PDA

View Full Version : Преброяване на болните във форума



Canis_Dirus
10-13-2009, 08:07
Хубав форум. хубави потребители. Ама много болни.

Във почти всяка тема чета "болен съм", "пия хапчета" и тн.
Тази тема е специално за болните. Тук се обсъждат различни методи на лечение. Обменя се ноу-хау за запарки с бял равнец, чай от лайкучка и прочее доказали се през вековете церове.

Ако ме трогнете с болежките си, дори мога да ви препоръчам един много бърз и много евтин метод за борба с настинката и началните симптоми на грипа.

Разбира се за това ще трябва да се помолите горещо и искрено.

w0sh
10-13-2009, 08:08
Пия всички хапове в наличност.

И се пазя на топло.
Това е лечението ми.

hottie
10-13-2009, 08:39
На системи? Ехааа

Ами аз съм на чайове и витамини предимно ама днес ми е много зле :(

Disrespect
10-13-2009, 08:44
дам, и аз като hottie

OtherDimension
10-13-2009, 08:45
много рядко боледувам
грип не съм хващал и аз вече не знам от кога ... години
а когато това се случи - 2 скилидки чесън в ноздрите и за 2 часа съм супер

EarthShaker
10-13-2009, 08:52
оздравЕх за 2 дена с чайове и без мърдане от нас мн мн :)

hottie
10-13-2009, 08:59
Канис изплюй тайното лечение :oops:

PiruBloodz
10-13-2009, 09:06
На системи? Ехааа

Ами аз съм на чайове и витамини предимно ама днес ми е много зле :(

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 09:14
Днес щях да умра. Наистина.

RiseGirl
10-13-2009, 09:19
При мен от нищо, нещо стана...

Почна се с леко запушен нос, а сега съм на инжекции в дупето и силни антибиотици. Вече втора седмица болна.

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 09:24
Ооо, оправи ми деня с тежи инжекции в дупето :))))

hottie
10-13-2009, 09:27
Абе инжекциите там супер много болят ! Леле дано и аз не стигна като вас до системи и инжекции. Аз мислих, че ще се размина с настинка ама не :o

RiseGirl
10-13-2009, 09:28
де да оправяха и моят :smt120

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 09:30
Аз също съм на антибиотик, но при мен болките в главата са неописуеми и ме изправят на ръба на отчаянието.
Но след като прочетох за инжекциите в дупето на Райз Гърлата вече съм усмихнат :D :grin:
Боли, боли.. колко да боли. Първия път... :grin: :D

hottie
10-13-2009, 09:36
Ами ако са тези, които ти бият в мускула на дупето после все едно си схванат и имаш ебати мускулната треска :D на мен са ми били веднъж като болкоуспокояващо и после ме боля 2 дена

RiseGirl
10-13-2009, 09:37
hottie, не е болка за умиране, сестрата се оказа много мила и внимателна :smt102
има малко изтръпване, което взе да се засилва оО

Аз от баба знам: бурканче мед с настърган лимон (сутрин, обед и вечер) по една супена лъжица.

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 09:45
Стига с тия филми с болестите...


Като сме се заговорили за инжекции преди години влитам в спешното на Пирогов със рана на тиквата и некви стъкла по мен. Чакам пред кабинета, идва моят ред, влизам, при което ме посреща един доктор, който казва.. а нищо ти няма два шева на живо и си ОК.
Още по преди се наложи хирургическа интервенция на десния ми крак, високо горе, поради ква причина няма особено значение, тогава дойде една медицинска сестра с размерите на Котоошу и почти легна върху мен с думите "Спокойно, .. няма да боли.. !!! " :shock:
Major Pain

YourStar
10-13-2009, 10:17
Мене гърлото ме боли.. :( Ама уж се пооправям вече.Смуча Стрепсилс и Хексоралетен Н,от прахчетата пия Терафлу и Фервекс.. :o

one
10-13-2009, 10:39
Цял скверен и прост живот ще имам ангина, ама цял.

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 10:39
Най доброто за гърло е крем "Венче" дето от к.ра тече 8-)

hardball
10-13-2009, 10:44
Аз изкарах преди 10 дена и сега съм ток и жица 8)

Canis_Dirus
10-13-2009, 11:08
бе тия инжекции у дупето да не са кожени?

Иначе някои хора по широкия свят лекуват настинка с кислородна вода. Този лек е успешно използван от лекарите в английските колонии малко след ВСВ

повече инфо:

http://www.youtube.com/watch?v=M0t1K_-YA30

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 11:12
И аз говорех за тях, ама май само аз разбрах себе си :D

PsychologicalDisorder
10-13-2009, 11:16
oще се държа... корав съм, майна.
ама днес както ме хвана дъжда и един ме опръска с колата като минаваше, нищо чудно утре да съм хремав...

RiseGirl
10-13-2009, 11:21
Разбрахме за инжекциите, ама се правим на "ни чул, ни видял" :smt095


Това с кислородната вода не го знаех досега, изглежда интересно, само че някои сме в доста напреднал стадий.

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 11:24
ни лук ял ни лук мирисал !

Briseis
10-13-2009, 11:34
и аз вече оздравях :grin: лекувах се с аулин и сън :)
но моето беше най-обикновена настинка, а при повечето от вас нещата са сериозни ;/

DebelaManekenka
10-13-2009, 11:59
хахахахахах

болна съъъъъъъъъъм

ама не пия нищо, 'щото ще ми мине от самосебе си

clever
10-13-2009, 12:31
болнаааа :( :? не пия нищоо освен колдрекс.. някФи Стрепсилсчета ии слагам капки . . . боли ме малко глава от време на време ама нямам температура вече )) събота и неделя имах температура ама и двата деня бях навън по цял ден ;дд
събота-рожден ден
неделя-концерта на Сити и през деня на Витоша

а сега ходя на даскало :grin: :grin: 8)

:razz: :lol: :lol:

clever
10-13-2009, 12:38
ае SofiaRegularCunt от кФо си болен от 1 година :shock:

hottie
10-13-2009, 12:42
Това Пирогов не си е работа. Мен там щяха да ме довършат ! Вече при спешни случаи отивам в спешното на ВМА. Там са много по-внимателни, отзивчиви и има по-малко хора, съответно не те бавят.

Snickers
10-13-2009, 12:43
болна съм
от повече от седмица съм с адското главоболие, всеки ден... пих аналгин в началото, но като установих, че не ми помага спрях
кашлям - сироп, чай, витамини и още шепа лекарства
държа се, за сега
тъпото е, че съм алергична към парцетамол ;/

clever
10-13-2009, 12:45
ае нещо за кашлица без лекарско предписание ? :-o

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 12:50
болна съм
от повече от седмица съм с адското главоболие, всеки ден... пих аналгин в началото, но като установих, че не ми помага спрях
кашлям - сироп, чай, витамини и още шепа лекарства
държа се, за сега
тъпото е, че съм алергична към парцетамол ;/
_________________
Замисляла ли си се, че можеш да имаш синузит ?

