PDA

View Full Version : Как да кача килограми?



play23
10-12-2009, 20:35
Значи всички искат да отслабват ама при мене проблема е обратното :D Около 178 сантиметра съм обаче тежа към 55-56 килограма което си е малко за тази височината поне според мен.Ако кажете че не ям ами не ям си редовно и по много даже като ме видят хората колко ям пък съм слаб направо се очудват.Наскоро бях на почивка и 7 дена ultra all inclusive наистина много здраво ядене и пак едва 500грама съм качил а сега де от 1година много ям и не напълнявам(някои си мечтаят за това :D )И все пак ако някой може да даде някакъв съвет чакам :grin:

Jus7DreamBoy
10-12-2009, 20:44
Ми кфо да ти кажа аз ям адски много и съм 180 висок 70 кг. и не мисля че съм дебел .... и ако искаш да надебелееш стой си само пред комп-а и се тъпчи с мазнотий .. яж само пържено,мазно,тежка храна,ограничи движенията и си готов угоен :)

yozii
10-12-2009, 21:24
Значи всички искат да отслабват ама при мене проблема е обратното :D Около 178 сантиметра съм обаче тежа към 55-56 килограма което си е малко за тази височината поне според мен.Ако кажете че не ям ами не ям си редовно и по много даже като ме видят хората колко ям пък съм слаб направо се очудват.Наскоро бях на почивка и 7 дена ultra all inclusive наистина много здраво ядене и пак едва 500грама съм качил а сега де от 1година много ям и не напълнявам(някои си мечтаят за това :D )И все пак ако някой може да даде някакъв съвет чакам :grin:

и аз съм тъй. . гени,гени . .

play23
10-12-2009, 21:46
Пу да ги е*а май от тва е бащата на моите години същия е бил.

iashxui
10-13-2009, 23:00
mn me дразните момчетата с тези ваши тела :D таа съчетавай калорични храни смисал .. се едно да ядеш картофи с хляб ориз с хляб и някви такива ..

Photophobia
10-13-2009, 23:26
абе ако поддадеш и качиш после ще заприличаш на лоена топка..
качи мускулна маса,хем ще те 'аресват повече момите

dpx
10-14-2009, 02:28
ходи на фитнес 8-)

KoRnFlAkE
10-14-2009, 02:50
като излезнеш от пубертета, ще видиш, че няма да може да ядеш квото си искаш без да напълняваш. така че, яж на воля докато можеш! 8-)

YourStar
10-14-2009, 09:28
Натрупай повечко мускулна маса. :)

clever
10-14-2009, 12:49
ако следваш съветите-пии бира.. яж мазно и тежко - като излезеш от младешката възраст ще ти увисне бирено коремче ;д
едва ли искаш това)
запиши се на спорт и яж полезни и калорични храни
то си е до гени-може да питаш за добавки или витамини някой по разбиращ ..

hottie
10-14-2009, 12:53
И аз искам да кача 2-3 кила и ще се чувствам перфектно, но колко и да ям не успявам. Но определено не налягам на мазното и нездравословното, защото ще си докарам други проблеми. Ето защо реших да си набавя малко мускулна маса чрез фитнес.

BlackS7aRBG
10-14-2009, 21:42
за протеини чувалили сте :D даже като тренирам и не ям и зимам протеини пак едрея майка му стара постоянно сам на диети .... не сам дебел нормален съм а искам да сам малко по слаб :D

Hilary_
10-15-2009, 08:23
пробвай с КФС.. :razz: :razz:

babyto92
10-23-2009, 16:32
Изобщо не яж тези от нещата които ти каза Jus7DreamBoy така само ще си навредиш аз съм по подобен начин но не ми пречи.Няма смисъл да се тъпчеш с гадости живей си както досега щом си такава значи такава трябва да бъдеш :D

