)

LovelyGirl
10-11-2009, 20:35
Не, не си купуваш изпита.За стоматология трябва да кандидатстваш и с биология също.Двете са задължителни ( не знам дали знаеш).
На моя съученичка брат и кандидатства стоматология в Пловдив, но не го приеха.Отиде в Македония, стоя там 3 месеца и после го преместиха оттам в Пловдив (стоматология естествено).Това стана чрез плащане.Това е начинът да се плати.Няма как да си купиш кандидат-студентския изпит.

А за бала, виж в сайта на унитата, които искаш.Предполагам ,че ги има там.

mrtn
10-12-2009, 04:14
Аз ще кандидатствам фармация и вече ходя на уроци по химия, а теб какво точно те интересува? Как протича един урок? Е ако е това.. моята учителка ми каза да си взема един учебник за кандидат студенти по Обща и неорганична химия..и сега уча по него, дава ми теми, задачи, тестове решавам и така. Пък за баловете за момчетата са наистина по ниски, колко точно не знам виж в сайта им, там мисля че пише.

gilotinator
10-12-2009, 11:45
Наясно съм,че и биологията е задължителен.И желая да тръгна на уроци по химия,щото не ми върви много.Просто се чудя кога да започна,сега или втория срок.Сега съм 11 клас в паралелка биология.

mrtn
10-12-2009, 12:19
Аз също съм 11 клас и ги почнах преди 2 седмици. Аз тръгнах сега тъй като не съм с паралелка биология, но на теб щом не ти е ясна желателно е сега да ходиш, защото според някои 12 клас е най-удачно, за други от 11. Съветвай се с учителката ти по химия тя ще ти разсяни най-добре.

cherrypezz
10-12-2009, 14:09
И аз съм в 11 клас паралелка биология. И на мен химията не ми е много ясна и тръгнах на уроци преди 3 седмици. Ако искаш сериозно да се занимаваш, по- добре започвай отсега.

gilotinator
10-12-2009, 14:59
Искам да влезна стоматология(или по известното дентална медицина) във Варна или София,тай че ще се наложи :)

mrtn
10-12-2009, 15:32
И аз съм в 11 клас паралелка биология. И на мен химията не ми е много ясна и тръгнах на уроци преди 3 седмици. Ако искаш сериозно да се занимаваш, по- добре започвай отсега.
Ти на колко часа си ?

LovelyGirl
10-12-2009, 19:57
Най-добре е тази година химия, догодина биология и химия.Ако имаш възможност го направи така.
Аз също съм паралелка биология, но няма да кандидатствам с това определено :-D

Glamour92
10-14-2009, 09:24
Най-добре е тази година химия, догодина биология и химия.Ако имаш възможност го направи така.
Аз също съм паралелка биология, но няма да кандидатствам с това определено :-D
И аз така.Вече ми се гади от химия