Snickers
10-13-2009, 13:03
болна съм
от повече от седмица съм с адското главоболие, всеки ден... пих аналгин в началото, но като установих, че не ми помага спрях
кашлям - сироп, чай, витамини и още шепа лекарства
държа се, за сега
тъпото е, че съм алергична към парцетамол ;/
_________________
Замисляла ли си се, че можеш да имаш синузит ? :shock:
Всъщност не, дори не ми е минавало през ума.
;/

Snickers
10-13-2009, 13:05
ае нещо за кашлица без лекарско предписание ? :-oЧай 8-)

desyty
10-13-2009, 13:07
Сутринта адски много ме заболя корема от дясно..3 часа се шматках в Пирогов..предполагаше се,че е апандесит..ходих изследване на кръв и урина..там нищо.От хирургията ме пратиха при гинеколог..и там 1 час..В крайна сметка се оказа песъчинка,която засегнала няк'ъв орган..и сега тря да се тъпча с цял куп лекарства...

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 13:15
Абе вие сте на кафево всичките бе. Едната с песъчинка в мозъка, другата перитонит имала, кво ви става бе ?!? Я се стегайте и кур за болестите !

Snickers
10-13-2009, 13:20
Сутринта адски много ме заболя корема от дясно..3 часа се шматках в Пирогов..предполагаше се,че е апандесит..ходих изследване на кръв и урина..там нищо.От хирургията ме пратиха при гинеколог..и там 1 час..В крайна сметка се оказа песъчинка,която засегнала няк'ъв орган..и сега тря да се тъпча с цял куп лекарства...Тея в Пирогов за нищо не стават. И мен в един прекрасен ден ме заболя от дясно корема. Окей, апендикс бла-бла. Всичко точно, ама само в началото. Два дни в болницата се превивах от болки и тея НЕ! Имало вирус с болки в корема и накрая се оказа перитонит. Тъпа работа.
И аз казвам - КУР за болестите!

Boot
10-13-2009, 13:24
Аз една сутринт се събудих сополива и с боляща глава. Прибрах се и си направих домашна лимонада - 3 лимона + мед + водичка = ударна доза витамин Ц. Съчетах със загряващ крем за копитца (звучи тъпо, ама помогна много). На другия ден повторих комбото и съм ток и жица.

Колкото до болниците - аз само веднъж съм била и то не в Пирогов и останах доволна - всички с изключение на една докторка бяха много внимателни и милички, обстановката беше добра и беше доста топло, макар че беше зимата.

ifilin4ica
10-13-2009, 13:24
Попринцип съм супер кекава. Боледувам поне 6 пъти годишно от грип, а като по-малка и до 20 се е стигало. Дори вече не казвам на майка ми, че съм болна и сама се лекувам от години.
Имам лек стадий на кифоза, който може да се оправи докато още раста.
Кръвното ми е ниско и ако не пия кафе или нещо енергизиращо(особено лятото) може да припадна.
А да, и синузит съм имала ама уж го излекуваха колкото можаха.

П.С.
Snickers, ако е синузит върви на нагревки и си прави горещи компреси у вас :)

desyty
10-13-2009, 13:27
Тея в Пирогов за нищо не стават.
Напълно съм съгласна..ако ще човек да умира..не ги ебе..

woshata
10-13-2009, 13:29
тия в Пирогов преди 4 години ми наместиха счупена на две места ръка без упойка.. евала.

иначе аз като се усетя, че наистивам пия фервекс.. :-o

Snickers
10-13-2009, 13:31
иначе аз като се усетя, че наистивам пия фервекс.. :-oФервекс-а помага на всички в къщи, ама за мен разбира се един голям КУР. ;/


Като бях по-малка не боледувах, въобще. Сигурно веднъж на година, ама вече... Не знам защо така се получи. ;/

Riot
10-13-2009, 13:39
аз съм мега здраво копеле и такива простотии не ме ловят

hottie
10-13-2009, 13:43
Сутринта адски много ме заболя корема от дясно..3 часа се шматках в Пирогов..предполагаше се,че е апандесит..ходих изследване на кръв и урина..там нищо.От хирургията ме пратиха при гинеколог..и там 1 час..В крайна сметка се оказа песъчинка,която засегнала няк'ъв орган..и сега тря да се тъпча с цял куп лекарства...Тея в Пирогов за нищо не стават. И мен в един прекрасен ден ме заболя от дясно корема. Окей, апендикс бла-бла. Всичко точно, ама само в началото. Два дни в болницата се превивах от болки и тея НЕ! Имало вирус с болки в корема и накрая се оказа перитонит. Тъпа работа.
И аз казвам - "мъжки полов орган" за болестите!
СЪщата работа мамицата им. Държаха ме няколко дена и накрая перитонит. Ето защо в Пирогов повече не стъпвам !

Riot
10-13-2009, 13:44
Аз съм знахар и шаман, лекувам болести всякакви

cherinka
10-13-2009, 13:51
Аз съм здрава кат бик, нема отърване от мен.

Riot
10-13-2009, 13:52
живи и здрави да сте ма по скоро живи, че много здрави си отидоха

courtney
10-13-2009, 14:05
Аз пък тъкмо оздравях. :) Радвах се 2 седмици, че само аз не подсмърчам в класа, нещо обърках шишетата с вода и айде на следващия ден и мен ме тресна грипа. Лекарства рядко пия, една седмица си се наливах с чайове и си излизах да тичам вечер на дъжда. 8-) Перфектно съм си вече.

acdcfenka
10-13-2009, 14:10
Аз в Пирогоф не влизам, па какво ще да става. Има и други болници в тая София. Па там ли ще ходя.

guinessgirl
10-13-2009, 15:00
да,и аз съм болна... бронхит :/

пия антибиотик, имуно-стимулант,витамин Ц,някви други витамини, Флавамед (хапчета),капки за нос.. отврат

имам и проблеми с очите,та капки и за тях..

clever
10-13-2009, 15:03
ае аз съм така да се каже на фаза оздравяване :lol:
иначе ся мн рядко боледувам.. като ме заразят само
като малка бях непрекъснато болна . .
като гледам повечето сте обратното :lol:
да оздравявате бързо :-)

хора :shock: :shock: всички сте ходили в пирогов
аз съм от София и ниииикога не съм стъпвала там-дано не ми се налага
като гледам сте мноого доволни от обслужването там(в кавички)

п.п офф преди малко бях на зъболекар и имам поредния кариес .. аз вече свикнах :lol: :razz: ..

