PDA

View Full Version : Прави сте



RoCkSpOt
10-12-2009, 19:00
Права последна тема за това момиче само да кажа нещо... 9 месеца ходих с нея като в началото тя беше като дете сърдише се за сичко правише само детски работи всеки ми го казваше,но аз толкова я обичах,че си траех!Сега брат й(по-голям е) си хвана гадже и тя почна да излиза с гаджето му и почна да ми вика писна ми от бебешките ти работи ебати детето си ... вервате ли ми,че съжелявам,че съм я обичал ... може ли да има такова тъпо същество ... НО както вие казахте и ме нападахте(аз мислех,че грешите) аз съм си виновен,че съм бил путката в нашата връзка преди 5 мин тя ме скъса попитах я дали това е окончателно тя каза да блокна ме аз я блокнах ... и аз и на писах 1 смс "знай само,че като мен няма да има друг" Тя ми отгови "окейчеее ;]" Какво мислите добре ли постъпих ?

П.П:Всичко приключи неискам да съм с нея просто искам да питам дали добре направих като й написах това ?

Hilary_
10-12-2009, 19:03
Аз дори не бих й писала .. да видим след няколко месеца как ше е "окейче" след като си намери майстора .. винаги са ме дразнили тия лигли!!! :-x

п.с. малко кофти звучи ама се радвай .. направил си си услуга!!!
Повече не я търси .. не си заслужава!!! :? :?

Neopitom3na
10-12-2009, 19:06
пфф малка пикла... :?

RoCkSpOt
10-12-2009, 19:07
Аз дори не бих й писала .. да видим след няколко месеца как ше е "окейче" след като си намери майстора .. винаги са ме дразнили тия лигли!!! :-x

п.с. малко кофти звучи ама се радвай .. направил си си услуга!!!
Повече не я търси .. не си заслужава!!! :? :?

Усмихвам се,но от вътре ме къса сърцето..щото преди като се скараме тя ми се извиняваше сега ми вика окейче ... искам да й го върна е така с няколко думи без да я псувам просто да я нарана малко да усети кво е ... иначе вече не я искам подиграва се подиграва се ама всеки си има граници ... :(

Crazytu
10-12-2009, 19:17
Няма какво да се занимаваш още с нея и да й го връщаш .. просто я игнорирай и си продължавай живота ..

Hilary_
10-12-2009, 19:22
Усмихвам се,но от вътре ме къса сърцето..
защо?? за какво?? заради едното минало, в което тя е била добричка и миличка ли?? Заслужава ли си да си съсипваш бъдещето заради едното минало .. нека то да си остане само в спомените .. :? там му е мястото!!! :?

щото преди като се скараме тя ми се извиняваше сега ми вика окейче ...
ами смятай от преди до сега колко се е променила .. :?

искам да й го върна е така с няколко думи без да я псувам просто да я нарана малко да усети кво е ...
виж не е нужно .. ако не ти следващия ще я нарани, защото повярвай ми малко са момчетата останали като теб да търпят такива лигли, такова унижение и подигравки .. ще си намери майстора!!! :? Рано или късно всичко се връща .. :?

иначе вече не я искам подиграва се подиграва се ама всеки си има граници ...
добро начало .. :wink:

PurpleDream
10-12-2009, 19:25
пфф малка пикла... :?

NamelessRomantic
10-12-2009, 19:36
Грешка е да я блокираш.Оставяш я без най-лесния начин да тръгне да ти се намила,трябваше да я оставиш като и домъчнее за теб да реди тиради и извинения,които просто да гледаш,да си правиш кефа и на които да не отговаряш 8)

Presley
10-12-2009, 19:41
Прочетох ти само последното иэречение от темата.
И кво? А дали правилно си си иэбърсал дупето последния път,когато ходи до тоалетната по голяма нужда ?
Живей животът си според свойте собствени виждания.
Не раэвивай эависимост от някакъв интернет форум.
Това последното беше просто съвет.

RoCkSpOt
10-12-2009, 20:09
Трудно е защото с нея сън си представял живота за напред тя беше първата ми истинка любов за нея ревах първи ... тя се разрева заради мен и сега изведнъж всичко се испари ... НО сега се усмихвам и знам,че по-добре сега от колкото след време :)

Hilary_
10-12-2009, 20:12
Трудно е защото с нея сън си представял живота за напред тя беше първата ми истинка любов за нея ревах първи ... тя се разрева заради мен и сега изведнъж всичко се испари .

