PDA

View Full Version : няма подходящо заглавие



MissMalibu
10-12-2009, 14:42
Скоро с нашите заминахме за Германия и аз започнах училище там.Вече няколко седмици ходя
на даскало знаех немски още от България и мога да кажа че го говоря идеално затова не би могло
да бъде някаква пречка.Обаче...никой не ми обръща внимание,запознах се с някои от
класа ми и дотам.Никой не ми говори,а момичетата ме гледат някфо надуто и пренебрежително,
сякаш съм нз си каква,нямат желание да завържат някакъв разговор с мен.И така с няколко думи съм
абсолютно сама в училище,по самотна съм от всякога...Проблема е,че всеки ден виждам по
коридорите на даскалото едно мн хубаво момче рус,висок със сини очи абе голям сладур-типично
германче.Супер много сам си го харесала и бая съм хлътнала по него.Само се разминаваме всеки
ден,няколко пъти ме погледна,но мен ми се стори че беше нормален поглед.Бих искала да се
запозная с него да го заговоря това онова,но просто няма какво да му кажа разбирате ли а и при
мен има и друго както казах сама съм друго е да имаш подкрепата на приятели,че дори и да те
одреже да има кой да те утеши и с кой да си поговориш.А и като ме гледа такава сама без приятели
сигурно ме смята за някфа смотла някъф вълк единак и заради това нямам куража да отида и да
направя нещо.Ще отида ще му кажа здр как си,как се казваш али бали,той ще каже тая пък откаде
се взе.В някво мн кофти положение се намирам.Не знам дали ме разбирате,но наистина се чуствам
ужасно и невероятно самотно.Имате ли някакви идеи как мога да разбера дали ме харесва поне
малко защото ако не,няма смисъл да опитвам нещп повече.И какво подяволите да измисля,че да се
запознаем,много мислих,обаче такава сам самичка голям срам ще ме хване.
Незнам дали има други такива теми,не съм и търсила поради причината,че просто съм заета с
ученето тук.Ще ви бъда благодарна акоприемете темата ми насериозно,а не с надсмешка и обиди!
Има риск много от вас да не прочетат това но няма как.Очаквам помощта ви ! :(

SasHeTo0
10-12-2009, 14:56
Деиствай отиди при момчето колкото и да те срам :-P :-P
Ако се запознаете с него ще се запознаеш и с много нови приятели :) :)
Успех

beautifulstrangerfan
10-12-2009, 15:28
Проблема е,че всеки ден виждам по
коридорите на даскалото едно мн хубаво момче рус,висок със сини очи абе голям сладур-типично
германче.

Падаш си по шваби?! Scheisse!.. :D

TheGirlNextDoor
10-12-2009, 15:32
давай смело..и да те отреже не е болка за умиране : ))

пп:кажи ми някоя глупост на немски :twisted:

chilledMind
10-12-2009, 16:03
Така е то , немците ни мразят нас :D . Иначе иди го заговори , нищо няма да загубиш.Като те сметне за еди ква си - голям праз , иначе кво , ще седиш и ще му се наслаждаваш отдалече?Айде давай по-смело :) Късмет.

LoveRetroMusic
10-12-2009, 16:09
Опитай пък каквото стане. Нямаш нищо за губене : )))

Adda
10-12-2009, 16:52
Направи така, че да се приобщиш, ако искаш стани нахална и досадна сред другите момичета но поне 2-3 ще ти станат приятелки. Вариянт да им се харесаш е да им подражаваш малко - говоря за външния вид и за интересите. Те ще видят, че не си толкова различна и вътрешно.
Като намериш приятелки, ще намериш и подкрепа и смелост и тогва ще знаеш дали и как да действаш с момчето, което си си харесала толкова много.

Selfexcuse
10-12-2009, 16:55
Съгласна с Adda :)

PurpleDream
10-12-2009, 17:00
омг никой не те познава, на ново място си можеш да правиш каквото искаш....отиваш и се запознаваш с момчето, може пък да му стане интересно, че си българка и от там да тръгне няква тема... нещо ала бала, може той да ти стане първия приятел от училището, заеби ги тия от класа ти...