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 15:04
Аз в Пирогоф не влизам, па какво ще да става. Има и други болници в тая София. Па там ли ще ходя.
В Пирогов спасяват ежедневно толкова човешки животи, колкото правописни грешки правиш ти - а това е много.

5StaR
10-13-2009, 15:07
Аз не се разболявам 8)

clever
10-13-2009, 15:13
SofiaRegularCunt
е откъде знаеш че си болен от нещо цяла година кати изследванията са ти чисти :lol: :lol: странно :lol:

PIF
10-13-2009, 15:16
ти да не си дамата с рентгеновите очи!? 8-)

NqkfaNikakva21
10-13-2009, 15:32
Лелинчо ми миналата година беше с 1 крак в гроба, беше гръмнала газовата им бутилка, слагаха му сребро по тялото какво ли не ... именно в Пирогов го спасиха ...

balon4eee
10-13-2009, 15:43
аз отивам в ъгъла да се набода щото не издъъържам

clever
10-13-2009, 15:46
ти да не си дамата с рентгеновите очи!? 8-)м?
кого питаш :lol: :lol:

hottie
10-13-2009, 15:53
Според мен в спешното във ВМА са по-добрите за индивидуални случаи - апендисит, счупен крак и пр.
В пирогов са катастрофиралите и разни подобни инциденти. Ако отида със счупена ръка там те ще обърнат първо внимание на катастрофиралите(логично). Но пък във ВМА е по-спокойно и ще ти обърнат повече и по-бързо внимание. Казвам го от личен опит. Пък и в Пирогов гледката хич не е приятна..

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 16:13
Пирогов е шоков център. Там идва моторист на парчета. При което лекаря който си пие кафето реагира като на доставка на пица. След което го сглобяват и съобщават на родителите му, че ще живее. Как искаш след това да обърнат внимание на изкълчения ти пръст ?

hottie
10-13-2009, 16:20
това казвам - че за индивидуални случаи като апендисит и счупен пръст е по-добре във ВМА. Не обвинявам никой от Пирогов, че обръщат повече внимание на мотористите на парчета.
Но пък аз като бях наистина не се погрижиха добре за мен. факт

hottie
10-13-2009, 16:29
SofiaRegularCunt
е откъде знаеш че си болен от нещо цяла година кати изследванията са ти чисти :lol: :lol: странно :lol:

еми имам некви оплаквания,ама нема да правиме 'искрено и лично' тука :)

странно е,да. целия проблем е мн странен и ми ебава майката вече от доста време,без да знам нито кво ми има,нито как да го лекувам. надявам се,че скоро всичко ше се оправи :)

Не знам какви са ти оплакванията(не те и питам, прекалено е лично), но само да кажа че и аз съм била в подобна ситуация. Просто трябва да си упорит. Тръгваш по всички възможни специалисти и настояваш за изследвания, колкото и нерви да ти струва докато не отриеш причината :)

clever
10-13-2009, 16:57
еее съжелявам за тебе :(
ужасно е да ти има нещо пък да не знаеш дори какво е .. :?
дано да не ти създава големи проблеми и да се оправиш скоро време :)

miminia
10-13-2009, 16:59
Абе ходи при Ненкова бреее ... ся се върна от Германия откъде ли
и има черз запсиване .. некъф апарат
дет ти казва кво ти е,до каква степен си засегнат и не знам си какво още
:lol: ахаха .. е верно виж ся .. тя имат я за голям спец тая
но аз лично на нея вече никфо доверия
преди сигурно повече от 10 год тя ме обърка та ся имам
нещо на бъбреците дет стана хронично за дето ми обърка лекарствата
Но пък самия там .. каквото м усе вика уред
може наистина да ти показва какво ти има (:

machoka
10-13-2009, 17:00
Отровното биргадирче - ама няма толкова нагло парченце като теб, а? Друса то милото редовно, ама после лекарите били некадърни 'щот не знаели кво му има...

ей тва заблудените наркоманчета сте големи боклучЕта обаче..

cherinka
10-13-2009, 17:04
тва правя :)

но жалката истина е,че 90% от лекарите в БГ са тотално некомпетентни и гледат да те изгонят по-бързо от кабинета си,вместо да се опитат да ти помогнат. знаят общо взето 2-3 диагнози и ако е нещо различно,идея си нямат как да го лекуват. пълен фарс :)

а немам пари да ида в чужбина на лекар примерно :)

но и тука ше се справиме някак,за това са проблемите - да се решават.
жестоко си прав
тва обсъждахме одеве, че висше много лесно се взима и като ти пишат една мизерна 3ка и ааайде вече си лекар
отиваш, лекуват те, лекуват те и после си 3пъти по-зле.

и аз имам едно заболяване и само в Италия могат да ми го оправят
тва цяла година трябва да работя, за да мога да си го позволя...

здравето е опасна работа...

machoka
10-13-2009, 17:08
Ти като какъв се изявяваш, че ше ми казваш какъв съм в очите на всички? Да не си някакъв властелин на душите на хората? хАхХА

апа' в абстинентно-влажния ти поглед, изключително слабо ме вълнува к'ва анимация върви в момента. 8)

hottie
10-13-2009, 17:15
Абе ходи при Ненкова бреее ... ся се върна от Германия откъде ли
и има черз запсиване .. некъф апарат
дет ти казва кво ти е,до каква степен си засегнат и не знам си какво още
:lol: ахаха .. е верно виж ся .. тя имат я за голям спец тая
но аз лично на нея вече никфо доверия
преди сигурно повече от 10 год тя ме обърка та ся имам
нещо на бъбреците дет стана хронично за дето ми обърка лекарствата
Но пък самия там .. каквото м усе вика уред
може наистина да ти показва какво ти има (:

я дай некви координати.

иначе мен ми казаха за някакво изследване на ириса на очите,по което могат да ти намерят кво ти има независимо къде е :shock:

Mда, една приятелка го пробва това, но по-скоро ти казват някви съвсем общи неща...не ми се вярва да открият какво ти има

cherinka
10-13-2009, 17:21
Абе ходи при Ненкова бреее ... ся се върна от Германия откъде ли
и има черз запсиване .. некъф апарат
дет ти казва кво ти е,до каква степен си засегнат и не знам си какво още
:lol: ахаха .. е верно виж ся .. тя имат я за голям спец тая
но аз лично на нея вече никфо доверия
преди сигурно повече от 10 год тя ме обърка та ся имам
нещо на бъбреците дет стана хронично за дето ми обърка лекарствата
Но пък самия там .. каквото м усе вика уред
може наистина да ти показва какво ти има (:

я дай некви координати.