NoOneElse
10-23-2009, 17:08
Ми имаш бърз метаболизъм - кофти. Аз мога да ти препоръчам да ходиш на фитнес и да взимаш някакви добавки, като протеини, креатин, аминокиселини. Сега ще се почне, тоя пък му предлага боклуци, споко, никой не е умрял от това, а пък колко приятели имам които упoтребяват "умерена" химия, щото все пак това си е химия де ;}... Мога да ти кажа, че в колбасите се слагат протеини на прах, мисълта ми е, че това което мислим за безвредно, всъшност е вредно толкова, колкото и това което мислим за вредно (хахаааа дано си ме разбрал ;}... ) Аз така за 2 години станах от 56-57 кг. на 72-3 кг ,а съм наддал само 2 см височина. Иначе и аз бях като теб - ям , но не лепи ;D ...
Ако се интересуваш нещо повече, с удоволствие ще ти помогна (: ...

stefanov
10-23-2009, 20:24
Значи всички искат да отслабват ама при мене проблема е обратното :D Около 178 сантиметра съм обаче тежа към 55-56 килограма което си е малко за тази височината поне според мен.Ако кажете че не ям ами не ям си редовно и по много даже като ме видят хората колко ям пък съм слаб направо се очудват.Наскоро бях на почивка и 7 дена ultra all inclusive наистина много здраво ядене и пак едва 500грама съм качил а сега де от 1година много ям и не напълнявам(някои си мечтаят за това :D )Същия проблем го имам и аз. На 13 години съм 160 см а тежа 42 кг. Горещо ти препоръчвам следното нещо:
1)Пий по-често кисело мляко, но гледай да е истинско.
2)Кажи на вашите да ти вземат глюкоза. Продава се в аптеките до колкото знам и се разтваря във вода. Не знам какво количество да употребяваш, но гледай да е преди някаво натоварване. В противен случай може да ти се получи шкембе.
3)Понеже общо тегло=телесна маса+мускулна маса може да ходиш на фитнес и да качваш килограми като правиш мускули.

meche95
10-24-2009, 07:49
Значи всички искат да отслабват ама при мене проблема е обратното :D Около 178 сантиметра съм обаче тежа към 55-56 килограма което си е малко за тази височината поне според мен.Ако кажете че не ям ами не ям си редовно и по много даже като ме видят хората колко ям пък съм слаб направо се очудват.Наскоро бях на почивка и 7 дена ultra all inclusive наистина много здраво ядене и пак едва 500грама съм качил а сега де от 1година много ям и не напълнявам(някои си мечтаят за това :D )Същия проблем го имам и аз. На 13 години съм 160 см а тежа 42 кг. Горещо ти препоръчвам следното нещо:
1)Пий по-често кисело мляко, но гледай да е истинско.
2)Кажи на вашите да ти вземат глюкоза. Продава се в аптеките до колкото знам и се разтваря във вода. Не знам какво количество да употребяваш, но гледай да е преди някаво натоварване. В противен случай може да ти се получи шкембе.
3)Понеже общо тегло=телесна маса+мускулна маса може да ходиш на фитнес и да качваш килограми като правиш мускули.
aз съм на 14 160 и 40кг :( :( :( ама с годините 6те се оправя за сега не мисля да права нищо по въпроса ям колкото ми е нужно :D

turboPantofka
10-24-2009, 10:54
Еее ето един човек с моя проблем :D не че е голям проблем де....трудно надебелявам лесно отслабвам ..таа и аз бях така ям в големи количества ..:D не защото искам да се тъпча но просто трудно си засищам глада :D:D ходех на стен аеробика два пъти в седмицата по 1 час,всъщност повече правех компания на една приятелка но както и да е, ии така сега съм доволна от резултатите в продължение някъде на половин година качих с 300 зора някое друго килце..аз съм висока 175см. ии преди бях под 55кг а сега съм към 56-57 най-накрая :D:D:D

Swe3ty5
10-24-2009, 11:27
Хората гледат да свалят някой друг килограм, а ти искаш да качиш :shock: :shock:

play23
10-24-2009, 11:39
^Ам всеки с проблемите си :grin: Иначе бях си загубил някъде темата и не видях че толкова се е изписало, така че блогодаря на всички.Според мен май-наистина е по-добре да кача мускулна маса...