PDA

View Full Version : Защо пак на меннннн?



Lqlqlq17
10-12-2009, 19:09
Така..ето и моята история.
Има едно много хубаво момче(не само външно,но и характрера му е супер добър).Аз не го познавам лично,но просто едно момче от класа ме информира за него.Та даденото момче тръгна с наи-голямат к*рва от друго училище(може да се кажете че е наи-голямата к***а на града) Та момичето,ходи с него само за да си отмъсти набившия си,което добре за мен защото доколкото разбрах скоро ще го отреже.Та всички ме съветват че сега е момента да се запозная с него и т.н но немога.
Немога понеже имам малкък проблем-в бившия ми клас ме тормозеха психически и това ми се отрази доста.В момента имам само 1-2 приятелки и когато се запознавам с някого много се притеснявам и немога да се отпусна(дори и когато вече имаме някакво изградено приятелство)
Какво да правя?Как да го спечеля?
П:П-Моля,без подигравки :(

Hilary_
10-12-2009, 19:17
Има едно много хубаво момче(не само външно,но и характрера му е супер добър).Аз не го познавам лично,но просто едно момче от класа ме информира за него.
след като не го познаваш не можеш да си сигурна от трети източник какъв е .. не лети веднага в облаците!!!

Та даденото момче тръгна с наи-голямат к*рва от друго училище(може да се кажете че е наи-голямата к***а на града).
ъхъ .. и това ли ти го казаха околните .. тцтц не се влияй от тяхното мнение!!! Завистта у хората е нещо безкрайно .. :?

Немога понеже имам малкък проблем-в бившия ми клас ме тормозеха психически и това ми се отрази доста.
амм ако и той е като теб и се интересува само от чуждото мнение да ще ти е проблем, но ако е такъв "пич" за какъвто го смяташ няма да им обърне внимание .. :?

Какво да правя?Как да го спечеля?
Като за начало спри да слушаш всички околни и вземи нещата в свои ръце, а не подочух от онзи еди какво си .. :? Тъпо е и прекалено наивно .. :? Като толкова те е срам го "издебни" когато е самичък или се прибира от даскало и го заговори .. но естествено и тогава ще те е срам .. за това най - лесно е да му вземеш номер, скайп .. явно всичко трябва да става така макар, че аз за нищо не бих заменила тръпката от истинското запознанство отколкото чрез тоя скайп ама т'ва е друга тема .. ;д

Crazytu
10-12-2009, 19:21
Съгластна съм с Hilary_ не се влияй толкова от чуждото мнение. А щом като те е срам сама да се запознаеш с него, нямате ли някой общ приятел, който да ви запознае ..

LoveRetroMusic
10-12-2009, 19:22
Първо се запознаите, пък после го спечелвай. :lol:

ляляляля :-|

Lqlqlq17
10-12-2009, 19:22
Съгластна съм с Hilary_ не се влияй толкова от чуждото мнение. А щом като те е срам сама да се запознаеш с него, нямате ли някой общ приятел, който да ви запознае ..
ами както вече казах,аз нямам приятели :-#

LoveRetroMusic
10-12-2009, 19:24
DON'T BE EMO !


Ако го харесваш много, явно ще си заслужава да си преодолееш срама и да го заговориш или там каквото искаш. ;p~

PurpleDream
10-12-2009, 19:28
накрая ще излезе някой дрисльо...
инъче съм съгласна с LoveRetroMusic

Hilary_
10-12-2009, 19:28
Съгластна съм с Hilary_ не се влияй толкова от чуждото мнение. А щом като те е срам сама да се запознаеш с него, нямате ли някой общ приятел, който да ви запознае ..
ами както вече казах,аз нямам приятели :-#

тцтц .. абе какви са тия депресарски истории бе .. :-x Ейй момичее в тоя живот можеш да разчиташ само и единствено на себе си и то пак не винаги!! Разбери, че истински приятели няма (а ако има са 1 на милион!!! ) .. всеки до една степен е добър и после вече си показват рогата за какво са ти такива "приятели" айде малк осе замисли?? К'ва те ли ще ти оправят живота а?? Ако сама не си помогнеш НЯМА кой да ти помогне .. тъжно, но факт това е .. :? Да звучи кофти даже е малко плашещо ама се осъзнайте най - накрая .. :? И аз искам верни приятели готови да скочат и в огъня заради мен ама слабооо ... :? :?

п.с. Когато човек иска нещо сам го постига, а не чака на готово другите да му го направят .. даже повечето пъти като се чака се прецаква сам!!! :?