иначе мен ми казаха за някакво изследване на ириса на очите,по което могат да ти намерят кво ти има независимо къде е :shock:

Mда, една приятелка го пробва това, но по-скоро ти казват някви съвсем общи неща...не ми се вярва да открият какво ти има
абе аз съм се психясала от "д-р Хаус", "Анатомията на Грей", "Психо" и др....
цепнал си си кутрето на левия крак, пък ти намират тумор в мозъка... :shock:
а и на повечето, предполагам, ви се е случвало или на ваши познати отиват на лекар с идеята, че имат язва, а им откриват (примерно) апандисит...

bloodyF
10-13-2009, 17:24
бях болна преди 2 седмици,носа течеше като река,кашлях ,кихах етц 8-) оправих се с витамин ц ,трахизан ,капки за нос някви и чайове ...а и мед с лимони и сода :-D

Joc
10-13-2009, 17:26
Абе ходи при Ненкова бреее ... ся се върна от Германия откъде ли
и има черз запсиване .. некъф апарат
дет ти казва кво ти е,до каква степен си засегнат и не знам си какво още
:lol: ахаха .. е верно виж ся .. тя имат я за голям спец тая
но аз лично на нея вече никфо доверия
преди сигурно повече от 10 год тя ме обърка та ся имам
нещо на бъбреците дет стана хронично за дето ми обърка лекарствата
Но пък самия там .. каквото м усе вика уред
може наистина да ти показва какво ти има (:

я дай некви координати.

иначе мен ми казаха за някакво изследване на ириса на очите,по което могат да ти намерят кво ти има независимо къде е :shock: на един боклук от моя клас уж му правили такова, и му откриха 14 болести, по негови думи.

miminia
10-13-2009, 18:02
Еми как да ти го кажа то е в Люлин 6
по линията на автобус 310
за точен адрес бул. Д-р Петър Дертлиев № 90
иначе дочух от сестра ли и беше тфа като ходих мин. сед. ,че
са я поканили да отвори и кабинет в Токуда
Работи с предварително записан час .. спец за тфа май
тъй като не ти е и личен .. ам кво беше
понеделник/сряда/петък от 14:30 до 19:30

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=b34b4defe032529409da983f4081cd51&tip=1

Е тука мога да обясня .. точно двете сградки (червените квадратчета)
от ляво е търговски център ,който не работи или по - точно
е шивашки глупусти ,а от дясно е точно на ъгала аптека
и между двете отдясно са лекарите
то си има голяма табела :) и това е май :)

miminia
10-13-2009, 18:38
:) късмет и успехчитъЪъъъ :-D

PainMonopoly
10-13-2009, 19:06
На мен пък нищо ми няма. Не съм се разболявал за повече от една вечер от 3 години.

Pliok0019
10-13-2009, 19:15
Бях доста болна преди десетина дни... Шита при мен е че винаги, при най-малкият гърлобол вдигам температура.

Пих много нурофен, защото болката в гърлото беше убийствена и 3-4 таблетки антибиотик. Имах страшна хрема, но аз обичам..

balon4eee
10-13-2009, 19:22
Нямам смелостта да отида на лекар ;X
Особено ако тряя да си видя белия дроб които надали още е бял ;X

acdcfenka
10-13-2009, 19:32
Аз в Пирогоф не влизам, па какво ще да става. Има и други болници в тая София. Па там ли ще ходя.
В Пирогов спасяват ежедневно толкова човешки животи, колкото правописни грешки правиш ти - а това е много.

Грешките са умишлено допуснати. А съм не доволна, защото там са яко корумпирани и се краде. От личен опит го казвам. :booooomb:

Tajnomomiche
10-13-2009, 19:55
От грип и настинка рядко боледувам , но вече 2ра година съм с болни бъбреци . Като ме хване кризата пия спазмалгон и на другия ден вече съм на крака .

PIF
10-13-2009, 20:05
От грип и настинка рядко боледувам , но вече 2ра година съм с болни бъбреци . Като ме хване кризата пия спазмалгон и на другия ден вече съм на крака .това за леко набаляване не ми помага
при теб се чудя как действа :-o


пп: доза еротични преживявания помагат доста при грип

Tajnomomiche
10-13-2009, 20:13
От грип и настинка рядко боледувам , но вече 2ра година съм с болни бъбреци . Като ме хване кризата пия спазмалгон и на другия ден вече съм на крака .това за леко набаляване не ми помага
при теб се чудя как действа :-o


пп: доза еротични преживявания помагат доста при грип
пия по 2 да наистина не помага особено , но все пак прави болката поносима

Still1ME1Still1HERE
10-13-2009, 21:10
Сутринта адски много ме заболя корема от дясно..3 часа се шматках в Пирогов..предполагаше се,че е апандесит..ходих изследване на кръв и урина..там нищо.От хирургията ме пратиха при гинеколог..и там 1 час..В крайна сметка се оказа песъчинка,която засегнала няк'ъв орган..и сега тря да се тъпча с цял куп лекарства...Тея в Пирогов за нищо не стават. И мен в един прекрасен ден ме заболя от дясно корема. Окей, апендикс бла-бла. Всичко точно, ама само в началото. Два дни в болницата се превивах от болки и тея НЕ! Имало вирус с болки в корема и накрая се оказа перитонит. Тъпа работа.
И аз казвам - "мъжки полов орган" за болестите!
СЪщата работа мамицата им. Държаха ме няколко дена и накрая перитонит. Ето защо в Пирогов повече не стъпвам !Аз пък нямах никви проблеми относно това.Личната лекарка ме прати при хирурга на поликлинката и ми каза,че е апендисит,той в Пирогов,оня ме ръчна един път в корема - каза апендисит и май на ЕКГ ме прати ,та след 1 престой там вече бях в стаята надупчили ме бяха за системите и след още час макс да бях в операционната.Всички си бяха супер готини и пичове.Но все пак бях на 13,сигурно само в детското е така :D


Иначе в момента съм си хванал някво вирусче и се мъчим да го утрепам втора седмица,та всеки ден го отхрачвам :D

Still1ME1Still1HERE
10-13-2009, 21:17
Аз в Пирогоф не влизам, па какво ще да става. Има и други болници в тая София. Па там ли ще ходя.
В Пирогов спасяват ежедневно толкова човешки животи, колкото правописни грешки правиш ти - а това е много.

Грешките са умишлено допуснати. А съм не доволна, защото там са яко корумпирани и се краде. От личен опит го казвам. :booooomb:Абе само аз ли си мисля,че не знаеш кво е корупция?Думата,която ти трябва е друга ;) Може би алчни.При единя случай се плаща,за да си затварят очите и да не си вършат рабоата,а в този случай им се плаща нерегламентирано,за да си вършат работата.

П.П.Не исля,че говореше за това дали нарочни ги правиш,а за това,че ги има(умишлено или не) и броят им е равен на броят пациенти,които спасяват в Пирогов.