.. НО сега се усмихвам и знам,че по-добре сега от колкото след време :)

ъмм виждаш ли разликата?? Аз да едното е в минало време, а другото в сегашно .. прецени сам кое повече ти харесва .. 8-)

п.с. да по малко тъп начин го направих, но вс епак е 23.00 ии не м исе отразява добре .. ;д

RoCkSpOt
10-12-2009, 20:19
оценявам го :) давайте още коментари искам да ви чуя мненията :o

smiirnoff
10-12-2009, 20:27
ъмм, искаш да чуеш мнение ли ..










ЧЕСТИТО БЕ БРАТЛЕЕЕ, НАЙ - НАКРАЯ ГО РАЗКАРА Т'ВА БЕЗЧУВСТВЕНО МОМИЧЕ!!!!


БРАВО, ТИ СИ СУПЕР .. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ПОВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ ПОПАДНЕШ А ТАКОВА СЪЩЕСТВО КАТО НЕЯ!





.. ето го моя скромен коментар :Д


^^

RoCkSpOt
10-12-2009, 20:30
ъмм, искаш да чуеш мнение ли ..










ЧЕСТИТО БЕ БРАТЛЕЕЕ, НАЙ - НАКРАЯ ГО РАЗКАРА Т'ВА БЕЗЧУВСТВЕНО МОМИЧЕ!!!!


БРАВО, ТИ СИ СУПЕР .. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ПОВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ ПОПАДНЕШ А ТАКОВА СЪЩЕСТВО КАТО НЕЯ!





.. ето го моя скромен коментар :Д


^^

Мерси много брат :P

smiirnoff
10-12-2009, 20:32
шш алоооо, аз съм момиче вее :Д
къде ше ми викаш брат па ти :Д
и сестра да не съм чула !

достатъчно е едно благодаря :Д

RoCkSpOt
10-12-2009, 20:35
Благодаря МНОГО :-)

vellvet
10-13-2009, 07:50
не съм чела другите ти теми, но като цяло тази ситуация е супер детинска блокиране... смс "друг като мен няма" ... то си е ваша работа, ти не съжалявай че сте се разделили защото явно във тази връзка не е имало кой знае какъв смисъл , извлечи поука от прекараното време с нея и давай напред ;)

LeMoi
10-13-2009, 08:52
Днеска май ти е щастливия ден :lol:

sladkish_14
10-13-2009, 09:22
Само едно не разбирам - защо , когато видите , че една връзка не върви от самото начоло се мъчите да я докарате до 9 месеца и после да се нервите ,че сте се занимавали с тази /този ?
Ми и аз имах един такъв и няма и месец и го зарязах , ми след това сигурно 6 месеца по задника ми ходи.Оставия да се осъзнае малко , но според мене не очаквай от нея да бъде наранена мисля , че изобщо никога не й е пукало за тебе.Не виждам защо сте били дълго време заедно :neutral:

RoCkSpOt
10-13-2009, 18:22
преди малко се събудих и тя ми беше написала смс "пръв престана да обичаш,пръв обърна гръб" как да го разбирам това и какво да направа :-o

smiirnoff
10-13-2009, 18:47
чети между редовете :Д
'супер много ми липсваш, обичам те искам пак да сме заедно, ама да знаеш че пак ше те разигравам'

ти какво да направиш
мии .. нищо :Д

FromAutumToAshes
10-13-2009, 22:24
Аз дори не бих й писала .. да видим след няколко месеца как ше е "окейче" след като си намери майстора .. винаги са ме дразнили тия лигли!!! :-x

п.с. малко кофти звучи ама се радвай .. направил си си услуга!!!
Повече не я търси .. не си заслужава!!! :? :?



нод нод (за непросветените - съгласително клатене на глава)

tihichkoto
10-13-2009, 22:38
Съвет ще ти дам (за автора). Намрази я... Спомни си всички онези гадни моменти, в които ти е правела живота непоносим, спомни си всички онези моменти на нетолерантност, досада, нетактичност и глупост. Ако от всичките добрите моменти извадиш споменатите от мен и не остане нищо, занчи си жертва на поредната женска лигавщина. В такъв случай те приветствам в клуба. С мен също така са се държали, обаче след края на връзката, винаги съм ги разплаквал и съм ги карал да разберат на мен какво ми е било. Изграждам си естествена непоносимост (очевидна) и така ги отблъсквам от мен. Остават с мисълта, че съм чудовище и ги мразя от дъното на душата си. Преди да ме нападнете - знам, че не съм прав. Това не е правилно, обаче остава едно уважение, което те в никаква степен немогат да компромитират в бъдеще.