Crazytu
10-12-2009, 19:32
Съгластна съм с Hilary_ не се влияй толкова от чуждото мнение. А щом като те е срам сама да се запознаеш с него, нямате ли някой общ приятел, който да ви запознае ..
ами както вече казах,аз нямам приятели :-#
Не е задължително да е приятел .. може някой съученик, познат ..
иии btw
Немога понеже имам малкък проблем-в бившия ми клас ме тормозеха психически и това ми се отрази доста. .. доколкото разбирам сега си в нов клас, това ти дава възможност да поставиш ново начало, забрави миналото и не позволявай то да влияе на сегашното ти поведение ..

NamelessRomantic
10-12-2009, 19:34
Хилъри раздава правосъдие 8-) Ше валят гръмотевици тая вечер,ей! :D

И да,темата е тъпа.Влюбена си в някой който не познаваш лично,говориш за приятелката му кяото също не познаваш...Глупости.

Lqlqlq17
10-12-2009, 19:36
Съгластна съм с Hilary_ не се влияй толкова от чуждото мнение. А щом като те е срам сама да се запознаеш с него, нямате ли някой общ приятел, който да ви запознае ..
ами както вече казах,аз нямам приятели :-#
Не е задължително да е приятел .. може някой съученик, познат ..
иии btw
Немога понеже имам малкък проблем-в бившия ми клас ме тормозеха психически и това ми се отрази доста. .. доколкото разбирам сега си в нов клас, това ти дава възможност да поставиш ново начало, забрави миналото и не позволявай то да влияе на сегашното ти поведение ..
пробвам се..но все пак е трудно
Преди беше истински АД..стигало се е дотам че мислих за самоубииство.Дори бях започнала да пиша предсмъртно писмо! :(
П:П-Знам че изглеждам като психично болна,но........ :(

Hilary_
10-12-2009, 19:37
Хилъри раздава правосъдие 8-) Ше валят гръмотевици тая вечер,ей! :D

И да,темата е тъпа.Влюбена си в някой който не познаваш лично,говориш за приятелката му кяото също не познаваш...Глупости.

като гледам и ти не оставаш по - назад .. 8-)


пробвам се..но все пак е трудно
Преди беше истински АД..стигало се е дотам че мислих за самоубииство.Дори бях започнала да пиша предсмъртно писмо! :(
П:П-Знам че изглеждам като психично болна,но........ :(

ъъм .. мисля, че нещата не отиват на добре .. :shock: :-o

п.с. да изглеждаш чак е плашещо .. само мен ли ме е страх да стана "депресирано емо" .. 8-)
п.с.2 Авторке крайно време е да се осъзнаеш .. :-o

PurpleDream
10-12-2009, 19:38
Разбери, че истински приятели няма (а ако има са 1 на милион!!! )

глупости....

Presley
10-12-2009, 19:39
Или го правиш или не.

И эаглавието на темата ти е уникално тъпо.Аэ пък се чудя эащо стадото все се пита "3ащо все на мен",каквото и да го сполети.

Hilary_
10-12-2009, 19:40
Разбери, че истински приятели няма (а ако има са 1 на милион!!! )

глупости....

всеки с мнението си .. 8)

Supernatural999
10-12-2009, 19:45
Споменаваш,че не го познаваш лично,а вече се опитваш едва ли не да го”спечелиш” …
За да прояви елементарен интерес към теб,момчето трябва поне името ти да знае,а в мнението си на всички ни става ясно,че той дори не подозира,че съществуваш.Намери начин да се запознаеш с него – преглътни си срама и действай,защото нищо друго не е така ефектно както прякото запознанство и първоначалната тръпка,както вече спомена Hilary_ .А относно приятелите ти мога да ти кажа само едно – това,че в момента,хората на които можеш да разчиташ не са много,не е нещо,от което да се компенсираш.Макар малко на брой,вярвам,че сегашните ти приятели са истински (: Успех и горе главата ^.^

Crazytu
10-12-2009, 19:46
Гледай да не мислиш какво е ставало преди и как са се държали с теб .. фокусирай се един вид върху настоящето ..
btw: каквото и да става не стигай чак до мисли за самоубийство ..

punkrock
10-12-2009, 22:42
И ко ти пречи тва, че имаш 1-2 приятелки ?

sladkish_14
10-13-2009, 10:41
Охх ако се надяваш на клюките , че била с него заради еди какво си , пък после щяла да го скъса си голяма наивница.Пък и от къде си толкова сигурна , че е прекрасен , за Бога момиче та ти дори не го познаваш.Стой си мирно за сега , пък когато скъсат /ако скъсат въобще/ тогава му мисли ., Още не си хванала рибата , а си сложила тигана ,, Направо в твоя случай е още не си отишла за рибата 8-)

guinessgirl
10-13-2009, 16:29
и като не го познаваш,откъде знаеш какъв му е характера?

а и сте ми много смешни като кажете 'най-голямата курва в града/даскало/планетата'..