Fickle
10-13-2009, 21:17
Ми аз преди една седмица бях хванала грипа.. кво, температура, главоболие, кашлица, болки в гърлото, болки навсякъде, даже кожата ме болеше като я докосна.. не ходих няколко дни на училище и цял ден спане... с кво се лекувах? парацетамол, витамин Ц, стодал, стрепсилс, азатрил и чайчета и цял ден на климатик на топло и спане. И без цигари, ма бях в такова състояние че само да погледна цигара ми се драйфаше.

Snickers
10-14-2009, 03:34
Сутринта адски много ме заболя корема от дясно..3 часа се шматках в Пирогов..предполагаше се,че е апандесит..ходих изследване на кръв и урина..там нищо.От хирургията ме пратиха при гинеколог..и там 1 час..В крайна сметка се оказа песъчинка,която засегнала няк'ъв орган..и сега тря да се тъпча с цял куп лекарства...Тея в Пирогов за нищо не стават. И мен в един прекрасен ден ме заболя от дясно корема. Окей, апендикс бла-бла. Всичко точно, ама само в началото. Два дни в болницата се превивах от болки и тея НЕ! Имало вирус с болки в корема и накрая се оказа перитонит. Тъпа работа.
И аз казвам - "мъжки полов орган" за болестите!
СЪщата работа мамицата им. Държаха ме няколко дена и накрая перитонит. Ето защо в Пирогов повече не стъпвам !Аз пък нямах никви проблеми относно това.Личната лекарка ме прати при хирурга на поликлинката и ми каза,че е апендисит,той в Пирогов,оня ме ръчна един път в корема - каза апендисит и май на ЕКГ ме прати ,та след 1 престой там вече бях в стаята надупчили ме бяха за системите и след още час макс да бях в операционната.Всички си бяха супер готини и пичове.Но все пак бях на 13,сигурно само в детското е така :D


Иначе в момента съм си хванал някво вирусче и се мъчим да го утрепам втора седмица,та всеки ден го отхрачвам :DЕ, аз бях на 11. 8-) Зависи на кой попаднеш. Факт е, че в началото беше просто възпален апендикс, а след престоя в болницата перитонит. :)

tuzaro
10-14-2009, 06:04
аз от снощи съм добре майна, тва тайлол хот много помагало дебa

Disrespect
10-14-2009, 06:44
и аз оздравях вече... две вечери пих чай и витамини и днес съм пушка

hottie
10-14-2009, 08:09
Сутринта адски много ме заболя корема от дясно..3 часа се шматках в Пирогов..предполагаше се,че е апандесит..ходих изследване на кръв и урина..там нищо.От хирургията ме пратиха при гинеколог..и там 1 час..В крайна сметка се оказа песъчинка,която засегнала няк'ъв орган..и сега тря да се тъпча с цял куп лекарства...Тея в Пирогов за нищо не стават. И мен в един прекрасен ден ме заболя от дясно корема. Окей, апендикс бла-бла. Всичко точно, ама само в началото. Два дни в болницата се превивах от болки и тея НЕ! Имало вирус с болки в корема и накрая се оказа перитонит. Тъпа работа.
И аз казвам - "мъжки полов орган" за болестите!
СЪщата работа мамицата им. Държаха ме няколко дена и накрая перитонит. Ето защо в Пирогов повече не стъпвам !Аз пък нямах никви проблеми относно това.Личната лекарка ме прати при хирурга на поликлинката и ми каза,че е апендисит,той в Пирогов,оня ме ръчна един път в корема - каза апендисит и май на ЕКГ ме прати ,та след 1 престой там вече бях в стаята надупчили ме бяха за системите и след още час макс да бях в операционната.Всички си бяха супер готини и пичове.Но все пак бях на 13,сигурно само в детското е така :D


Иначе в момента съм си хванал някво вирусче и се мъчим да го утрепам втора седмица,та всеки ден го отхрачвам :DЕ, аз бях на 11. 8-) Зависи на кой попаднеш. Факт е, че в началото беше просто възпален апендикс, а след престоя в болницата перитонит. :)

Ами аз бях под ножа миналата година :oops: беше много гадно и болеше :D

hottie
10-14-2009, 08:09
иначе и аз съм по-добре от вчера :)

Biskfitka
10-14-2009, 09:18
И аз съм болна от снощи :( :grin: :grin: :grin:

DebelaManekenka
10-14-2009, 09:26
и аз се оправих хаха :lol:

clever
10-14-2009, 12:10
Нямам смелостта да отида на лекар ;X
Особено ако тряя да си видя белия дроб които надали още е бял ;X :lol: ужасТ

clever
10-14-2009, 12:12
аз от снощи съм добре майна, тва тайлол хот много помагало дебa
бяжай в хладилника брат

InnchetO
10-14-2009, 12:15
+1 за болните :o

cherrypezz
10-14-2009, 12:22
и аз

clever
10-14-2009, 14:02
ае да гласуваме за грипна ваканция !! :grin: :grin: :grin:

YourStar
10-14-2009, 14:16
^Съгласна :grin:
Сериозно мисля,че е налоително,но тука обикновено ни пуска,като всички минем грипа веднъж,че дори и по два пъти... :?

Snickers
10-14-2009, 16:34
Ами аз бях под ножа миналата година :oops: беше много гадно и болеше :DСъщата работа и при мен, само че преди 2 годинки. Не стига, че бях на невероятно силни антибиотиици(които са неизбежни), бях с дренаж и куп глупости. Дренажа можеше да се избегне...


Иначе аз съм си 'се толкова зле + т'ва май се очертава хрема, бла.

y0uRfav0ritedRuG
10-14-2009, 17:07
Присъединявам се..

PsychologicalDisorder
10-14-2009, 17:12
мдарадуда... днес сутринта, бахти бахъра като бях на път за даскало и нито съм хремав, нито нищо. аристократично, ам...

mmKamm
10-14-2009, 17:51
Мисля, че имам температура (боли ме главата и се пръскам от жега, в уж най-големия студ). Тей, че ме добавете в черния списък.

Romance
10-14-2009, 17:56
Един чай и 2 Стрепсила и съм 6 вече :)

ScionOfStorm
10-14-2009, 18:07
пишете ме 'вътре'
утре ще се пропускат лекции

Pedigree
10-14-2009, 18:18
Приятелят ми нещо ме зарази. Тъкмо се бях оправила, мрън.

RiseGirl
10-14-2009, 18:40
Как сте болните "ветерани"?
Аз днес съм по-добре.
Явно има ефект от всичките тези хапове и инжекции...

ifilin4ica
10-14-2009, 19:03
Как сте болните "ветерани"?
Аз днес съм по-добре.
Явно има ефект от всичките тези хапове и инжекции...

Пак същото след 2-3 чая, 1-2 противогрипни прахчета и много капки за нос :?

