PDA

View Full Version : Mmmm problem...



sladkobebche999
10-11-2009, 20:17
Pyrvo.. Izvinqvam se za shliokavicata, ama neshto mi se precaka tva i ne moga da go opravq.. :( Ne sym na "ti" s kompiutrite.. 8-)

Dnes kato se vidqh s priqtelq mi u tqh bqh namislila da mu napravq kefcheto.. Da mu vrytna edna frenska... Obache kogato bqh na pyt da pochna toi me butna nazad i mi kaza, che ne nastoqva da go pravq i che ne sym dlyjna.. Az mu kazah, che sym reshila da go napravq, toi obache me drypna i mi kaza pyrvo da si pomislq mnogo... :o

Az nai-nakraq shte sybera smelost i shte mi kaje da mislq pak... Ako nqkoi ima ideaq zashto, neka spodeli... :-o

Extremescream
10-11-2009, 20:21
Ъм,как да знаем какво по дяволите си мисли ТВОЯ приятел?

sladkobebche999
10-11-2009, 20:22
Mi pitah ako nqkoi ima ideq... Ne ako nqkoi moje da mu prochete mislite.. :-o

majestic001
10-11-2009, 20:23
Extremscream забелязвам, че си идиот/идиотка. Ако можеш отговори ако не не прави тъпи забележки. А иначе сигурно не му е приятно или може да го е гнус после да те целуне !

Everytime
10-11-2009, 20:25
може би не се е бил къпал.. може пък и да се е страхувал. Не му е било ден . Много причини могат да се изтъкнат. :?

Extremescream
10-11-2009, 20:32
Extremscream забелязвам, че си идиот/идиотка. Ако можеш отговори ако не не прави тъпи забележки. А иначе сигурно не му е приятно или може да го е гнус после да те целуне !
На смислени теми давам смислени отговори.Това ти какв си мислиш не ме касае ама хич.
Та по безумната тема:
Ми може да не иска да те унижи,може да не се е къпал,може да му е гадно (не знам,може и да може)
А ти вместо да питаш хората по форумите 'Защо?',попитай го него.
Може и да греша,ама предполагам,че би могъл да даде по-точен отговор от нас

sladkobebche999
10-11-2009, 20:34
Extremscream забелязвам, че си идиот/идиотка. Ако можеш отговори ако не не прави тъпи забележки. А иначе сигурно не му е приятно или може да го е гнус после да те целуне !
На смислени теми давам смислени отговори.Това ти какв си мислиш не ме касае ама хич.
Та по безумната тема:
Ми може да не иска да те унижи,може да не се е къпал,може да му е гадно (не знам,може и да може)
А ти вместо да питаш хората по форумите 'Защо?',попитай го него.
Може и да греша,ама предполагам,че би могъл да даде по-точен отговор от насOf ne me misli za tolkova prosto syshtestvo, znam che bi mogyl da mi dade po-tochen otgovor ot vashite.. Obache iskam da znam kakvo misli nqkoi drug... Inache go pitah i kaza, che iskal da si pomislq mnogo dobre..

Extremescream
10-11-2009, 20:38
Ми питай го 'защо',обясни,че вече си решила.Поговорете и ще видиш дали той има някакви резерви към това.
Говоренето му е майката :)

sladkobebche999
10-11-2009, 20:39
Opitah se.. Poprincip ne moga da mu zapusha ustata, ne znam zashto obache kato go popitah i stana tih kato myrtyv... :(

Extremescream
10-11-2009, 20:44
Тогава му дай време.Ти тая смелост си си я събрала,почакай малко да се успокой на тази тема и тогава поговорете.

sladkobebche999
10-11-2009, 20:47
emi tova shte e.. inache mersi na vsichki koito otgovoriha.. i pak se izvinqvam za shliokavicata...

BlueParadise
10-11-2009, 21:12
А може и да не те желае повече... (просто вариант) ... :-o

BePoHuKa
10-12-2009, 01:34
Абе сигурно нещо не е бил подготвен и си е търсил извинение...

Neopitom3na
10-12-2009, 06:37
а ние от къде да знаем какво си мисли 8-)

hamilcar
10-12-2009, 07:02
Освен да го питаш друг начин да разбереш няма. Само се гадае и се говорят глупости.

Също така не е извинение, че не разбираш от компютри. Кирилицата е задължителна, а в интернет има много информация затова как се инсталира.

http://freeinfo.hit.bg/xp_bul.html

С това мисля, че темата се приключва.