PDA

View Full Version : какво може да се работи?



dazzle
10-13-2009, 08:51
Здравейте! :)
Аз съм момиче, на 17г., януари ще стана на 18. Уча в 11 клас, но ми се иска и да си намеря работа. Мисля, че трябва да е само събота и неделя, защото през седмицата нямам физическото време. Познавам едно момче на моята възраст, което работи в някакъв козметичен магазин, но не съм говорила с него за това.
Ако можете дайте ми някакъв съвет как да си потърся работа, какво горе-долу мога да правя сега, преди да съм навършила 18 и тн... А и след като ги навърша, пак - къде мога да работя?
Ваши приятели работят ли, къде, какво? :)
Благодаря предварително! :)

SouthStandServiceLad
10-13-2009, 09:26
Зависи какво можеш да вършиш. Най-добре е, ако си добра в училище и си грамотна да си намериш работа "на компютър" от вас. Доста агенции търсят трудоваци.

mmKamm
10-13-2009, 09:57
човек...ти ме уби. ти си почти на 18 и задаваш такива прости въпроси. Почти на 18 си и не можеш да се справиш сама с толкова просто нещо, като решаване на това какво можеш/е възможно да работиш. Размърдай си сивото вещество, реши какво можеш да работиш, след което хващай един вестник и се мятай по обявите. Питай приятели/приятелки за свободни работни места, питай родителите си и техните приятели. Все нещо ще се намери.

dazzle
10-13-2009, 17:58
вижте, не че не мога да се справя сама, ако опитам...просто искам да чуя ваши предложения, препоръки. интересно ми е вие как сте се справили ако сте били на мое място. просто искам вашето мнение :)
благодаря все пак :)

machoka
10-13-2009, 18:00
Някакви умения, квалификации имаш ли? Език, комп грамотност? Как да ти кажем какво да работиш, като не знаем какво можеш точно?

Айде момче да беше да ти кажа 'върви по строежите', ами сега...

Canis_Dirus
10-13-2009, 19:43
българите по презумпция можем всичко.
Ама най-добре можем да работим шеф.