SWASTIKA
10-14-2009, 22:14
Пия много хапчета.

Валидол, Валериан, Церукал, Клемастин, Фамотидин, Аналгин, Разтворим аспирин, Ксилометозолин постоянно за носа, капки за очите, още хапчета за цистит, Аулин за невралгията и Оспамокс взимам.

ПС: Не се шегувам.

mmKamm
10-14-2009, 22:18
Оспамокс
Тва е единственото нещо, към което знам, че съм алергична...Ставам като далматинец от него. Цялата в некви обриви.

BoCupycake
10-14-2009, 23:17
Болна съм като цяло от егоизъм,ако и т'ва се брои...
Малко и подсмърчам...

cherinka
10-15-2009, 04:28
препоръчително е да не спите на отворен прозорец, също и да не пушите в стаята, която спите, за да не се налага да спите на отворен прозорец :D

shoni7
10-15-2009, 06:57
..

Jesus
10-15-2009, 07:48
от няколко дена не ме бива и мен ама биопарокс-а ме направи като нов :)

Di
10-15-2009, 07:49
Аз спрях хапчетата,писна ми от тях.

PainMonopoly
10-15-2009, 08:39
То си е баш болест и се причинява от вирус, но 99% от хората вярват в умопомрачителната глупост, че настинката се хваща... като ти стане студено. :lol: :razz:

clever
10-15-2009, 11:31
То си е баш болест и се причинява от вирус, но 99% от хората вярват в умопомрачителната глупост, че настинката се хваща... като ти стане студено. :lol: :razz: :lol: :lol: :razz:

machoka
10-15-2009, 14:56
То си е баш болест и се причинява от вирус, но 99% от хората вярват в умопомрачителната глупост, че настинката се хваща... като ти стане студено. :lol: :razz:

я прочети сега пак какво написа и си изтрий поста, докато не са го видели много хора :shock: :lol:

woshata
10-15-2009, 14:58
Значи и аз спадам вече към ъъ настиналите. Сега е момента да си нацелувам всичките досадни фенове и да ги тръшна на легло. Мда.

TERRORMACHINE
10-16-2009, 10:26
сега излизам от болница...

SouthStandServiceLad
10-16-2009, 10:29
Зако си бил в болница ве ?

PainMonopoly
10-16-2009, 10:36
Много ли ви е смешно?

Вие като искате си живейте в мита от 19 век и си затваряйте прозорците "да не сте на течение". После вдишвайте с цяло гърло от вирусите, които няма къде да избягат. ;)

TERRORMACHINE
10-16-2009, 10:47
Зако си бил в болница ве ?оперираха ме...

SouthStandServiceLad
10-16-2009, 10:49
Съдейки по това, че пишеш поне си жив. 8-)

TERRORMACHINE
10-16-2009, 12:53
е тя К. те е видяла оня ден с бинтована глава на Дондуков майнание излизахме...иначе ме оперираха в ИСУЛ

clever
10-16-2009, 13:10
Зако си бил в болница ве ?оперираха ме...от кФо си опериран ве :shock:

TERRORMACHINE
10-16-2009, 13:17
Зако си бил в болница ве ?оперираха ме...от кФо си опериран ве :shock:от доктори :grin:

clever
10-16-2009, 14:07
Зако си бил в болница ве ?оперираха ме...от кФо си опериран ве :shock:от доктори :grin:какво ти е било за да те оперират имах предвид :razz:

TERRORMACHINE
10-16-2009, 15:22
Зако си бил в болница ве ?оперираха ме...от кФо си опериран ве :shock:от доктори :grin:какво ти е било за да те оперират имах предвид :razz:имам си проблеми с лявото ухо от малък...тва ми е втора такава операция

SouthStandServiceLad
10-16-2009, 15:58
Абе да не си бил в ИСУЛ случайно ??

TERRORMACHINE
10-16-2009, 16:08
е тя К. те е видяла оня ден с бинтована глава на Дондуков майнание излизахме...иначе ме оперираха в ИСУЛ

SouthStandServiceLad
10-16-2009, 16:10
Има ли шанс да съм те засекъл по коридорите на ИСУЛ, щото тия дни бях в "Трета Ушна" и там засекох някъв индивид :D

MartyParty
10-16-2009, 18:56
Не,няма симптоми,но с това чакане по спирките на вятър,дъжд,сняг и какво ли още не-синозитът няма да се бави много.

SouthStandServiceLad
10-16-2009, 18:57
Ако имаш синузит - уелкъм ту дъ хел !

Disrespect
10-16-2009, 18:59
аз ви дойдох в софията и пак тръгна да ми тече носа..

пу!

Canis_Dirus
10-16-2009, 19:01
Оздравявайте бе. Ходете на хомеопати и хомеопатки.

stefity
10-16-2009, 19:14
Ако имаш синузит - уелкъм ту дъ хел !

Гадно е... :( от 7 годишна го имам, и сега пия едни лекарства, дето трябва още 3 години да ги пия 8-) уж щели да ме опраят ама... то операцията не ме опрай, че некви лекарства ли... пф

SouthStandServiceLad
10-16-2009, 19:38
Пункция ли са ти правили ?

stefity
10-16-2009, 19:53
Дае... голяма шитня си беше да ти ръгат некви дълги желязни неща в главата 8-)

cherinka
10-16-2009, 19:56
плешката не ми е у ред, не мога да се мърдам :lol:
по-болезнено е даже от разтегнатото сухожилие в кръста ми :lol:
като препарирана съм...

аа,и ми тече носа :grin:

LordOfLight
10-16-2009, 20:20
От известно време си имам проблеми с десния глезен и с кръста. Ходих по разните му там лекари изследвания, снимки и уж нищо ми няма. Пуснаха ми началото на тая година един курс физиотерапия изкарах го донякъде ама полза никаква. Преди месец (няма и толкоз) ми пуснаха и още един курс физио, ама го прекъснах рано рано, че положението по-зле стана... :?

clever
10-16-2009, 21:58
Дае... голяма шитня си беше да ти ръгат некви дълги желязни неща в главата 8-) :shock: :shock: :shock:

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:12
Кливър, ако не се лъжа, при оперативния метод за лекуване на синузит ципата('щото има една ципа) се гореше/пукаше(нещо такова), така че явно затова са й "ръгали някакви дълги желязни неща в главата".

Аз все съм болна. Няма лете, есен, пролет, зима, аз редовно(или почти редовно) имам хрема, кашлям, вдигам температура. Последните ми две боледувания(едното пролетта, другото 2 седмици след 15.09) завършиха с антибиотици, което направо ми разката фамилията на бъбреците. Както и да е, поне (уж) оздравях. Хората от класа ми пък тепърва се разболяват.

xRainx
10-16-2009, 22:40
абе да го еба не ще да се махне тая болест. колдрекса принципно ми помага, ама в тоя клинч и без ник'во отопление /печката електричка нещо я няма/ е яко сложно. :>

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:44
То "Колдрекса" уж и на мен ми помагаше, ама изобщо не ми помогна, когато боледувах последния път. Една приятелка пък тъкмо се разболяваше, пи Колдрекс и изобщо не й подейства. :?