MissMalibu
10-12-2009, 17:12
и нещо друго ме притеснява примерно отида запознайм се говорим ала бала после чау мау всеки по часовете си и ако оттам нататък вече не стане нищо примерно и даже не ме поздрави или сам му била тъпа като се видим пак как ще минавам покрай него пффф ще остана изложена :( :( :( чесно голям страхх досега не ми е било така по пр съм мн отпусната и свободно гооря с момчетата ако беше някое друго ама ся ситуацията е различна нз и аз кво да направя вече :(

MissMalibu
10-12-2009, 17:15
няма ли да си каже от къв зор ще се запознавам с нея и ако ми каже гледай си работата.. ще излезе както става с момчетата заговарят непознато момиче и получават едно хубаво "Я са разкарай бе кретеннн"
:x

Adda
10-12-2009, 17:28
и нещо друго ме притеснява примерно отида запознайм се говорим ала бала после чау мау всеки по часовете си и ако оттам нататък вече не стане нищо примерно и даже не ме поздрави или сам му била тъпа като се видим пак как ще минавам покрай него пффф ще остана изложена :( :( :( чесно голям страхх досега не ми е било така по пр съм мн отпусната и свободно гооря с момчетата ако беше някое друго ама ся ситуацията е различна нз и аз кво да направя вече :(

моля те, прочети ми предното мнение

MissMalibu
10-12-2009, 17:31
да прочетох го ама приятелки не се печелят за 2 дена ..

той никога не е сам за да отида при него винаги е с някой и най често приятелките му :x


нз...

Adda
10-12-2009, 17:36
да прочетох го ама приятелки не се печелят за 2 дена ..

той никога не е сам за да отида при него винаги е с някой и най често приятелките му :x


нз...

ти при всички положения имаш повече от 2 дена, след като учите в едно училище

MissMalibu
10-12-2009, 17:41
а защо аз трябва да правя първата стъпкааа никога не сам я правила спр странно е ...той ако ма хареса ши ма хареса и без да отида .. :smt087 :smt087 :smt087

lubomirky
10-12-2009, 17:53
а защо аз трябва да правя първата стъпкааа никога не сам я правила спр странно е ...той ако ма хареса ши ма хареса и без да отида .. :smt087 :smt087 :smt087

Извинявай за глупавия въпрос, но той знае ли за съществуването ти?

MissMalibu
10-12-2009, 17:53
ами да нали ме вижда :-D даже се е заглеждал

desitoyoy
10-12-2009, 18:09
Ами аз не знам на колко е момчето и на колко си ти ама повечето момчета са много по-срамежливи от нас... А и замисляла ли си се, че той може да си има гадже... А иначе какво има да се притесняваш... Аз в такава ситуация си казвам "Ко ми пука нали никой не ме познава" Така че най-нахално отиваш и му казваш Ich bin.... Wer bist du? И завързвате някъв разговор... Съмнявам се да те отреже още в началото...

ПП: Не говоря немски...

fenastz
10-13-2009, 12:36
Fuck Germany.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!

silvana95
10-13-2009, 14:27
:P браво мн яка тема после пиши кво е станалоо 8-) 8-) 8-) любопитна съм 8-)

dragonfly92
10-13-2009, 15:20
Опитай пък каквото стане. Нямаш нищо за губене : ))) :)

LoveRetroMusic
10-13-2009, 15:29
Fuck Germany.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!

шшшшшшшшшшшшшшваби :lol:

mishet0
10-13-2009, 15:39
LoveRetroMusic към всичко ли си така негативно настроен? Всеки си има различен вкус,момичето има право да си хареса когото иска.. а и любовта не пита а връхлита :smt011 без значение каква народност си.

А по темата : Знаеш ли аз мисля,че е много жалко момиче да ходи и да се натиска сама,просто когато минаваш покрай него му се усмихвай,дръж се естествено,гледай да не показваш притеснението си и така нататък.Ако той те хареса ще дойде сам да се запознаете,ако не значи просто няма смисъл...Успех !

LoveRetroMusic
10-13-2009, 15:40
^^

Аз съм момиче, ама не знам къде прочете да съм казала нещо лошо за германците ? :lol:

mishet0
10-13-2009, 15:43
Fuck Germany.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!

шшшшшшшшшшшшшшваби :lol:



?????????????????????????????

