PDA

View Full Version : най-добрата ми приятелка!!..



danibebi
10-12-2009, 14:58
здравейте..значи имам най-добра приятелка която много обичам и с нея се разбираме добре.Понякога се караме но това все пак е нормално :) та искам да ви попитам-тъй като искам да направя нашето приятелство по-силно..ми се иска да направя нещо за приятелката ми което да я зарадва :) например някакъв малък жест какъвто тя да забележи но незнам какъв..ще ви помоля за няколко идеи..предварително благодаря!!! :) :) :)

travmiriaN
10-12-2009, 15:16
ами незнам , ако си лесбийка я .... сеш се :]

danibebi
10-12-2009, 15:19
хах..нее не съм лесбийка :D :D

danibebi
10-12-2009, 15:23
тя ме познава перфектно но аз нея не тъй като тя е човек който може да прикрива чувствата си докато аз не!! Просто ви питам за някакви идеи..

CoNviCt
10-12-2009, 19:11
ами не съм наясно в еднополовите отношения :-x
но най често по мъничките сладурски нещица вършат работа
аа сега наиш ли ко се сетих
много хубаво ще е да и подариш примерно
някой гердан който е на две части и да и подариш едната част като символ на вашето вечно приятелство
този гердан например може да е под формата на сърчице ддз помисли над това , трябва да е символ на приятелството ви и витаги да го носите :) айде ти си продължи ми мисълта ...

danibebi
10-12-2009, 19:14
даа добра идея не се бях сетила за това..една друга приятелка ми беше подарила под формата на сърчице но ключодържател не гердан.. :) може и ключодържател да взема..под формата на сърце!

CoNviCt
10-12-2009, 19:30
ами да супер ще е
виж как се сещащ помисли просто :smt051

SorrowEyes
10-12-2009, 19:33
Ако искаш да заздравиш приятелството ви направи така че да не те забрави никога. Изкарай някоя ваша снимка в рамка, която примерно да сложи на бюрото си или някъде, където може да вижда. А след години да се сещате за хубавите времена, прекарани заедно.

danibebi
10-12-2009, 19:54
да това е чудесна идея също..мерси за идеите приемам и още!! :-)