PDA

View Full Version : Справедливо ли е?



Rza
10-13-2009, 12:42
Ситуацията е следната
Бой в двора на училище м/у 3 момчета (2вс.1) и момиче,което пуши в ученическата стая.Еднакви наказания ли заслужават или? Споделете мнение :)

CoNviCt
10-13-2009, 13:08
оо определено не , момичето заслужава много по-голямо наказание за тази си дързост
а за боя зависи какъв е бил,има ли пострадали,ожесточен ли е бил или просто сдърпване
ако аз съм директор момичето ( предполагам си ти ) щеше да бъде изключено , за боя незнам ако е ожесточен също изключване , а ако не много предупреждение :)

rauwkost
10-13-2009, 13:46
Да. Изключване! В нашата смяна (може би си чул, мина наредба), изключиха едно момиче, което реши да се направи на интересно и запали цигара в класната стая. 2 в 1 не е честно, а момичето не е могло да илезе навън да пуши ли ?

Rza
10-13-2009, 13:51
Аммм не съм аз момичето и не защитавам никои :) просто ми е интересно за мнения,а за боя имало и кръв :)

CoNviCt
10-13-2009, 14:30
лол от гелдна точка на наказване никой не ти гледа честността
ами ако някой се прави много на приятеля ти и ти отиваш и заедно му разбивате главата
разбили сте му главата и двамата понасяте съответното наказание
и 5 на 1 да сте се тая боя си е бой,е колкото повече боя е по ожесточен де, ама според мене аут и на девойката и на биячите

Rza
10-13-2009, 15:43
лол от гелдна точка на наказване никой не ти гледа честността
ами ако някой се прави много на приятеля ти и ти отиваш и заедно му разбивате главата
разбили сте му главата и двамата понасяте съответното наказание
и 5 на 1 да сте се тая боя си е бой,е колкото повече боя е по ожесточен де, ама според мене аут и на девойката и на биячите
ами само девойката е аут :? :?