PDA

View Full Version : някой да има желание да ми помогне??



tuzaro
10-13-2009, 18:28
темата е in what kind of reality format you would appear?, ако може някой да драсне някой ред на английски.

bloodyF
10-13-2009, 18:32
I would like to appear on Big Brother because I think it's interesting and funny.It's a little scary sometimes,because there are about 80 cameras which are watching you all the time.But if you win the money,you'll be famous and rich at the same time.


мързи ме за повече + че може да има някоя и друга грешчица :lol:

woshata
10-13-2009, 18:43
правиш ужасното впечатление че за всяка тема която ви дадат пускаш тема във форума и не можеш да си седнеш на гъза и да помислиш. повече няма да коментирам мнението ми твърде радикално 8-)

tuzaro
10-13-2009, 18:46
правиш ужасното впечатление че за всяка тема която ви дадат пускаш тема във форума и не можеш да си седнеш на гъза и да помислиш. повече няма да коментирам мнението ми твърде радикално 8-)бaси лошата майна...

ifilin4ica
10-13-2009, 18:51
I would like to appear in a format like Survivor because I would have a chance to gain a big experience and to prove that I am not spoilt and capricious. Also I would test my determination and demonstrate thah I am in top form.

Дано да стигне, че сега съм болна и супер много ме боли главата. Изобщо не ми се мисли.

woshata
10-13-2009, 19:05
Ами да, аз щото съм си афектирана от днеска. Тая по български вдига една от моя клас пита я некъв анализ, и нали сичко точ-но. По вода. След тва и разпраа, а сега ми анализирай тва и тва, тя я гледа умно и вика ама ние тва не сме го писали. ЕМ ИЗВИНЯНАМ СЕ тая не може ли да мисли бе.. не всичко е написано на листа и трябва просто да го знаеш на изуст. Та така и при тебе.. общо взето понякога просто трябва маалко мисъл.. нз ако не съм права хубаво. 8-)