PDA

View Full Version : Любовта или парите или просто казано моята история ...



mon4eto
10-12-2009, 07:05
Здравейте ! Надявам се да не ви отекча прекалено много , но искам да знам какво мислите вие , хората , които не познавам , за моя проблем. И така ... ще започна от самото начало , вече повече от 2 години имам неангажираща връзка с човек от мойто даскало. На пръв поглед всичко звучи добре , но не е така. През тези години ние се крием от останалите , попринцип се водим за приятели , но когато се виждаме насаме правим едни неща , които не се смятат много за приятелски ако ме разбирате :D Всеки от нас е свободен да има и други връзки , но когато се виждаме забравяме за това. Смея да твърдя , че за толкова време го познавам много добре и лека полека тази игра се превърна в нещо повече . Заобичах го прекалено много и всичко се преобърна . Не мога да се преборя с неговия инат да ми каже какво чувства. Крие и не казва. Но когато сме заедно показва , че не е безразличен , което много ми харесва , но защо по дяволите не иска да каже . Намеквал ми е не веднъж , но пак искам просто да го чуя точно и ясно от неговата уста. През тези 2 години той е бил само мой , т.е. не е имал други връзки , докато аз наранявах наред. Трудно е , когато обичаш един човек толкова много да се задържиш с друг повечко време. Преди 5 месеца "оплетох" в мрежите си поредната жертва. Човек с пари , кола и изключително добър. Всичко беше повече от идеално: заведения , разходки , едномесечно море , скъпи подараци и куп други глезотии. Да , но на мен това ми писна , опитах се да имам нещо към него , но не се получи , само един човек има място в моето сърце и разбрахте кой е това , по горе. Проблема е такъв , че човека с парите ме обича много , прави всичко за мен , а аз го лъжа. Може да ми предложи перфектното бъдеще и среда , но аз няма да бъда щастлива от това. Не искам да го наранявям и въобще незнам какво да правя. Затова питам вас какво да избера : да чакам човека , който толкова много обичам да си признае любовта и да бъдем щастливи или да избера уреденото бъдеще !

lawl
10-12-2009, 07:24
Здравейте ! Надявам се да не ви отекча прекалено много , но искам да знам какво мислите вие , хората , които не познавам , за моя проблем. И така ... ще започна от самото начало , вече повече от 2 години имам неангажираща връзка с човек от мойто даскало. На пръв поглед всичко звучи добре , но не е така. През тези години ние се крием от останалите , попринцип се водим за приятели , но когато се виждаме насаме правим едни неща , които не се смятат много за приятелски ако ме разбирате :D Всеки от нас е свободен да има и други връзки , но когато се виждаме забравяме за това. Смея да твърдя , че за толкова време го познавам много добре и лека полека тази игра се превърна в нещо повече . Заобичах го прекалено много и всичко се преобърна . Не мога да се преборя с неговия инат да ми каже какво чувства. Крие и не казва. Но когато сме заедно показва , че не е безразличен , което много ми харесва , но защо по дяволите не иска да каже . Намеквал ми е не веднъж , но пак искам просто да го чуя точно и ясно от неговата уста. През тези 2 години той е бил само мой , т.е. не е имал други връзки , докато аз наранявах наред. Трудно е , когато обичаш един човек толкова много да се задържиш с друг повечко време. Преди 5 месеца "оплетох" в мрежите си поредната жертва. Човек с пари , кола и изключително добър. Всичко беше повече от идеално: заведения , разходки , едномесечно море , скъпи подараци и куп други глезотии. Да , но на мен това ми писна , опитах се да имам нещо към него , но не се получи , само един човек има място в моето сърце и разбрахте кой е това , по горе. Проблема е такъв , че човека с парите ме обича много , прави всичко за мен , а аз го лъжа. Може да ми предложи перфектното бъдеще и среда , но аз няма да бъда щастлива от това. Не искам да го наранявям и въобще незнам какво да правя. Затова питам вас какво да избера : да чакам човека , който толкова много обичам да си признае любовта и да бъдем щастливи или да избера уреденото бъдеще !


