PDA

View Full Version : коса ;[ ~



yozii
10-11-2009, 21:13
Здавейте,значи проблема ми е следния вече повече от година не съм си подстригвала косата при фризьор и сега вече искам,че почна да ми цъфти .. 0ще не съм решила как точно да я подстрижа,в никакъв случай не искам да е къса,тя сега ми е до раменете..просто ми омръзна всеки път като се изкъпя да си направя я ролки я преса я нещо друго,искам да си я оставя така както си е.Не ползвам сешоар решила съм вече да си щадя косата и вече никакви маши преси и т.н...0т вас искам идеи как да си подстрижа косата и ако може снимки :)

heiress
10-12-2009, 00:14
Като цяло мисля, че си взела много добро решение.
Само дето не мисля, че някой ще успее да ти помогне в сучая, защото нито си дала снимка, нито си уточнила към какво си се ориентирала. Дай малко повече инфо, за да получиш добър съвет.

aloveyou
10-12-2009, 11:03
Да,както каза heiress дай снимка и повече инфо - за да получиш добър съвет..

Иначе може подстригване на пластове
стъпаловидно подстригване
има нааай-различни видове..

Дай малко инфо ( например:колко ти е дълга косата дали е права,къдрава или чуплива,а също така може да дадеш и снимка.. )

petiam
10-12-2009, 12:18
Да,както каза heiress дай снимка и повече инфо - за да получиш добър съвет..

Иначе може подстригване на пластове
стъпаловидно подстригване
има нааай-различни видове..

Дай малко инфо ( например:колко ти е дълга косата дали е права,къдрава или чуплива,а също така може да дадеш и снимка.. )

+1

ofthestory
10-12-2009, 14:48
Аз също съм решила да си оставя косата малко да почине (без преси, маши.. ) .. Косата по принцип ми е на пластове, с бретон, път на страни, съвсем малко под раменете.. :) Също искам да попитам.. Ако се подстрижа по този начин http://1.bp.blogspot.com/_JJO6Exxznyo/SlCuQR7lcLI/AAAAAAAAAc8/1Z_pQczz7es/s400/rihanna2_400X400.jpg косата ще ми стане ли по-обемна... :)

sunshine92
10-12-2009, 18:09
Ако ти е етажирана, да ще имаш обем.

yozii
10-12-2009, 18:47
тя мойта коса си е абсолютно права,до раменете ми е дълга и няма никакъв обем .. А може и да пуснете някакви снимки,че не схващам мн мн ..

VIPkuklichka
10-12-2009, 19:03
Еми дай снимка.. иначе вземи си връхчетата и си направи страничен бретон може по-дълъг и филиран.. сега ще питате защо по-дълъг ?! - ами, за да може да си го хваща нагоре.. :-D Но имай в предвид, че ако си направиш бретон и косата не ти е права ще се иска всекиндеяно изправяне.. и оформяне, което изтощава косата.. ако си готова да жертваш косата си..
А авторката няма да е зле да даде снимка, за да преценим по-добре ! :) Или поне кажи с к'ва коса си.. къдрева, права.. форма на лицето и т.н. :)