PDA

View Full Version : За шофери :)



Rza
10-13-2009, 12:34
Здравейте,искам да попитам хората,който обичат бързите скорости за малко помощ :oops: ако знаят някои сайтове за тунинг,музика за колата(плеъри,джанти,буфер ) такива али бали :) :)

MakeMeLaugh
10-13-2009, 15:51
www.tuning.bg -> форум -> купувам/продавам аудио

от там съм си купих усилвателя и плеъра.

Rza
10-13-2009, 16:14
www.tuning.bg -> форум -> купувам/продавам аудио

от там съм си купих усилвателя и плеъра.
значи са надеждни :) супер мерси :) а от коли разбираш ли

HexGirl
10-13-2009, 16:18
стигате с тея скорости
Всички бързате да изкарате книжки и после какво а ? На втората седмица помели някой :? Ето онзи ден една саученичка уби един човек и сега какво ще лежи в затвора .... Научете се да карате а после за скорости мислете

OtherDimension
10-13-2009, 16:23
тая тема няма никаква връзка със заглавието

MakeMeLaugh
10-13-2009, 18:13
не разбирам, само карам :)
не съм научил занаята още, ако говориш откъм техническа гледна точка.

Какво те интересува все пак.

Е надеждни.. има си и надеждни има си и измамници, то си личи кой те върти и кой не ;)
и Винаги искай снимки

MakeMeLaugh
10-13-2009, 19:06
той май говореше за частите под капака ;)

LizZz
10-13-2009, 23:39
Щото не знаеш какви модификации има.

А шефчето преди да мисли за музика, която го разсейва, докато кара и някви джанти да се научи какво и как кара и чак тогава да мисли за друго.

А бас ловя, че се е надъхало от някоя от нфс-тата и са е безсмъртен състезател, дето може да взима завои с 150. Което и нфс да хвана, всичките са боклуци и нямаме право да говорим за реалистично управление.

За автора ще препоръчам да слезе на земята с една друга игричка - live for speed.
Хем ще се научиш какво представлява една кола, хем различните работи в нея.
Даже си е симулатор.

tuzaro
10-14-2009, 05:53
вчера в таксито шофера имаше много хубав плеър на пайнер, екрана беше тъч и излизаше нагоре майна, някой да знае нещо такова ?

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2009, 07:34
Тея тунинги работи ми изглеждат супер кичозни.
Да не говорим, че се правят и все на стари каруци.., което ги прави още по-грозни.
А и 'шофьорът' като се загъзарее с такава 'нова придобивка' и се чувства безсмъртен по пътищата...

Rza
10-14-2009, 14:23
Абе хора,мойта кола е 60 коня за кви скорости ми приказвате кви нфс-та просто искам малко да си обърна внимание по колата с изкараните пари през лятотот отколкото с глупости.По мотора няма да пипам нищо само външно!Просто ме интересуваше ако някой има тунинг на колата си да каже къде го е правил или от къде го е поръчал :)
И какво лошо има човек да си има музика в колата???Тва ако си глупак зад волана и без музика ще направиш белята :-o :-o

MakeMeLaugh
10-14-2009, 14:31
LizZz, под предвид "шефчето" мен ли имаше предвид?
Щото ако е така, не виждам защо беше това цялото изказване...

Jewels
10-14-2009, 14:32
http://www.toyaga.org/bg/

MakeMeLaugh
10-14-2009, 14:39
вчера в таксито шофера имаше много хубав плеър на пайнер, екрана беше тъч и излизаше нагоре майна, някой да знае нещо такова ?
Около и над 6 стотака са нови.
Обаче, ако караш по по-неравен път и друса у трябва да улучиш точното място на тъчскрийна/сензора е неудобно.

LizZz
10-14-2009, 16:26
Към автора на темата беше насочено.