PDA

View Full Version : Стягане на гърди.



Thoughtless
10-13-2009, 18:22
Може ли някой да ми препоръча упражнения за стягане на гърди /по възможност - изпитани/, защото ми представляват доста голям дискомфорт и притеснение.
Моля?

terawatt
10-13-2009, 18:43
Ако напишеш и какъв пол си и какво толкова не е наред ще е по-лесно да ти отговори човек :)

Thoughtless
10-13-2009, 18:56
Извинявам се, момиче съм, а проблема е прекалено рязко надебеляване и отслабване, а резултата е меки, увиснали гърди. /Да поясня - не са големи/.

kypo
10-13-2009, 19:20
предлагам стягане чрез опипване 8-)

renateee
10-13-2009, 20:22
Еми напиши в гугъл "упражнения за гърди" и то би трябвало да ти излязат все някакви.. ще ти излязат и форумчета, където са писали.. потърси и там :wink:

mobstagirl
10-13-2009, 20:23
лицеви опори, те са предназначени за гръдните мускули

terawatt
10-14-2009, 17:48
За всяка жена/момиче е индивидуално. Много искат нещо различно, но каквото дава природа това е... Хормони, хранене, стойка и т.н. са от значение когато се желае повдигане и стягане (до колкото е възможно)...

Това, над което можеш да работиш е храненето, стойката и други упражнения. Понеже не ми се пишеше намерих тема в нета: http://zdrave.log.bg/article.php?article_id=21428
Не знам до каква степен повечето неща са верни, аз лично знам, че зърнените продукти (най-вече царевица и жито), бобови (най-вече грах и леща), млечни продукти, яйца, и до някъде соя (не е добре да се прекалява с нея) и растителни масла. Под "най-вече" имам предвид храни, за които знам, че наистина доста помагат за отделянето на женски хормони и съдържат протеини необходими за изграждането на тъкани. За плодовете и зеленчуците, изредени в статията, нямам идея дали вообще помагат.

Останалото е до стойка и упражнения, които стимулират кръвообращението около гърдите и тренират пекторални мускули. Тук ще видиш кои са тези мускули и доп. информация -> http://www.onius.net/breast.php

Стойката - заздравяваш си кръста и гръбнака, разтягаш си междуребнените и пекторални мускули. Дихателни упражнения, дълбоко вдишване със задържане на въздуха - това може и в упражнения да го правиш, които отварят гръдния кош. Това е идеята - да си отвориш гръдния кош и да заздравиш пекторалните мускули. Мускулите чрез лицеви, на гладиаторите можеш да правиш упражнения също, може да ползваш гири и ластици. Избор имаш голям, само нерви трябват.

Good Luck!!! Дано не съм писал напразно.