Анти реклама на Колдрекс 8-)

xRainx
10-16-2009, 22:46
ами човек, зависи..

в смисъл, доколкото знам от хапчетата се пият х2 към три пъти на ден, важното е да не надвишават 8. което си е кофти, щото едно блистерче май е към 3 кинта, а го изпиваш за максимум два дни. но са ми помагали често..

има едно Терафлу, което е супер добро, ама то е леко гадно - разтворимо с лимонов вкус. утайката му обаче те кара да ти се драйфа, ужасна е. нещо като алтернатива на Тайлол хот, който /май/ го спряха..

кънте, вирусът/грипът е болест. а аз съм с такова ;)

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:51
Ама то и хапчета ли имало? Аз съм пила само разтворимия Колдрекс. Колкото до утайката: и при Колдрекса я има гадната утайка, няма как. Геройстваш.

hottie
10-16-2009, 22:56
Заприличахме на бабите по пейките в градинките ! :o

LordOfLight
10-16-2009, 23:00
Зема пак да почна да си пия хапчетата ли? И физиото пак?
Абе отивам пак на лекар и после ще го мисля и без това време няма... :-o

mArMaLaDkA
10-16-2009, 23:00
Заприличахме на бабите по пейките в градинките ! :o

То и темата за добрата и лошата новина малко прилича на седянката на бабите пред лекарските кабинети - висят с часове за някакви малоумни болежки и докато влизат си измислят още 100.

hottie
10-16-2009, 23:08
И после защо няма талони след 10то число #-o

xRainx
10-16-2009, 23:20
Ама то и хапчета ли имало? Аз съм пила само разтворимия Колдрекс. Колкото до утайката: и при Колдрекса я има гадната утайка, няма как. Геройстваш.

е то е яко колдрекс разтворимото бе, не е зле.

кънте,
последния вирус, който карах, спада към 5дневно до седмица минаващите, ама ми разката имунната система и само с антибиотик се измъкнах от него. да не говоря, че още месец+ се усещаше заглъхването му и имах известни проблеми. същото е и с гнойна ангина /ако си имал знаеш какво е/, която при подходящо лечение минава за 5-6 дни.

за нещата, които говориш ти, се споменава вече заболяване, което е по-висшата степен. аз тъй виждам нещата.

machoka
10-17-2009, 07:02
или толкова динамично стана съвремието,че вече и 5 дни не може да си позволи човек да не е на 100%?

серем на тва време значи.

бтв станало е майна, не съм имал 5 свободни поредни дни сигурно от 11 клас насам.. няма лета, няма зими майна..някои сме така, за жалост... или за щастие бтв )

Но съм съгласен, че повечето драматизират настинките.. и аз ги карам на крак, щото няма друга опция.. но си е смешно отстрани да ги гледаш как се тръшкат за глупости..

Lorenzo
10-17-2009, 07:04
Настинах вчера и сега съм с яке :(

PainMonopoly
10-17-2009, 08:11
или толкова динамично стана съвремието,че вече и 5 дни не може да си позволи човек да не е на 100%?

Е откакто не ходим на училище, ОВИ вече не е оферта. :D

Biskfitka
10-17-2009, 12:00
Нямам търпение да оздравея ... :( :( :( :( :( 8-)

PainMonopoly
10-17-2009, 14:40
Май и мен започва да ме хваща вече...

Засега се търпи, но да се надяваме, че няма да става по-зле.

ameli
10-17-2009, 15:36
неска ме болеше главата, течеше ми носа, сълсяха ми очите (как няма при тоя студ навън) и ме болеше гърлото. сега само ме боли гърлото, а си мислех, че грипа ще ме пропусне-дано :)

PsychologicalDisorder
10-17-2009, 15:37
oх, дано утре да мога да се разболея, че да не ходя на даскало... :razz:

kalpazanka
10-17-2009, 15:53
Благославям умника, открил ксилометазолина и хексоралетен. Носът ми е все пак запушен, но имам нищожни промеждутъци на нормално дишане /все пак всичко започна едва тази сутрин/. Гълтам АБ, меря температура, отпаднало ми е и искам хомеопатичните лекарства да са без абсолютно никаква рецепта!

giveupbitch
10-17-2009, 16:17
запушен ми е носа :D

KoRnFlAkE
10-17-2009, 17:36
аз пък кашлям, ама малко вече.

LiLLyTu
10-17-2009, 17:46
Тече ми носът и съм преграхнала.

TellMeYourName
10-17-2009, 19:30
рядко боледувам аз 1-2 пъти в годината...

сега нищо ми няма, дано остане така.

clever
10-17-2009, 19:46
или толкова динамично стана съвремието,че вече и 5 дни не може да си позволи човек да не е на 100%?

Е откакто не ходим на училище, ОВИ вече не е оферта. :D
защото учителите го разбират като общо взето избягал

TrustNobody
10-18-2009, 12:38
мен грипа още не ме е хванал,да чукам на дърво,че супер тежко ги карам болестите.

Loshotia
10-18-2009, 13:09
От днес и аз минавам в графа болни. Вчера направих нещо много тъпо и сега съм с болно гърло и силно запушен нос

viksit0y
10-19-2009, 09:06
И аз съм болна, кашлям, имам хрема, боли ме главата :o

Djuff
10-19-2009, 18:01
Качлям кат' старец, сопола ми тече, студено ми е...подсетихте ме да си направя чай 8-)

IrrieSkyline
10-20-2009, 09:26
хашедноенедно.

аз съм болна също. пия някви шитове, витамини, смуча хексоралетен ен, чайове и съм се увила цифра много с дрехи, и съм с ъгове, и стоя пред компютъра.

Loshotia
10-20-2009, 09:31
аз вече нямам глас и кашлям. По цял ден гледам филми и чета разни неща за упражненията =/

edelweiss96
10-22-2009, 09:22
И аз вече се присъединявам към вас...
Главата ме боли, кашлям като кон, гадна хрема, без апетит... :x

LovelyGirl
10-22-2009, 09:46
И аз съм болна :(
Супер отпаднало ми, боли ме глава, едва гледам, повръща ми се, гласа ми се промени..Б**и гадното е :-k

HardcoreSyndrome
10-22-2009, 10:03
И аз.. и аз! Скапано и побъркано време... :booooomb: :o

Canis_Dirus
10-22-2009, 10:29
Някой лекува ли се с предложения от мен лек, или не ми вярвате?

