PDA

View Full Version : Въпрос за спин.



Amateur
10-12-2009, 15:24
Хора наскоро бях пиян и спах с една дето я познавам от скоро и нз кфо стана първо със презерватив после без...и тя по 1 време ми казва ако тия дни спиш с некоя курва и фанеш нещо да не си мислиш че е от мен...........и спекоххх спряхме.........после вика шегувах се....и по късно най-много спин да фанеш...Въпроса ми е до колко време след половия акт мога да направя тест....и колко пари ще ми струва?На др ден почна да ме боли гърло днес още повече а четох че това може да са първите симптоми.....

Abigoria
10-12-2009, 20:23
След около месец, два, три... Тестовете за ХИВ не откриват самия вирус, а наличието на антитела, които имунната система образува като реакция на навлизане на вируса в организма. Необходимо е време, за да се образуват тези антитела и за да могат тестовете да покажат резултат. Времето при всеки е различно, но обикновено е в рамките на месеци :) Тестовете са безплатни и анонимни.

evalongoria
11-06-2009, 12:43
Да ... лятото в Морската градина имаше един микробус и там можеше да се изследваш за СПИН (безплатно) ....

amk933
11-06-2009, 12:46
След около месец, два, три... Тестовете за ХИВ не откриват самия вирус, а наличието на антитела, които имунната система образува като реакция на навлизане на вируса в организма. Необходимо е време, за да се образуват тези антитела и за да могат тестовете да покажат резултат. Времето при всеки е различно, но обикновено е в рамките на месеци :) Тестовете са безплатни и анонимни.

3- 6 месеца доколкото знам аз. И няма такова нещо като симптоми на СПИН, камо-ли на 2 ден. Симптомите на СПИН-а е продължителността на инфекциите, колко тежко ги караш и колко често. Самият СПИН няма симптоми.

faithhh
11-06-2009, 18:00
Малко ми се струва странно да няма симптоми за спин , все пак това е болестта на века. :o :o

clever
11-06-2009, 21:08
Малко ми се струва странно да няма симптоми за спин , все пак това е болестта на века. :o :o
тц ..
спинът е синдром - намаляване на имуннозащитната дейност
и като те хване някой вирус например тогава имаш симптоми и имунната система не може да те защити;защото имаш спин

mgxpower
11-07-2009, 00:40
Освен да ти пожелая успех и да не си лепнал нищо не мога да ти кажа нищо друго ..
Или накарай тя да се изследва

Sir9Maximilian
11-07-2009, 00:58
Нищо ти няма мой това,че те боли гърлото..или ще умреш или няма да ти има нищо,защото болните от СПИН имат толкова имунна система колкото аз бутам 400 лег xD мисля,че ме разбра приятел.Нищо ти няма,просто ползвай презервативи..особено с такива боклуци...дето пускат да ги тъпчеш на 1-ва среща или за 2-3 дни нещо такова..просто е лесно да се досетиш щом е пуснала на теб,на 2-3-ти ден или 1-ви там на купон ли е било къде е било се тая..значи е пускала и на други момчета..щом е пуснала на теб без каска значи е пускала и на друг..така,че по принцип с такива боклуци си нямай работа..ако все пак си решил,ползвай презерватив ! Не си заслужава да умреш от СПИН или от някакво друго венерическа заболяване,само защото еди кога си ти е било кеф за 15 минути да наебеш някоя курва(извинявам се за израза).

mgxpower
11-07-2009, 01:55
Нищо ти няма мой това,че те боли гърлото..или ще умреш или няма да ти има нищо,защото болните от СПИН имат толкова имунна система колкото аз бутам 400 лег xD мисля,че ме разбра приятел.Нищо ти няма,просто ползвай презервативи..особено с такива боклуци...дето пускат да ги тъпчеш на 1-ва среща или за 2-3 дни нещо такова..просто е лесно да се досетиш щом е пуснала на теб,на 2-3-ти ден или 1-ви там на купон ли е било къде е било се тая..значи е пускала и на други момчета..щом е пуснала на теб без каска значи е пускала и на друг..така,че по принцип с такива боклуци си нямай работа..ако все пак си решил,ползвай презерватив ! Не си заслужава да умреш от СПИН или от някакво друго венерическа заболяване,само защото еди кога си ти е било кеф за 15 минути да наебеш някоя к***а(извинявам се за израза).Голям разбирач ще дойдеш а? :lol:

Sir9Maximilian
11-07-2009, 02:09
Ами ти явно си голям разбирач..добре боли го гърлото - ПИЧ ИМАШ СПИН. уау..

-.-

mgxpower
11-07-2009, 02:17
Не обаче недей му казва да се успокоява все пак да си направи теста да си има едно на ум и за друг път...

Sir9Maximilian
11-07-2009, 02:18
:smt064 ходи си направи теста брат..

mgxpower
11-07-2009, 02:23
Знаеш ли ги какви мастии има в днешно време вече...