PDA

View Full Version : Щастливи ли сте...



gilotinator
10-12-2009, 16:31
Значи,споделете дали сте щастливи в България и ако имахте възможност бихте ли я заменили с друга по-развита икономически страна.Лично аз бях се упътил за чужбина(за висше образование става дума),но предпочетох да продължа тук. :) Ами вие?

travmiriaN
10-12-2009, 16:51
Nяма нищо по хубаво от родното :]]

PS:Снощи слушах по новините, че образованието в чужбина е безплатно , само трябват джобни .. иначе бих отишъл да уча в чужбинА :] най вече в Германия или Италия :] шансс 8-)

BlueKnife
10-12-2009, 17:18
ми едва ли бих отишла да уча в чужбина..

anonimchetou
10-12-2009, 17:20
: )

CoNviCt
10-12-2009, 17:30
ще отида,то тука не върви работата
като гледам нищо хубаво не се случва

Axel_f
10-12-2009, 17:34
Щастлива съм. Което не значи, че не съм си мислила, защо не съм се родила в Англия например. Всичко около мен щеше да е много по-уредено, щях да мога да си купувам дрехи и такива глупости колкото си искам, но дали щях да съм щастлива...? Идея си нямам какъв щеше да ми е късметът.

Понякога си мисля, че родителите ми са можели да емигрират и сега да водя съвсем различен живот. Но дали щеше да е по-хубав...?Пак късмет...

Вичко това, разбира се, не значи, че не бих отишла да уча в чужбина. Даже ще се постарая да го направя, висшето образование е на светлинни години от нашето. И децата си бих пратила един ден да учат в чужбина, дори в гимназията. Дано да мога да си го позволя!

gilotinator
10-12-2009, 17:57
Щастлива съм. Което не значи, че не съм си мислила, защо не съм се родила в Англия например. Всичко около мен щеше да е много по-уредено, щях да мога да си купувам дрехи и такива глупости колкото си искам, но дали щях да съм щастлива...? Идея си нямам какъв щеше да ми е късметът.

Понякога си мисля, че родителите ми са можели да емигрират и сега да водя съвсем различен живот. Но дали щеше да е по-хубав...?Пак късмет...

Вичко това, разбира се, не значи, че не бих отишла да уча в чужбина. Даже ще се постарая да го направя, висшето образование е на светлинни години от нашето. И децата си бих пратила един ден да учат в чужбина, дори в гимназията. Дано да мога да си го позволя!

Много теми и мнения съм изчел и стигнах до заключението,че в чужбина си добре осигурен финансово,но малко или много губиш връзката с духовното(така да го наречем) и хората почват да си задават въпроса:"Каква е целта в живота ми?" и тем подобни.

nefchi_bs
10-12-2009, 18:00
Не мисля,че ще отида,но ако отида да уча,не бих останала там ..

SuperFresh
10-12-2009, 18:10
Попринцип правя всичко възможно да се чувстам добре където и да съм просто съм с такава нагласа, но да, за жалост бих заминал да живея в друга по-развита икономически страна.
Сори но за мен това е истината.

CoNviCt
10-12-2009, 18:29
ами аз където и да отида ще съм нещастен, и тук съм нещастен
прекалено съм умен и никой не ме паресва,въпреки че самата мисъл че съм умен е глупост,ама твърдя това въз основа сравнение спрямо другите на моите години
иначе щастието е тук на тази земя, но не в тази държава ако ме разбирате
под държава имам предвид институциие,те унищожават сичко родно и хубаво

kofti_nick
10-12-2009, 18:47
Значи,споделете дали сте щастливи в България и ако имахте възможност бихте ли я заменили с друга по-развита икономически страна.Лично аз бях се упътил за чужбина(за висше образование става дума),но предпочетох да продължа тук. :) Ами вие?

Завършвам университета и се махам :?

SorrowEyes
10-12-2009, 19:51
Не мога да кажа, че съм нещастна, но със сигурност може и по-добре. Абсолютно бих избрала друга държава, в която да живея. България е една страна, която не предлага много, една ябълка,пълна с червеи, които я ядат отвътре, обществото ни е тотално деградирало и в това число не включвам само младежта, а и "старите тарикати",чиято единствена цел е да те прецакат . Категорично бих се измъкнала от тази потъваща надолу страна. Определено ще търся място, което да ме избута към развитие, а не към пропастта.

LittleDude
10-12-2009, 19:52
не :?

Tempest
10-13-2009, 07:28
Значи,споделете дали сте щастливи в България и ако имахте възможност бихте ли я заменили с друга по-развита икономически страна.Лично аз бях се упътил за чужбина(за висше образование става дума),но предпочетох да продължа тук. :) Ами вие?

ако се намали корупцията (невъзможно), бих останал с удоволствие ;)

danibebi
10-13-2009, 12:15
Бих отишла в друга държава но не за да уча а на почивка..искам тук да продължа и завърша образованието си!! :)

slynchoo
10-13-2009, 18:17
Да,щастлива съм!За нищо на света не бих я заменила.
Родното си е родно!

anichka12345678
10-14-2009, 15:48
Значи,споделете дали сте щастливи в България и ако имахте възможност бихте ли я заменили с друга по-развита икономически страна.Лично аз бях се упътил за чужбина(за висше образование става дума),но предпочетох да продължа тук. :) Ами вие?

Сигурно ,ако имам възможност бих утишла някаде в чужбина,но за кратно време и след това бих се върнала :)

nepoznatata25
10-14-2009, 19:04
аз съм щастлива , но въпреки това 7 клас ще уча във софия и после чужбина.

BrainlessROCKBABY
10-14-2009, 19:23
<3
засега съм мн доволна

doublet
10-14-2009, 19:37
Nikoga ne bih zamenil Bulgaria.Imame edna ot nai-hubawite strani w cql swqt.Malko strani se radwa na More prez lqtoto i na krasiwa Zima.

Edinstweno bih zamenil uprawlenieto na dyrjawata!
I da po temata - shtastliw sym (za sega).

AraBella
10-15-2009, 07:57
Да,щастлива съм...главно заради прекрасните приятели,които са до мен.Иначе бих отишла в чужбина да уча.

clever
10-15-2009, 12:31
като казваш-бих искал да я заменя с по-развита страна си помислих че имаш предвид че би искал Бъргария да стане по-развита
аз не искам да бягам в чужбина-няма нищо по-хубаво от това да си живееш в родината
а най-хубаво ще е ако се погрижил и БГ да стане развита като другите циливизовани страни
а това зависи от нас и от никой друг .. ;)