PDA

View Full Version : Някой да ме светне.



cherinka
10-13-2009, 17:45
Търсих в гугъл, но без резултат.
С кого трябва да разговарям (евентуално и преговарям), за да сменя класния ни ръководител и госпожата по математика (която е една и съща личност). Наясно съм,че ако няма конфликт никой няма да обърне внимание на исканията на класа ни.
По взаимно съгласие ще се разделим с настоящата ни класна, естествено ако успеем да развием идеята до край.
Лесно е да се оплакваме. Ние от нея, тя - от нас, но никой не прави нищо по въпроса.

пускам темата в този раздел, защото имам най-голямо доверие на хората, които го посещават.

RichKidsOnLSD
10-13-2009, 17:48
Говорете с директорката...

mmKamm
10-13-2009, 17:49
1. Уау ! Ти си ученичка ! Мислех, че си завършила.

2. Според мен трябва да намесите родителите и да говорите с директора на училището. Той/Тя може да смени класната. В съседния клас имаше подобен случай. Доста родители се оплакваха на директорката от класната и накрая я уволниха дори. Тъй че най-добре родители+деца да говорят с директора.

miminia
10-13-2009, 17:50
Ами за смяна ,честно казано не знам,
но мин. година към края доста хора и главно 11кл.
се надигнаха с/у немкинята , с една подписка
и някой друг глас от даскалица
та направо я изгониха.
Смятам,че не трябва да говориш кой знае с кого
просто няма как когато една гокляма маса
ученици се оплачат от даден преподавател
да не се вземат мерки! С основание разбира се ....

Snickers
10-13-2009, 17:51
Говорете с директорката, до като все още е началото на годината.
Миналата година, втория срок се оплаквахме сериозно от учителката ни по БЕЛ, но беше късно, за да я сменят поне за учебната година. Е, тази година сме с друга учителка, за щастие.

cherinka
10-13-2009, 17:53
То е ясно, че с директорката.
Но като ида трябва ли да й говоря някакви по специални неща? (това питам).
Не знам... стискайте ми/ни палци утре всичко да мине по вода, да няма проблеми с графиците и т.н.
вече преговаряхме с няколко потенциални класни ръководители и са съгласни, но казаха, че всичко зависи от нас... :)


ммКаммм, благодаря за отговора, но родителите ни не се вълнуват от подобни неща, факт бе и 5тимата присъстващи родителя на протеклата се преди броени минути родителска среща...

marry
10-13-2009, 17:54
При положение, че и вие и класната искате да се разделите, така да се каже, не мисля, че ще има проблем. Стига съответно директора да не реши да се прави на велик. Но тази работа с намесата на родителине ми се струва излишна. В крайна сметка сте клас - сами решавате. Родителите ви не са с вас в училище.

bulgarche
10-13-2009, 18:01
Просто разговаяй с директорката. Евентуално може да събереш подписи от съучениците си, искащи да се разделите с нея. Подобен беше случая, в който учител не можеше да се справя с даден клас и ме изика с няколко мои съученици да присъстваме на уроците. Станаха разни неща в часа, след което искаха да ме изключват, съдят и т.н., но в клайна сметка от инспектората ме похвалиха и дадоха класа на друг учител, а учениците се поукротиха 8-)

balon4eee
10-13-2009, 18:13
Ако само ти си инициаторката ше ти се посмеят много и ще ти кажат да си хойш у часчето

RichKidsOnLSD
10-13-2009, 18:13
Кажи, че класната упражнява сексуален тормоз върху целия клас и ви учи на разврат и поквара 8-)

cherinka
10-13-2009, 19:08
Ако само ти си инициаторката ше ти се посмеят много и ще ти кажат да си хойш у часчето
Ние си имаме избрани "адвокати" на класа, в които влизам и аз.
Пределно ти е ясно, че група от хора решават бъдещето на други, на които не им пука. 8-)
За свое благо ще се постараем да "спечелим делото". :D

MissInd3p3nd3nt
10-13-2009, 20:10
На нас като нещо не ни изнася пишем подписка 8-) .Тъй,че би трябвало да помогне-една подписка и да говорите с директорката

Romance
10-13-2009, 20:23
Ay при нас положението е същото - класна + математика.
Но при нас изгледи за оттърваване няма..

tuzaro
10-13-2009, 20:48
сложете и у чантата бело прахче и кажете че се дрогира майна, че я изгонят.

RAWRRR
10-14-2009, 10:44
В гимназията сменихме една учителка по литература с друга, като за това направихме подписка и я занесахме на зам. директорката.
Трябва да покажете, че целия клас подкрепя това.