Защо изобщо се захвана с богатия тогава ? Сама каза че няма да си щастлива , сега нали разбираш как ще нараниш човечеца като му кажеш че си с него заради парите.. ? Не знам как ще излезеш от тази каша, но по-хубаво не върти такива "афери" вече, защото тръдно се оправяш после.. :)

Crazytu
10-12-2009, 07:39
Щом не изпитваш чувства към "човека с парите" , най-добре е да скъсаш с него, по-добре е отколкото да го лъжеш. А за другия .. защо ти не признаеш първа чувствата си.

LadyDi
10-12-2009, 10:25
Я, вземи се почеши там, където те сърби. Като не си била влюбена в човека с парите, що си се хванала с него? Ако парите са толкова от значение, тогава бъди с него, остави оня дето го обичаш и дето хабер си нямаш дали и той те обича.

fenastz
10-12-2009, 14:26
Да имаше някое разкрепостено момиче като теб и за мен 8-) Ми говорете, но не мисля, че ще получиш каквото желаеш...

Selfexcuse
10-12-2009, 17:04
Еми говори с оня ве, кво ше чакаш да ти каже, че иска да е с тебе.
Ти смотана ли си, или кво ?! Уста нямаш ли, че да поговориш с него веднъж и всичко да е ясно. Ще си правим догадки само.. ми ние от къде да знаем кой да избереш ти?Бахти странните хора, ами то е ясно:

1.Като не обичаш оня-не го лъжи и веднага късай с него. Супер нечестно е към човека.
2.Говори с тоя, обясни му за чувствата си, ако е навит да пробвате-давайте. Ако не иска да е с теб-и него зарязваш.
3. Ако останеш сама-търсиш нов, към който да имаш чувства, а не поредния, който го въртиш просто ей така, или за да си уредиш новите дрешки ..пфф..

В крайна сметка замисли се как би се чувствала ти, ако някой е с теб само, за да забрави бившата, или заради някаква изгода..

iashxui
10-12-2009, 20:49
съжалявам но доста кофти впечатление уставяш .. защо не ходете с това момче което обичаш и защо въобще си си игграла с чувства на други момчета ?? и си материалистка !!

punkrock
10-12-2009, 22:34
Възползвай се от този с парите докато можеш :)
Или да избира твоя дали иска наистина нещо истинско или не ?

Иначе много ясно, че ще избереш парите, ко та е*е

mon4eto
10-13-2009, 07:20
съжалявам но доста кофти впечатление уставяш .. защо не ходете с това момче което обичаш и защо въобще си си игграла с чувства на други момчета ?? и си материалистка !!
Не сам материалистка просто такъв се падна , не сам търсила точно такъв тип хора ... просто реших да опитам , но пак не се получи това е .

kindergarden
10-13-2009, 07:42
За какво са ни всичките тези пари щом приятели нямаме вече....?!За какво са ни всичките тези пари щом сънят подминава ни вечер?!....За какво са ни всичките тези пари от бедняци по-тъжно живеем?!

http://vbox7.com/play:5c670311




Ние не можем да те посъветваме какво да направиш.Всичко зависи от твоите ценности,от това какъв човек си,от това какъв човек искаш да станеш.

LiRRRa
10-13-2009, 11:15
Трябва да се борим, за това на което държим . . .
. . . и за хората, които обичаме . . . :)
Не избирай по-лесния път, само защото е по-лесен!!

Biskfitka
10-13-2009, 11:37
Ако си материалистка-пича с парите...Ако искаш да бъдеш щастлива (може би..) момчето,което обичаш...

stupiddog
10-13-2009, 11:38
Когато обичаш и любовта ти е споделена ти трябва да си щастлива независимо дали този човек не е богат и нямаш сигурно бъдеще .. Заедно ще минете през всичко .. А ако си с този към когото нямаш никакви чувства цял живот ще изпитваш вина и несигурност .. не знам защо изобщо задаваш този въпрос .. Избери това което сърцето ти ти казва ^^

cinderella_gugutka
10-13-2009, 11:54
ако не скъсаш с богатия сега накрая истината все ще излезе наяве,но тогава ще го боли много пове4е.не се измъ4вай така,спести и неговите страдания и му кажи истината.трудно е,но след като си допуснала грешка трябва да я поправиш макар и късно.а щом оби4аш другото мом4е-еми признай му,бори се за любовта му.това е от мен