PDA

View Full Version : Отговор по темата "Проблем с майка ми"



SocialSuicide
10-12-2009, 17:16
И ето го мистериозния господин, за който става въпрос!
Та нека си кажа някои неща...
1вото което не ми бе приятно бяха преките нападки към момичето което е авторка на тази тема, хора замисляите се повече!
2ро който невярва че държа на нея нека само си мисли така,неискам да цитирам някои хора какво казаха за да няма засегнати!
3тото е че наистина това си е проблем които касае мен и то доста колкото и нея самата. А това е проблема с майка й. Аз искам просто да бъда с нея и нищо няма да ми попречи и застане на пътя! Аз искам да поговоря с нейната майка но знам че тя няма да пожелае и че трудно би ми се доверила и затова че, времето ще си покаже!Понякога ми е идело да доида на пук на всичко и да си поговорим дори и да се скарам с майка и просто съм бесен, да трудно ми е, но не се налага това знам че, за момичето което обичам няма да е добре!
Просто тя реши да изчакаме малко и това е да може се кротне малко майка й, за да си нямаме проблеми. И да повечето казват слушаи майка си но това значи да не ме обича а аз няма да го позволя това и да се намесват в любовта ни! Обичам си я с цената на всичко свято за мен и небих я оставил и 2мата си имаме цели, но в живота ни ще сме си заедно неразделни!!! Просто аз искам само най-доброто за нея :)

PurpleDream
10-12-2009, 17:24
браво...

fenastz
10-13-2009, 12:33
:grin: :grin:

LiRRRa
10-13-2009, 13:55
Евала . . . :)

vellvet
10-13-2009, 17:35
:grin: