PDA

View Full Version : Побърквам ли се?



PLEYGIRL
10-11-2009, 21:23
Незнам какво ми става на последък... ,но започвам да си говоря сама и дори си отговарям... даже не се и усещам понякога даже го давам и на Английски... казват: "Не е лошо да си говориш сам ,но ако започнеш да си отговаряш..." Кажете ми нормално ли е??? :( :S

raduna
10-11-2009, 23:41
Може би седиш вкъщи повече отколкото трябва...имаш нужда да разговаряш и като няма с кого, го правиш със себе си.

danibebi
10-12-2009, 13:49
това че си говориш и отговаряш сама не значи че се побъркваш..някои хора го правят-спокойно!! :)

aloveyou
10-12-2009, 14:21
това че си говориш и отговаряш сама не значи че се побъркваш..някои хора го правят-спокойно!! :)

Ми да,така си

clever
10-12-2009, 15:43
ооо повечето правят така
като им е скучноо или се разлигавят :lol: :lol:
не бе споко-нищо ти няма :) съвсем нормално е

bojilow
10-12-2009, 19:12
От една гледна точка си окей, но от друга нещо не е наред.

От една гледна точка да си говориш сама е нещо което много хора правят, най-вече обмислят проблеми и тн.

Но ако не говориш такива неща, явно си се затворила в теб, излизай на вън, общувай с най-близките ти хора това ще ти помогне.. :)

Bloodlust
10-12-2009, 21:07
Много банална идея. Пробвай следващия път с: *Имам труп в килера... дали съм нормална?*

130995
10-12-2009, 21:18
от тая гледна точка значи и аз съм побъркана :razz:

Converse333
10-13-2009, 12:26
Много банална идея. Пробвай следващия път с: *Имам труп в килера... дали съм нормална?*

:razz: :razz: :razz:

Според мен не е много нормално... 8-) Още повече при факта,че не се усещаш като си говориш сама...пък ти си и отговаряш.. 8-)

yanito1996
10-20-2009, 17:05
Ооо аз си говоря сама също. И нито съм побъркана, нито съм самотна или някви от тоя сорт... Просто е забавно. За тези, които казват, че си "луда", предложи им и те да пробват. Супер якото еее! Разбира се ако го правиш съзнателно. Ако не... Ами, тогава не знам. Сигурна съм обаче, че всичко е наред. :)

DieselBlood
10-20-2009, 22:40
Според това дето си писала,аз отдавна трябваше да съм в бялата сграда до морето. :D :D :D :D :D :D :shock: :shock:

avriltonito
11-01-2009, 11:55
ne e mnogo normalno :-o otidi ako iska6 da lekarq si moje da ti dade nqkoi savet :o

aloveyou
11-01-2009, 12:51
общувай с най-близките ти хора това ще ти помогне.. :)

Ми ако момичето няма най-близки хора ((освен семейството)),тогава какво да прави :?

Аби съвсем нормално си е :)
Споко.. :P Нищо ти няма

akrobatkata
11-05-2009, 10:37
Намери си повече приятели излизай по-често контактувай... незнам какво повече мога да ти кажа....

futbolita
12-16-2010, 03:30
Е че ако не е нормално тогава 90% ОТ ХОРАТА са луди :D И аз си говоря сама по някой път несъзнателно,по често когато няма никой и ми се налага да питам някои за нещо си казвам "Това каде ли е...Ще звънна на еди кой си да го питам" това е нещо съвсем нормално ... Има голяма разлика м-у това да си говориш сама и да разсъждаваш на глас...Сами си говорят лудите вярно е но често бъркаме дали си говорим или просто си мислим :)

kotetyyyy
12-16-2010, 20:07
Е че ако не е нормално тогава 90% ОТ ХОРАТА са луди :D И аз си говоря сама по някой път несъзнателно,по често когато няма никой и ми се налага да питам някои за нещо си казвам "Това каде ли е...Ще звънна на еди кой си да го питам" това е нещо съвсем нормално ... Има голяма разлика м-у това да си говориш сама и да разсъждаваш на глас...Сами си говорят лудите вярно е но често бъркаме дали си говорим или просто си мислим :)
+1
Нормално е споко!! Нищо ти няма. И аз съм тъй. Като съм самичка и не знам какво да правя почвам: Какво да направя сега? и като се сетя какво мога да правя си отговарям - А ще гледам филм! Или някви ей такива :-D Споко мога да ти кажа че половината от хората във форума са същите като теб. Всеки си говори сам. Успокоително е. Един вид компания :razz: Започвам да звуча като луда, но няма значение. Та споко нищо ти няма. :P

zlatit0o
12-17-2010, 13:28
от тая гледна точка значи и аз съм побъркана :razz:

аз също :D :D :razz:

evilgirl95
12-17-2010, 16:54
Това, че понякога на всеки му липсва душевно здраве не означава че е луд-психология! Има много неща които човек не може да сподели със другите или просто понягога иска да остане сам със себе си! Има много проблеми като-депресия, умора, прекомерна чувствителност и т.н, които също могат да ти окажат вляние и да си говориш без да се усещаш. Всичко това е носрмално и всеки човек го прави понякога, просто не всеки си признава!