PDA

View Full Version : Wireless problem



Maskata
10-13-2009, 18:26
Здравейтееее!
Имам едно малко проблемче...Наскоро в даскалото смениха рутера и сега немога да се конектна към Wireless-a
Мислихме го да не е от това,че рутера е нов => може да не ми поддържа "N" серията лаптопа - поддържа! ...преинсталирахме драйвери и сега уж съм с най-новите...но неще и неще!

Вчера ми показваше поне друг проблем,който беше неизвестен за мен,но вече не...сега го докарахме до това:

http://img56.imageshack.us/img56/7533/wirelessproblem.png

Показва ми го,когато тръгна да приемам,вече написаната от мен парола.
Обяснете ми какво точно трябва да значи...г/д как да го оправя?? :(

ivanstef
10-13-2009, 19:34
Това значи, че паролата, която използваш не е вярната. Символите, които въвеждаш не са броят и видът, които трябва. Абе с две думи даскалите те работят....

Maskata
10-13-2009, 19:51
Това значи, че паролата, която използваш не е вярната. Символите, които въвеждаш не са броят и видът, които трябва. Абе с две думи даскалите те работят....
Ама на друг лаптоп я приема :(

ivanstef
10-14-2009, 07:00
Това значи, че паролата, която използваш не е вярната. Символите, които въвеждаш не са броят и видът, които трябва. Абе с две думи даскалите те работят....
Ама на друг лаптоп я приема :(

100% бъркате или връзката или паролата...

Maskata
10-14-2009, 10:02
Това значи, че паролата, която използваш не е вярната. Символите, които въвеждаш не са броят и видът, които трябва. Абе с две думи даскалите те работят....
Ама на друг лаптоп я приема :(

100% бъркате или връзката или паролата...

А какво може да объркаме при връзката??2 пъти преинсталирах адаптера и 2та пъти си ми го показва училищния и директно тръгвам да се конектвам,но ми излиза това за паролата... :-o