PDA

View Full Version : Моля за съветче.. :)



Stoqnchooy
10-13-2009, 17:53
Здравейте, казвам се Стоян на 17 години от София, футболисче. Това е за мен. Имам следната дилема, досега никога не съм се опитвал да зарибявам момиче в импулси скайпове ахата и т.н, от 1 месец съм без приятелка, и както си разглеждах профилите на 1 приятели в аха.бг попаднах на 1но момиче, просто от първи поглед ме впечатли и почнах да и разглеждам снимките. Случайно също се оказа от София, но си нямам на идея нито къде учи, нито дали има приятел и т.н. Бих искал поне да я опозная, защото знаете как някой хора имат определено излъчване пъък защо не и нещо повече :). Както казах, досега никога не съм чатил "по-сериозно" с момичета в нета, но сега нямам др. избор, но си нямам на идея какво да и пиша при положение, че не я познавам. Давайте съвети и преди да почнете с обидите прочетете още веднъж !! :)

Presley
10-13-2009, 17:55
Дай поне и ние да я видим.

cookie_master
10-13-2009, 17:55
Напиши й :Здравей забелязах,че си от София.Ако искаш може да се запознаем или нещо от тоя сорт.Поне аз така предлагам :)

PurpleDream
10-13-2009, 17:56
Давайте съвети и преди да почнете с обидите прочетете още веднъж !! :)

прочетох 2 пъти (нетипично за мен) и пак ще ти кажа, че пунктуацията ти е зле...
а по темата: ами или питай някой приятел дали я познава или просто и пиши " Здравей, как си, допадаш ми, може ли да се запознаем...." бла бла бла измисли нещо, поискай и скайп (твърдо против скайпа съм за такива отношение, ама вие само така ще започнете...)

Stoqnchooy
10-13-2009, 17:59
Сега забелязах. Прав си отностно прав. грешки, но съм от зала и след има няма 10 минути времето ми свършва, а тези дни няма да мога да се добера до нета и съм малко развалнуван.. и не смятам, че това е най- важното. Не се ли сещате за нещо по-дискретно.. незнам. Изведнъж да и напиша много ми допадаш ала бала.. много прибързано ми изглежда.. ще почакам и за още някой съвети, мерси! Също така със сигурност не съм и иденствения "фен", че да ми даде скайпа си и т.н...

PurpleDream
10-13-2009, 18:03
разгледай и приятелите и хората които са и писали коментари и ако видиш някой твой познат го попитай, дали и има скайпа, за да може да и пишеш направо по скайп, щото наистина може да те вземе за поредния идиот и дори да не ти отговори

Stoqnchooy
10-13-2009, 18:10
Ужас, не мога да повярвам просто.. Явно София е прекалено голяма ама чак пък толкова.. Нито 1 от абонатите и не съм виждал дори! ..
П.с пуснах се без време, въпреки, че утре сутринта ще се наложи да ходя пеша за 10 мин от Шератон до Стадиона ни..

Stoqnchooy
10-13-2009, 18:23
Никакви други идеи ли не ви идват на ум, защото от 2 дена го мисля и още не мога да го измисля :D . Трябва да е нещо по- специално, а не акто всеки коментар, но какво точно ....

PurpleDream
10-13-2009, 18:53
емииии щом нямате общи познати ти остава само да и пишеш...измисли нещо... "Здрасти, как си, може ли да се запознаем, къде учиш...." ала- бала....измисли го

Stoqnchooy
10-13-2009, 19:12
Така, нарочно казах на няколко мои приятели да пишем и единствено на мен отвърна , намерих и скайпа, но не е там работата. Смятате ли, че е по- добре да и напиша ЛС и какво да е :-o

PurpleDream
10-13-2009, 19:36
е щом вече и имаш скайпа почвай там да и пишеш