Nikneg
10-22-2009, 10:56
Аз съм болен,но не от грип или настинка :razz: :razz: :P

nadincety
10-22-2009, 12:44
айде и аз да се присъединя към болните .. :?
със запушен нос съм , едвам дишам ,
сутринта бях с температура , сополите ми текат като за световно .. :o
носът ми се разрани вече от бърсане :x

FockidyFockFock
10-24-2009, 07:12
вчера се събудих само с игли в гърлото, а днес вече имам целият пакет... Хвала!
ще си налея кислородна вода в тиквата, 'па да се надявам, че ще мина и без яките хапчета.

kalpazanka
10-24-2009, 08:42
Вече съм с мускулна треска на коремните мускули от напъване да изкарам гадните жилави секрети. Глава ме боли по подразбиране пак от напъване, по едно време тази седмица бях останала без глас. Като легна по гръб и се давя в собствен жилав сос. Идилия! 8-) 8-)

BlackWings
10-25-2009, 11:58
И мен ме бройте към подсмърчащите :( Хич не обичам да се тъпча с три кошници хапчета , та се лекувам с домашна лимонада ударна доза , много чайчета , топли дрехи , витамини , и още 1-2 дена и съм чук.

UnKnOwNmAtTeR
10-25-2009, 12:30
Тия вируси ни ги пуска правиелството, ама никой не вярва нали ? :)

jghgh
10-25-2009, 12:53
Изкарах ангина. Яко. 8-) Сега остана само кашлицата.

SunShinePearl
10-25-2009, 13:14
Ами 1 мес бягах от грипа но и мен ме хвана днес 1-вия ми ден на болна :( Предписаха ми антибиотик и сироп не ме боли поне гърлото .. апък тоя 1 мес (колкото и странно да звучи) всяка седмица ядох по 1 глава лук само да усетя че почва дори и съвсем леко да ми дразни носа ..мн е болезнено но има ефект! Сега се каня пак да ям щото не мога да издържа вече тия капки за нос нищо не праят! :x

clever
10-25-2009, 13:43
Като легна по гръб и се давя в собствен жилав сос. Идилия! 8-) 8-) :lol:

lipstik
10-25-2009, 14:56
И аз съм болна.Имам много висока температура,боли ме главата,кашлям и съм хремава :x

NamelessRomantic
10-25-2009, 17:17
Имам рядък страх от високи тоалетни.Брои ли се?
Да,темата не ме кефи :)

Vain
10-25-2009, 20:24
И аз съм болна.

MartyParty
11-01-2009, 09:18
Дотук бях и аз!След дълго сражение и с цената на много пакетчета фервекс загубих битката с грипа.

buttertoast
11-01-2009, 09:48
трета ангина в рамките на 2 седмици - супел :(

guinessgirl
11-01-2009, 09:49
и аз пак съм болна.

HanopkaH
11-01-2009, 09:51
и аз се включвам

LINKNOT
11-01-2009, 09:53
Аз сякаш болна съм си родена.. 8-)

DisturbiaV
11-01-2009, 09:56
И аз се записвам...но поради темерутестите даскали в училище ще ходя че после ти изяждаат главата се едно че нарочно си се разболял и като си болен имаш мноого време и можеш да си четеш по цял ден-това им е философията.то човек като е болен само за уроци ти мисли

MartyParty
11-01-2009, 10:22
Ученето е трудно,да.Чета един абзац 10 пъти и нищо не разбирам,а ако разбера нещо-след 5 минути всичко ще е забравено.Болестта не била оправдание.Аз не мога да си събера мислите от кашляне за елементарни неща,какво остава за контролно по математика. :-o Човек ще си помисли,че през живота си не са били болни.

DisturbiaV
11-01-2009, 10:38
Ученето е трудно,да.Чета един абзац 10 пъти и нищо не разбирам,а ако разбера нещо-след 5 минути всичко ще е забравено.Болестта не била оправдание.Аз не мога да си събера мислите от кашляне за елементарни неща,какво остава за контролно по математика. :-o Човек ще си помисли,че през живота си не са били болни.

То не е само това аз като с1м болна каквото и да ми има имам и хрема а от нея очите адски ми парят и едва гледам и се движда и постоянно заспивам или нямам сили п1к камо ли да у4а

kalpazanka
11-01-2009, 11:33
Като легна по гръб и се давя в собствен жилав сос. Идилия! 8-) 8-) :lol:
Радвам се, че ти е смешно. Дано не си в моето положение, че тогава ще се смея аз :D ;)

Ще закърпя 20 дни антимикробна терапия май. Пфу, ваксинацията и респиваксът се отлагат за неопределен период от време.

FuCkInBuBbLeGuM
11-01-2009, 14:00
И аз съм болна. В рамките на 1 седмица се разболявам за 3 път. Вчера и оня ден нищо ми нямаше днеска кашлям пак :D . За 3 път ще си вземам антибиотик... писна ми... само хапчета. Днеска ми е супер зле. Мисля че ще се удавя в сополи иии кашлица.. Найс

PinkFloydSound
11-01-2009, 14:07
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs072.snc3/13944_104447556236173_100000127863623_128678_53343 58_n.jpg

cataclysm
11-01-2009, 14:12
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs072.snc3/13944_104447556236173_100000127863623_128678_53343 58_n.jpg :lol:

по темата:
аве само аз ли не съм болен
ебаси

MartyParty
11-01-2009, 18:15
Ученето е трудно,да.Чета един абзац 10 пъти и нищо не разбирам,а ако разбера нещо-след 5 минути всичко ще е забравено.Болестта не била оправдание.Аз не мога да си събера мислите от кашляне за елементарни неща,какво остава за контролно по математика. :-o Човек ще си помисли,че през живота си не са били болни.

То не е само това аз като с1м болна каквото и да ми има имам и хрема а от нея очите адски ми парят и едва гледам и се движда и постоянно заспивам или нямам сили п1к камо ли да у4а
Именно. :(

elsy
11-01-2009, 20:09
И аз съм болна :(

dennsy
11-01-2009, 20:11
И аз съм болна :(

MissInd3p3nd3nt
11-01-2009, 20:46
http://prikachi.com/files/1133768S.jpg

:lol:

е тва снощи ми го пратиха ама цветно :lol:

hottie
11-01-2009, 22:27
Това е У-НИ-КАЛНО ! Смяла съм се от сърце ! :lol:

MissInd3p3nd3nt
11-02-2009, 07:17
то си губи смисъла ако е цветно :-o

идеята е само прасето да е в червено и с емблемата на панчаревци :-D
е при мен Мечо Пух пък е с емблемата на Левски 8) > http://i33.tinypic.com/2mpzeqc.png

Поне като сме на тая тема http://i36.tinypic.com/2w1zebs.png