LoveRetroMusic
10-13-2009, 15:49
за шваби ли става дума ? лал :lol:

ok :)

vellvet
10-13-2009, 17:14
>наблюдавай го седмица 2 за да разбереш долу горе стилът му държанието му начинът му на разговор .... това ще ти е от полза
>>след това отиди и му се представи кажи че си от скоро в страната завържете общи приказки разпитай го за училището помоли го да ти покаже някое хубаво паркче знам ли
>>> да не забравиш да разказваш<<<

:-)

MissMalibu
10-13-2009, 18:18
днеска беше седнал със неговите си приятели на една маса в библиотеката на даскалото и аз отидох и седнах на отсрещната маса,не след дълго станаха и отидаха някаде другаде :-x
кво тря да значи тва ,безнадеждно е хора... :booooomb: струва ми се,че не е добра идея да ходя и да му се представям за къф чеп съм му,аз си нямам приятели а не той...

hahavteen
10-13-2009, 18:35
аз си нямам приятели а не той...

Точно така! Значи ТИ отиваш и го заговаряш защото ТИ не познаваш никой и ТИ го харесваш. Той си има приятели, познати бла бла така че защо да те заговори? Немците не са като българите и изобщо не се надявай някой е така да дойде и да те заговори. Просто НЯМА да стане.
Защо не го питаш къде е еди коя си класна стая или нещо за училище? Може и да се бутнеш в него по коридорите и докато му се извиняваш за завържеш разговор... Или просто иди и му кажи че ти е направил впечатление... Тука са си свикнали момичетата да правят първата крачка така че няма да е странно.
Просто пробвай. Както ти казаха и по-горе - нямаш какво да губиш. Всъщност само можеш да спечелиш! :)

Успех и не се предавай! Знам колко е трудно да си в училище в Германия пък дори и като знаеш езика. С всичко се свиква просто не ги оставяй да те променят или пък да те убедят че си нещо по-малко от тях. :-)

MissMalibu
10-13-2009, 18:51
:smt021 ](*,) тъпа съм аз нз кво да му кажа добре утре го питам каде е стая еди коя си казва ми и сичко свършва всеки по пътя си пък ако тръгна да му се обеснявам,че съм нова в страната,че нз си кво,че ми бил направил впечатление него кво го боли ша ми бий шута и айде.Как нямам какво да губя,освен че ще се чуствам гадно ами и ще остана изложена. :cry: :cry: :cry: не може ли да изчакам малко поне да видя дали ще прояви накъф интерес,че тъй ще му падна като гръм от ясно небе ...

MissMalibu
10-13-2009, 18:54
:smt021 ](*,) тъпа съм аз нз кво да му кажа добре утре го питам каде е стая еди коя си казва ми и сичко свършва всеки по пътя си пък ако тръгна да му се обеснявам,че съм нова в страната,че нз си кво,че ми бил направил впечатление него кво го боли ша ми бий шута и айде.Как нямам какво да губя,освен че ще се чуствам гадно ами и ще остана изложена. :cry: :cry: :cry: не може ли да изчакам малко поне да видя дали ще прояви накъф интерес,че тъй ще му падна като гръм от ясно небе ...

LoveRetroMusic
10-13-2009, 19:08
Не си тъпа, а си песимистка : )) Говори с него, няма как да стане иначе : ))

hahavteen
10-13-2009, 19:44
Много бързаш. Направи първата крачка - заговори го и натам вече е лесно. Ще започнеш да го поздравяваш по коридорите и да му се усмихваш, после ако го видиш че седи някъде и чака някой примерно ще го питаш как е, какво става, после пак само ще се поздравявате, после пак ще го заговориш някъде... То не може всичко да стане изведнъж. Като за начало го накарай да те забележи и да разбере че съществуваш и ще видиш как ще се развият нещата. Може да се окаже че ти е супер противен след като си кажете 2 дум...

MissMalibu
10-13-2009, 19:57
офф ся пък се сетих,че не мога да го питам за стая,щото те са обозначени идеално коя каква е ше земе да ма помисли за малумна :(
някфи други идеи ?? :D все още съм на мнение че да го питам как се казва е мн изтъркана идея нещо по оригинално тря да измисля плюс тва аз му знам името :lol:

lubomirky
10-13-2009, 20:06
офф ся пък се сетих,че не мога да го питам за стая,щото те са обозначени идеално коя каква е ше земе да ма помисли за малумна :(
някфи други идеи ?? :D все още съм на мнение че да го питам как се казва е мн изтъркана идея нещо по оригинално тря да измисля плюс тва аз му знам името :lol:

Хубава ли си? Ако си, отиваш при него представяш се и го молиш да те изпрати до вас. Все ще намерите нещо да си говорите.

