PDA

View Full Version : Какво ли ще последва по-нататък??



GiRl_FrOm_ThE_MoOn
10-12-2009, 13:53
Здравейте!Бих искала да споделя моята скорошна история,а вие да предположите дали ще стане така както аз си мисля..Значи почвам направо.Една вечер поканих един колега да пием по нещо и той се съгласи.Отидохме на кафето,говорихме си много приятно,не усетихме как вървеше времето.След като станахме,се спряхме близо до нас и си говорихме.Като вече трябваше да се разделяме,аз го прегърнах за чао и го погледнах и той ме погледна,знаехме какво трябваше да следва,но ни стана смешно от факта че и двамата чакахме другия да го направи.Той каза леле това никога не ми се беше случвало и се смеем някви,стана много сконфузно...Продължихме да си говорим и той каза че и преди е искал да ме целуне,една вечер като ходихме на караоке,но понеже сме танцували и аз все съм се отдръпвала в тоя момент,та както и да е де...Продължихме да си говорим и после пак се прегърнахме за чао,аз го целунах по бузата и той каза ела тогава и ме целуна вече както трябва!Беше супер.След като се целунахме си казахме чао и си тръгнахме!На другия ден като чатихме в скайп,той спомена че сбогуването му е харесало,аз отвърнах със същото.После му казах да излезем малко следобеда,ама той неможел,имал работа,но ме покани на един концерт към 8 вечерта,но тогава аз пък имах уговорка и вчера не се видяхме,днес на лекциите бяхме заедно,даже по пътя за академията той бил на 20 метра от мене,но аз бях с плеара в ушите и не съм го чула като е звънял,та както и да е.След лекции се помотахме с него и още едно момче и като се разделихме той предложи да излезем утре..Как мислите има ли привличане спрямо него??Дали ще последва нещо по-нататък,освен тази целувка?Защото аз бих искала и дано да се получи!!Очаквам съветите ви!!

haritov
10-12-2009, 13:57
Тя работата ти уредена вече 8-) само някой трябва да направи първата стъпка

fenastz
10-12-2009, 13:59
Ами определено ще стане нещо :) и двамата сте на един акъл, дано се съберете и да бъдете щастливи заедно :-D

PurpleDream
10-12-2009, 17:28
да!

stanislafchety
10-12-2009, 20:19
определено

Adda
10-12-2009, 20:30
Ако не стане нещо адски нелепо ви чака една приятна връзка. Честито!

punkrock
10-12-2009, 22:38
хаххахаххааххахахаххахаха ххахахаххахахаххахах

sladkish_14
10-13-2009, 10:44
Егати въпроса :shock: А си голяма ,, Все едно да видиш дете на улицата и да питаш 'Ама това дете ли е ?' не животно е ,, 8-)
Разбира се , че иска да стане нещо между вас ,, продължавай в същия дух,. 8-)

kkaammii
10-13-2009, 10:56
Не знам какво се чудиш.?!?! Излизайте и се взимайте! То е ясно, че и двамата само се дебнете, време е да се хванете.

RaZzer
10-13-2009, 17:37
Няма дилема...

Brok3nHeart
10-13-2009, 19:56
сватба :) :D

GiRl_FrOm_ThE_MoOn
10-14-2009, 11:01
Снощи излязохме,мина страхотно!!Първо отидохме на кафе,но музиката която пускаха не ни хареса и решихме да си вземем нещо и да пийнем у нас.Отидохме и следваха много страстни целувки :))) Може би и тази вечер отново ще се видим!!!

Kukumqvka
10-14-2009, 11:06
Браво,много хубаво :)