MissMalibu
10-13-2009, 20:20
офф ся пък се сетих,че не мога да го питам за стая,щото те са обозначени идеално коя каква е ше земе да ма помисли за малумна :(
някфи други идеи ?? :D все още съм на мнение че да го питам как се казва е мн изтъркана идея нещо по оригинално тря да измисля плюс тва аз му знам името :lol:

Хубава ли си? Ако си, отиваш при него представяш се и го молиш да те изпрати до вас. Все ще намерите нещо да си говорите.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тва пък е прекалено някоя си никоя ще го моли да я изпраща :D той се прибира с метро а аз не да няма да тръгне пеша :razz:

silvana95
10-14-2009, 10:02
офф ся пък се сетих,че не мога да го питам за стая,щото те са обозначени идеално коя каква е ше земе да ма помисли за малумна :(

няма да те помисли за малумна 8-) ако е умен може и да се сети че го заговаряш за да се запознаете и може той да поеме инециативата да се запознаете : аз се казвам ...ала бала :-P 8-)

fenastz
10-14-2009, 11:26
СлаДуРчЕ ГоВоРи С ТоЗи КрасИф НеМеЦ :) :) сИг0рН0 щЕ Се ВлЮбИ В ТеБ 0т ПаРвиЯ ПогЛеД :grin: :grin: :-D :-)

MiChKoO
10-14-2009, 11:51
Бъди уверена все пак Българките сме едни от най - хубавите жени на Света :-P Няма от какво да се притеснявашш :)

BigFakeSmile
10-14-2009, 13:07
абее...и аз имам един ъъ..познат 8-) , който отиде в Германията :-x :D
ии отначало викаше, че няа приятели и т.н., но после всичко се оправи, имай малко търпение и общувай повечко със съучениците си. А за тоя младеж (не знам какво намираш у тея шваби :-o ), заговори го беее...давай по-смело. Що да не те хареса? Някоя германка пойче ли ше го впечатли? Българките сме най-хубави 8)

П.П. fenastz...омг :razz:

LoveRetroMusic
10-14-2009, 13:13
СлаДуРчЕ ГоВоРи С ТоЗи КрасИф НеМеЦ :) :) сИг0рН0 щЕ Се ВлЮбИ В ТеБ 0т ПаРвиЯ ПогЛеД :grin: :grin: :-D :-)

бРаВуУу иИ аСс тАкААа сИ мИсЛЯяЯ, сТрАхОтНуУу сЪвЕтчИиИи :-)

PainMonopoly
10-14-2009, 13:15
Иди при него и му кажи "извинявай, може ли да движа с теб, защото съм нова тук и не познавам никого". :D

MissMalibu
10-14-2009, 15:17
хора имам една новина :D но не е това което си мислите ама пак е свързано 8-) вече си намерих няколко познати с които движим ама само до там,колкото до моита блондинка се същото си е освен,че днес както винаги пак я видях :lol: поне мисълта,че не съм сама малко ме успокоява но най големия проблем все още ме тормози все още не мога да се реша да направя каквото и да било :( а знаете ли кво се оказа...всъщност не е германец ами поляк :lol: :lol: :lol: казва се Камил :lol: :lol: :lol: и все още е толкова сладък :grin:

niquetamere
10-14-2009, 17:09
Нищо не прави! Не го заговаряй в никакъв случай.

ssiska
10-16-2009, 17:54
Я бъди нахакана.... НЯкои момчета харесват много такива момичета ! :booooomb:

Evenstar
10-16-2009, 18:09
Щом никой не те познава сега е момента да градиш нови впечетления. Гадно когато си новак, а дургите са се сформирали, но все пак хората не са чак толкова различни. Помъчи се да завържеш разговори с тях и включи малко женски хитринки. Разучи в какви извън класни дейности ходи момчето, от къде минава etc Направи така че "случайно" да се засичате и да те вижда по-често.

poisonn
10-17-2009, 14:44
И аз смятам,че трябва да се запознаеш с него.Ако потръгне между вас ще създадеш нови приятелства с неговите приятели..поне така мисля... :)

ShtrudeL
10-17-2009, 14:51
Уважавай Хитлер,носи свастики и ще те уважават. буу (*детенцето в подписа ми*)

kukli4kata001
10-17-2009, 20:11
Ами и аз смятам,че няма как толкова да губиш. Браво поне си си намерила приятели. Всъщност много ми стана интересно за училището ти :D такива неща винаги ме привличат. Ще се повтарям но както другите казаха заговори го, изчакай малко време и така по наблюдавай когато той не те вижда за да видиш как се държи и т.н та поне да знаеш заслужава ли си,не всичко е външен вид.